Гороскоп Козеріг на Вересень

Вересень 2017 року принесе народженим під знаком Зодіаку Козеріг багато приємних і життєрадісних моментів. Однак, щоб домогтися гарних результатів і вже до кінця місяця пожинати плоди своєї праці, вам доведеться трохи поборотися за місце під сонечком, оскільки конкуренція з кожним днем все зростає. Козерогам потрібно зібрати всю волю в кулак, зосередитися на бажаному і довести всьому світу, в тому числі і собі, що ви багато чого стоїте, що у вас вистачить духу та наполегливості самостійно впоратися з усіма запитаннями та завданнями і отримати приголомшливий результат.

У першій декаді вересня 2017 ваші плани настільки грандіозні, що можуть деяким людям здатися абсурдними, але це вас не повинно хвилювати. Навіть навпаки, це повинно стати відмінною мотивацією для того, щоб наполегливо працювати, йти вперед, долати всі перешкоди і рости як особистість. Багато хто з ваших колег і рідних постараються взяти на себе право приймати рішення від вашого особи. Ні в якому разі не погоджуйтеся на цю провокацію, як би красиво вам її не піднесли. Кожна людина має самостійно приймати рішення, за які потім він буде нести повну відповідальність. Одна справа, коли просто намагаються вам допомогти розібратися з вашими справами без вашої участі, щоб полегшити вашу долю, а інша справа, коли просто не вважаються з вашою думкою. Будьте уважні до тих, хто вас оточує. І намагайтеся не занадто відвертими, присвячуючи сторонніх у свої плани. Деякі з найбільш наближених людей постараються вам допомогти, не відмовляйтеся, це пропозиція буде щире і самовіддане, але і не варто занадто розслаблятися, сподіваючись, що тепер стане набагато менше справ. На початку вересня постарайтеся сподіватися тільки на себе, так набагато надійніше.

У другій декаді вересня 2017 удача повернеться до вас обличчям, тому не бійтеся відповідальності і серйозних справ. У вас все вийде якнайкраще. Головне вірити в свої сили, наполегливо йти до кінця. Не впадайте у відчай, якщо не зможете відразу побачити результат. День за днем він буде ставати все помітніші й відчутніші. Не витрачайте час, сили і терпіння, щоб щось комусь довести. Результат буде нульовий. Свою значимість доводьте на ділі, щоб були незаперечні факти вашої правоти. Та й такий метод облагородить вашу гідність, а не принизить його. В професійній діяльності В цей період Козерогам краще віддати перевагу одиночним проектів, оскільки робота в колективі може розосереджувати і бути менш продуктивною і якісною. Працюючи самостійно над якоюсь справою, ви зможете легко управляти самим процесом, відповідати за ефективність і якість, чого ви не зробите в зв’язці з кимось із ваших колег. Постарайтеся уникати виробничих конфліктів і не провокувати їх. Нехай кожен залишиться при своєму думці. І утримайтеся, щоб афішувати свою точку зору і плани або ідеї. Будьте стриманими, тактовними, привітними. Тільки таким шляхом ви зможете налагодити напружені відносини з деякими колегами. Зробіть щось безкорисливе, або просто запросіть на обід в кафе, це допоможе відновити колишні контакти і підніме вас в очах оточуючих. Загалом, на роботі Козерогів чекають позитивні і позитивні моменти, а також кілька відмінних можливостей зміцнити свій авторитет і продемонструвати рівень своєї професійності. Якщо раптом начальство запропонує з’їздити в сусіднє місто на діловий захід, не відмовляйтеся. Це відмінний шанс розвіятися, змінити обстановку і зустріти корисних людей, які в майбутньому можуть допомогти вам у вашому власному справі. Та й корисні зв’язки — це завжди чудово.

Розташування Венери в третій декаді вересня 2017 говорить про те, що Козероги своєю завзятістю і вишуканістю смаку уб’ють наповал об’єкт свого обожнювання, за що будуть винагороджені відповідними почуттями. Багато Козерогів захочуть в цей період узаконити стосунки зі своєю другою половинкою і подадуть заяву на одруження. А тим, хто перебуває вже давно разом зі своєю коханою людиною на законних підставах, варто подумати про поповнення в родині. Зараз саме благополучне час для продовження свого роду. Козерогам, з числа тих, хто вже має достатню кількість дітей, варто приділити більше уваги їх розвитку та виховання. Перегляньте режим своїх дітей. Можливо, щось прибрати зі списку додаткових занять, а вільний час проводити разом? Будьте уважніше до настрою своїх домочадців. Не варто наполягати і лізти в душу. Просто обійміть і посидьте поруч мовчки. Вони самі поділяться з вами тим, що їх турбує. Козерогам пора підвищувати власну самооцінку, а для цього необхідно пограти в гру з самим собою. Ви ставите перед собою невелику мета і домагаєтеся її, потім мета вже буде трохи більше і так далі. Записуйте в блокнот свої маленькі і великі досягнення, розпитайте своїх рідних і друзів про хороших якостях, якими, на їхню думку, ви володієте. Складіть список. Повірте, це мотивує. І попрацюйте над недоліками, про які також дізнайтеся у близьких.


Залишити відгук