Гороскоп Скорпіон на Місяць

3-го і 4-го числа Ваша знаменита чуйність буде проявлятися особливо помітно. Звичайно, в результаті якийсь недобросовісний людина може Вас використовувати, але з Вашої точки зору це дуже мізерна ціна, яку доводиться платити за можливість зробити цей світ трохи кращим і добрішим. Крім того, Ви твердо вірите в карму і в те, що все хороше повертається до нас сторицею. Ви завжди пишалися своєю проникливістю і задатками детектива, і тим прикріше Вам буде, якщо 9-го або 10-го числа комусь вдасться обвести Вас навколо пальця. Тому ні на секунду не втрачайте пильності.

14-го і 15-го числа Вам буде дуже складно виступати на публіці, адже Ви будете почувати себе досить некомфортно, перебуваючи в центрі загальної уваги. Постарайтеся швидше сказати все, що Вам потрібно, щоб швидше зійти зі сцени і повернутися в зону свого комфорту.

20-го, 21-го та 22-го числа Ви будете дуже наполегливі і владні, і ці якості допоможуть Вам домогтися здійснення будь-яких Ваших бажань.

25-го, 26-го і 27-го числа Ваші проекти, над якими Ви так довго працювали, будуть приносити Вам по-справжньому прекрасні результати, і Вам буде дуже приємно бачити плоди своїх зусиль. Так які ж нові цілі Ви перед собою поставите?


Залишити відгук