Гороскоп Рак на Вересень

Вересень 2017 року буде досить врівноваженим і спокійним періодом для представників знаку Зодіаку Рак. У вас буде маса часу, щоб зайнятися улюбленою справою і якомога більше приділити уваги своїм рідним. Ніяких курйозів і непередбачених ситуацій в цей період виникнути не повинно. Розташування планет сприятливо позначиться на комунікативних здібностях і почуття гумору, завдяки чому нудьгувати на самоті вам не доведеться. Більш того, Раки, з метою розважитися й урізноманітнити своє життя, самі будуть шукати щось цікаве і захоплююче. Найбільше імовірно, що це будуть колективні заходи та громадські кампанії, ініціатором і одним з головних осіб яких будуть саме люди, народжені під знаком Зодіаку Рак.

У першій декаді вересня 2017 представники вашого знаку Зодіаку обов’язково знайдуть собі заняття, щоб скрасити своє дозвілля і принести користь суспільству. А це вже багато про що говорить! Раки хоч і люблять стабільність і впевненість у завтрашньому дні, але чисто біла смуга їх не зовсім влаштовує, вони затяті шанувальники яскравих і строкатих кольорів. А так, як часто Фортуна Ракам посміхається і їм нема про що турбуватися, то авторами книги життя є вони самі. Саме вони пишуть сценарій, в якому грають одну з перших ролей. Тобто навколо них завжди гра, і ця гра за їх правилами. Більшість оточуючих людей завжди підтримують у їх прагненнях, допомагають реалізувати авторські ідеї та плани. Раки не вміють прогинатися під обставини. Зате у них виходить обійти їх стороною і зробити так, що події будуть розвиватися далі тільки за їх сценарієм. По своїй натурі Раки – ініціатори і лідери, відмінні генератори нових раціональних ідей. Ця якість допомагає бути завжди на висоті і керувати процесом власноруч. Адже не важливо, хто виконавець, важливо, хто був автором. Завдяки активній колективної та суспільної діяльності амбітні представники вашого знаку Зодіаку отримають загальне визнання і ще більше зміцнять своє самолюбство. Ракам зірки радять остерігатися зіркової хвороби і бути трохи скромніше. Адже добро завжди безкорисливо і не варто выхваляться кожен день, що всі навколо справа ваших рук. Це образливо для оточуючих. Дивіться на світ простіше, чи не ставте себе ніколи вище інших. Будьте поблажливі і толерантні. А ваше щастя зовсім поруч.

Раки — люди непосидючі і активні. Вони швидко схоплюють на льоту всю інформацію і навички. Ось чому їм легко і в навчанні, і в бою. На роботі Раки у другій декаді вересня 2017 з неймовірною легкістю впораються з усіма своїми обов’язками. І, більш того, самі вызовутся взяти на себе додаткові завдання. Можливо, це буде масштабний проект або відрядження. Постарайтеся не поспішати, і не прагне до ідеалу. У вас і так все чудово виходить. Пам’ятайте слова «Занадто добре-теж недобре». Все має бути в міру, в розумних межах. І не бійтеся помилитися або оступитися. Кожна людина помиляється. Не робить помилок тільки той, хто нічого не робить. А у вас багато талантів, можливостей, планів та ідей. І дуже шкода, якщо ви їх поховайте, так і не спробувавши втілити в життя.

У третій декаді вересня 2017 вплив Юпітера обіцяє Ракам відмінні перспективи на професійному терені. Щоб добитися своїх цілей, вам потрібно дотримуватися субординації та діловий етикет, щоб ще раз продемонструвати свій професіоналізм і компетентність. Саме за вашу стриманість вас буде цінувати начальство і колеги. Вам в свою чергу необхідно бути доброзичливими і терпимими. Проявіть мудрість і будьте об’єктивними у прийнятті важливих питань. Все, за що ви не візьметеся, буде виконано на п’ять з плюсом. Якщо вам складно впоратися одному, не соромтеся просити про підтримку і не нехтуйте пропозиціями допомогти. Якщо поза домом Раки будуть шукати для себе суспільно корисне заняття розважального характеру і брати в ньому активну участь, то прийшовши додому, вони будуть насолоджуватися тишею і спокоєм в ніжних обіймах свого коханого. А він у свою чергу вислухає, зрозуміє, підтримає і порадить, а можливо напоїть теплим чаєм з печивом і нагодує ситною вечерею. Вам слід це цінувати, якщо ви той щасливчик, поруч з яким є такий турботливий, ніжний і люблячий чоловік. Одиноким Ракам зірки обіцяють нові відносини, в яких вони знайдуть те, що давно шукали. Головне не квапити події. Під впливом аспектів Венери вас в кінці місяця будуть оточувати тільки щирі і чесні люди. Зверніть увагу на стан свого здоров’я. Попереду довга зима, тому запасайтеся вітамінами і мінералами вже зараз, щоб енергії вистачило на півроку вперед.


Залишити відгук