Гороскоп Водолій на Вересень

Життя Водоліїв у вересні 2017 року буде досить насиченою. Вам варто бути трохи обачнішою і обережніше, оскільки людина, яка зголоситься допомогти, зробить це далеко не з благих намірів. Хоча, в принципі, це буде взаємовигідна пропозиція. Він допомагає вам розібратися з більшою частиною ваших справ, а натомість отримує свою винагороду, яку від вас не буде залежати зовсім. У цієї людини свої міркування на цей рахунок. Головне не копайте занадто далеко, щоб не нарити щось неприємне. Дивіться на все об’єктивно і поверхнево. Такий підхід допоможе швидко впоратися з усіма справами, розставити все по своїх місцях і виграти трохи вільного часу, який можна буде провести більш приємним способом.

У вас давно є заповітна мрія, здійснити яку весь час що-небудь та заважає. Саме в першій декаді вересня 2017 неждано-негадано вам надійде чудова пропозиція, від якого просто не можна відмовлятися. Вам варто гарненько все обміркувати, все заздалегідь зважити і прорахувати, щоб в самий відповідальний момент бути у всеозброєнні і гідно відреагувати на цей сюрприз. Пропозиція буде пов’язане з вашою мрією. Якщо ви заздалегідь не підготовлені, ви можете розгубитися від несподіванки і відмовитися прийняти його, а це у ваші плани ніяк не входить. Будьте зібраними і цілеспрямованими. Не бійтеся ризикувати і змінювати своє життя на краще. Багато хто з представників вашого знаку Зодіаку вже деякий час ніби зависли і не рухаються далі. А життя проходить мимо. Візьміть себе в руки і зробіть крок назустріч своїй долі, щасливої долі. А вже пані Удача подбає про те, щоб підстелити соломки, у випадку, якщо щось піде не так. Не варто побоюватися свого майбутнього. Вам комфортно, і ви відчуваєте себе впевнено, хоча нинішня життя вас не цілком влаштовує. Будьте сміливіше і рішучіше. Вже за першим поворотом вас чекають хороші перспективи і можливості, а якщо зумієте їх правильно використовувати, то в підсумку знайдете своє щасливе і забезпечене майбутнє. У Водоліїв на початку місяця буде багато енергії, яку необхідно кудись дівати. Краще, якщо це буде який-небудь вид спорту або займіться ремонтом квартири, змініть меблі. Але не варто стримувати власні емоції, коли вони от-от поллються через край. Займіться чимось екстремальним, скелелазінням або картингом. Порція адреналіну вам забезпечена.

У другій декаді вересня 2017 роботи у Водоліїв буде достатньо, але вони не сильно будуть поспішати за неї братися. Все тому, що вони в очікуванні якоїсь яскравої події, яка кардинально змінить план дій. Розташування Сатурна сприятливо позначиться на професійній стороні життя Водоліїв. Тільки уникайте перекладання відповідальності на чужі плечі. Вони можуть не витримати, а відповідати-то вам. У вас повно геніальних ідей, ви красиво говорите, але нічого ще не зробили, щоб їх реалізувати. Цей період місяця – чудовий та вдалий час для того, щоб зробити крок назустріч своїй мрії, фінансової свободи, відчути впевненість у завтрашньому дні, не відмовляючи собі ні в чому і не економлячи на найважливішому. Прислухайтеся до того, що кажуть ваші колеги, збирайте інформацію. Обізнаний – значить озброєний. Інформація може вам знадобитися. Будьте терпиміше до наказів і доручень керівництва, вас перевіряють на міцність. Через кілька тижнів вас очікує підвищення або надбавка до заробітної плати. Все завжди винагороджується. Тому не жалійте себе і працюєте, вам воздасться. Чим більше ви докладете зусиль, тим кращий результат можете розраховувати. Все справедливо. Зараз у вас є велика ймовірність зробити прорив вперед назустріч світлому майбутньому. Адже ви так давно обговорювали кожну дрібницю, кожну деталь, так чітко планували і прораховували, що залишилося лише втілити все в життя і чекати результатів.

У третій декаді вересня 2017 розташування Марса говорить про те, що ви, Водолії, будете схильні до прояву неконтрольованих почуттів та емоцій. Щоб в особистому житті все склалося найкращим чином, постарайтеся прислухатися і рахуватися з думкою своєї другої половинки і навчитеся тримати себе в руках. Тим більше, що приводу для ревнощів у вас немає і бути не може. Поруч з вами знаходиться вірний і віддана людина, який до останнього буде з вами і жодного разу не зрадить. Гармонія і добробут у відносинах цілком і повністю залежать від вас самих. Так що беріть ручку і писати свій сценарій. А ось холостим представникам вашого знаку Зодіаку не варто поспішати зав’язувати серйозні стосунки, навіть якщо хтось є на прикметі. Почекаєте. Час сам розставить все по своїх місцях. Водоліям варто поберегти свої сили і постаратися кожну вільну хвилину приділяти своїм рідним і близьким. Хоча б двічі на місяць зустрічайтеся з друзями, ходити на концерти і виїжджайте за місто.


Залишити відгук