Гороскоп Стрілець на Місяць

1-го і 2-го числа Ви будете отримувати величезне задоволення від спілкування з іншими людьми — як зі своїми близькими друзями, так і з випадковими незнайомцями. Властива Вам відкритість і вміння розтоплювати лід зробить Вас одним з найпопулярніших у Вашому соціальному колу людей.

9-го та 10-го числа Ваше життя може здаватися Вам досить нудною, але в значній мірі Ви самі будете в цьому винні. У цьому світі є так багато всього яскравого і дивного, так чому ж Ви сидите в чотирьох стінах? Згадайте про своїх амбітних намірах і цілях і активно беріться за їх досягнення.

18-го і 19-го числа Ви будете отримувати величезне задоволення від веселого проведення часу і сміху, тому вирушайте в камеді-клаб або подивіться виступ свого улюбленого коміка по телевізору. Звичайно, Ви й самі вмієте пожартувати, але не розраховуйте на те, що Вам вдасться перевершити в цьому професіонала. Тому продовжуйте розвивати своє почуття гумору.

23-го і 24-го числа Ви будете сповнені глибокої віри в себе і в свої можливості, і тому ці дні чудово підійдуть для того, щоб зайнятися розсилкою свого резюме або запросити цікавого Вам людини на побачення. Оточуючим буде дуже важко відмовляти такого пристрасного і напористому людині, як Ви.


Залишити відгук