Гороскоп на Вересень

Вересень 2017 року, не дивлячись на досить високий температурний режим, буде нагадувати за своїм характером справжню меланхоличную осінь. Багато хто вже зараз остаточно забудуть про те, як їх радували літні дні, наповнені легкістю і неповторною атмосферою веселощів. Але про це нам нагадають фото, зроблені в ході безбашенного літнього дозвілля. Зате про можливість добре відпочити на початку осені 2017, на жаль, вже ніщо не нагадає… Вересень поставить перед людством нову мета, і вона буде виключно матеріального спрямування. Поки рослини набувають золоту листя, нам з вами доведеться багато і напружено працювати (ударний труд, мабуть, і стане визначальним пунктом вересня 2017 року).

Особливо багато турбот накопичиться у тих людей, які працюють в економічній або банківській сфері. Ці аспекти у вересні в черговий раз сколихне хвиля великих хвилювань (мова йде про кризу, яка, на щастя, буде мати не надто великі масштаби). Але все одно ці вересневі неприємності багатьох з нас змусять переглянути списки найближчих витрат. З них доведеться остаточно усунути купівлю предметів розкоші та оплату дорогих розваг. До кінця вересня економічна ситуація більш-менш нормалізується, але і про відкриття нового бізнесу, і про якісь масштабні придбання раніше мріяти все ж не варто.

Всім, чий дохід визначається якоюсь фіксованою сумою, на початку осені взагалі не варто занадто багато і часто мріяти. Вересень покличе вас не до мрій, а до конкретним, свідомим діям. Боріться, як лев, за своє світле кар’єрне майбутнє, не мовчіть, коли не можна промовчати, та й взагалі, перебуваючи на роботі, ведіть себе понаглее! Тільки нахабство, рішучість і колосальний напір допоможуть вам на багато кроків «обскакати» своїх конкурентів. У вашому службовому колективі напевно знайдуться «акули», здатні «проковтнути» кожного, хто трохи зазівався. Ось і не дозволяйте собі «позіхати» і витрачати час на довгі роздуми. Якщо ви побачите перед собою шанс досягти успіху, сміливо забувайте про штучної «дружбу» з колегами по роботі (повірте, ця дружба принесе вам виключно біль, образу і розчарування, коли хтось з таких уявних друзів почне вам ставити палки в колеса!). Підсумок такий – у вересні при виконанні службового обов’язку потрібно стати самотнім вовком або вовчицею, які не тільки не бояться хитромудрих «акул», але і готові на шматки роздерти своїх конкурентів.

Все вищесказане актуально і для людей, зайнятих у сфері бізнесу. Вам також варто врахувати, що у вересні ваш дохід може дещо скоротитися з вини раптового кризи. Поки не варто робити довгострокові інвестиції в свої нові починання, адже може статися і так, що ваших активів не вистачить і на новий проект, і на оплату невідкладних витрат. До речі, навіть не думайте в період цього недовго кризи економити, скорочуючи оплату послуг своїх постійних співробітників! Це стане для вас величезною помилкою (ваш колектив почне «гнити» зсередини, і це «гниття» може призвести до краху вашого підприємства).

Але що ми все про погане! У вересні 2017 року, безумовно, знайдеться місце і для романтики. Неповторна атмосфера ранньої осені на багатьох людей подіє, як такий еліксир, випивши який, хочеться фліртувати і закохуватися. Якщо ви самотні, цей період призначений для вас, активно користуйтеся унікальною вересневої атмосферою! Зірким поглядом подивившись по сторонах, ви зрозумієте, де вас чекає найбільша кількість любові і романтики. Сильно не дивуйтеся, якщо вони будуть чекати вас в самих незвичайних місцях (наприклад, на роботі або в тих організаціях, де ви нерідко буваєте).

Але, треба відразу зауважити, що далеко не кожен осінній роман буде мати щасливе продовження! Період, який так люблять поети, дивним чином діє на людей, які вже мають стабільні відносини і при цьому бажаючих трохи розважитися з допомогою сторонніх романів. Перш ніж з головою зануритися в свою нову пристрасть, будь ласка, переконайтеся, що перед вами не батько двох дітей, незадоволений своїм особистим життям, або не дамочка, яка вирішила провести своє дозвілля, поки її «благовірний» проводить на роботі і дні, і ночі.


Залишити відгук