10 Сонячний День

Десятий сонячний день присвячений изеду по імені Апам–Напат – божеству вод. Те обставина, що у присвяченому йому «Абан–яште», він, поряд з Ахура–Маздою і Митрою, іменується розтоптав ахура, тобто Паном, свідчить, що культ Апам–Напата виключно давній і сягає часів індоіранської спільності, коли подібне звернення було можливо не тільки до одного Бога–творця, але й інших небожителів. Це божество водної стихії, і саме ім’я його перекладається як «Син вод». Апам–Напат уособлює собою стихійні прояви природи. Він – владика прихованих, невиявлених сил водної стихії, в його владі перебуває протягом таємних, невидимих оку процесів. Крім Апам–Напата зі стихією води пов’язані кілька різних божеств зороастрійського пантеону, зокрема Хаурват, Мах і Тиштрия, але саме Апам–Напат втілює в собі сакрально–магічні функції води. Це вода, що володіє силою, здатною змести будь-які перешкоди на своєму шляху. Апам–Напата можна уподібнити грозному грецького бога морів і океанів Посейдона – великому землетрясця. Апам–Напат – це величезна таємнича сила, яка змиває все старе, віджиле, брудне і непотрібне. День Апам–Напата, пов’язаний з Нептуном, в ролі Владики Моря. Владика таємниць. 10-й день пов’язаний з морем, океаном, з перетворенням і видозміною будь-якої структури, з метаморфозами, з джерелом, з водами (особливо підземними), з бурхливими потоками.

10 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Ківш, колодязь, черпак. Також символ цього дня – це острога або тризуб. Один із священних символів – якір, це теж предмети сили.

Колір: Кольори повинні бути глибокими і прозорими. Вважається, що в цей день потрібно надягати темні і прозорі одягу. Вуалі для жінок, сітки для чоловіків. Також колір цього дня – темно-сірий, навіть сіро-зелений, але не захисний, а темно-сіро-зелений колір. А також темно-синьо-зелений колір – колір глибокого моря, морської безодні (Середземне море). Протипоказані будь-які яскраві кольори, особливо червоний.

Камені: Аквамарин – в перекладі «морська вода», але аквамарин темний, прозорий темно-синьо-зелений. Дуже рідкісний камінь. Пов’язаний із зміцненням духу людини і викриттям обману. Дає осягнення таємного сенсу, причому іноді в самих звичайних, побутових речах.

Зірка: Головна зірка в сузір’ї Дельфіна – Суалохин (альфа Дельфіна), біла, 3–й величини. Одна з самих містичних зірок, зірка порятунку під час лиха, зірка милосердя. Зірка допомоги згори, блаженства, дає внутрішнє відчуття благодаті. Понад норму людині нічого не треба. Все, що йому треба – приходить вчасно. Дає людині гарну реакцію, передбачення подій, уміння розпізнавати людей, психологічний дар, містицизм. Це сама таємнича зірка, похмура, пов’язана з привабливими далями, з таємничою магією, притягує і відразливою одночасно. Це зірка, пов’язана з таємничістю, з небесними водами, подорожами, принадністю.

Планета: Нептун.

Щасливі числа: 20 та 41.

Треба пити більше соків, є більше соковитих плодів і ягід. «Іди до води і не погань воду». У цей день треба займатися саморегуляцією, само–відстеженням, самоаналізом, найтонші куточки психіки треба досліджувати. Філософські роздуми. Звільнятися від страхів і комплексів (психічна чистка) методом психоаналізу або саморегуляції, медитації. В цей день потрібно робити наговори на воду. В цей день потрібно бути ближче до природи, бути достатньо розслабленими, не напружуватися. Весь день має бути напівсонно–медитативний стан.

Багато працювати в цей день не рекомендується . Пізнання сокровенного тут повинно бути. Не рекомендується відвідувати місця великого скупчення народу, вважається, що цей день добре б більшою частиною проводити в печерах, погребах, підвалах, в закритих приміщеннях (принаймні), відкриті простори — погано. У цей день не рекомендується виїжджати, початок подорожі не рекомендується, якщо ви в дорозі, то гаразд. Ближче до природи – це не означає, що кудись треба йти, в ліс, в гори, в цей час потрібно просто бути більш редактированным, розслабленим. Потрібно утримувати стан близькості до природи.

не Можна оскверняти воду. Не можна вживати ліки. Не можна перенапружуватися, віддаючись якійсь справі. Не можна надто серйозно ставитися до життя. Потрібно в цей день бути трошки пофігістом. Накопичувати сили в розслабленому стані. Це день накопичення сил, а не їх витрачання; його присвячували також відпочинку. Особливо – митися, забруднювати воду не можна. Можна тільки ритуальні обмивання. Для миття, серйозною лазні був 8-й день (1-й і 15-й). Потрібно відмовитися від усієї грубості, жити в цей день потрібно тонко, естетика повинна бути в цей день у всьому. Не можна нікого ображати, потрібно стежити за словами, бути небагатослівним. Не рекомендується також пити.

Добру справу в 10 Сонячний День

Пізнання законів іншого світу, шлях містицизму, перемога над страхом смерті. Народженому в 10–й сонячний день потрібно постійно прагнути пізнавати таємне, приховане, потаємне. Інакше – спокуси страхом, сумнівами, ілюзіями. Нагородою виступають віщі сни, попередження, контакти з померлими предками. Такій людині потрібно за життя виховати спадкоємця, передавши йому свої знання.

Їжа в 10 Сонячний День

Молочні продукти, соки з м’якоттю, але позбавлені кислоти, або як можна менше кислоти. Овочеві соки. Найкращий день для куштування коренеплодів. Краща їжа – ріпа, варений у молоці, бруква в молоці. Каша з ріпи на молоко, молочна гарбузова каша. Стара російська кухня. Хоча гриби пов’язані з цим днем, але їх їсти в цей день не рекомендується, гриби їдять на протифазі цього дня – тобто у 25-й сонячний день. У їжу слід вживати рибу, морську капусту та інші морепродукти. Бажано поменше пити, відмовитися від супів і борщів, компотів і киселів. Небажане вживання грубої їжі та алкоголю.

Сни в 10 Сонячний День

День радості, хороших снів. У цей день можна і потрібно більше спати, о 10-й день – виспіться. Все розумно і гармонійно, навантаження розподілені. Дуже хороший сон, якщо сняться гриби – здоров’я, зміцнення і майно. Добре плисти уві сні куди–то – звільнення від залежності, знак свободи. Добре бачити риб у сні – знак удачі, щастя, щастя. Навіть жінки можуть не боятися в цей день завагітніти. Риба повинна бути жива. Добре в цей день бачити не тільки риб, а й птахів – це хороша звістка. Добре їсти уві сні ягоди, соковиті плоди і фрукти – знак хороших знайомств, родинних хороших взаємин, допомоги.

Якщо людина страждає безсонням в цей день – це погана прикмета. Погано – побачити змій, драконів. Якщо ви втрачаєте волосся у сні – це знаки хвороби, погано бачити себе лисим. Погано бачити у сні вогонь – втрата сил, знак екстремальних подій, катастроф, небезпеки, що насуваються на вас, наближаються до вас.

Прикмети в 10 Сонячний День

Всі прикмети, пов’язані з водою – вважаються гарними. Раптом вас обіллють водою, або потрапите під дощ. Вода з неба – це добре, Ардвисура вас зазначила. Це вважається знаком викриття таємниць, таємне стає явним. Добре промокнути. Розлити воду в цей день – мати ганьблять відомості про близьких. Битий посуд у цей день добре, особливо, якщо розбивається чашка з водою – це знак придбань, знак компенсації, придбання майна та грошей. Хорошою прикметою є, якщо ви проллєте чашку з водою собі на коліна, на ширінку – це знак готовності до нових подвигів. Все, що пов’язано з мимовільним проливання води – це хороший знак. Якщо людину тягне в сон, в цей день йому хочеться спати – це теж добре.

Погано – коли вас мучить спрага («сушняк»). Погано ламати зуби, коли шматок зуба открышился – знак псування. Якщо багато випадає волосся, лупа з’являється ні з того, ні з сього, випадає вія – знак великої втрати, обману. Погано, коли ламається каблук, протирається взуття, дірки, або вилазить в підошві цвях, порвався шнурок – це знаки ворожнечі, заздрощів з боку ваших близьких людей, обман і зраду друзів. Якщо ножик зламається – погано. Безсоння – погано, якщо вам не спиться, значить, ви чимось образили небо. Це ще й знак помсти, з якою вам доведеться зіткнутися найближчим часом.

Тотем – Дельфін

Друг людини, приручаемый, той самий, якого ми звикли бачити в Чорному морі. Його часто називали морський собакою, зважаючи на його властивостей вірності і рятування людей, надання допомоги людям. Є водяна собака – бобер, а є ще морська собака – дельфін. Зороастрійці дуже шанували дельфіна; і нанесення йому шкоди вважалося найбільшим злочином. Зовні: досить скромна зовнішність, малозапоминающиеся риси обличчя. Але, не дивлячись на їх не дуже яскраву зовнішність, їх завжди відрізняє усмішливість. Тиха і радісна усмішка. Часто схильні до повноти, пухкі, пухкі, невеликого росту, велика голова. Обтічні риси обличчя. Великі вологі очі. Рот до вух. Невеликі, але витончені руки, розмір ноги менше, ніж треба по зростанню.

Характер: перш за все, така людина — дуже скромний. Така людина ніколи не буде прагнути до помітності, популярності, але його помічають, незважаючи на те, що він прагне ховатися від інших. Дуже небалакучий. Але, тим не менше, йому притаманне початкове почуття гумору, тихе. Доброзичливість, вихованість. М’які, доброзичливі, добрі, не злопам’ятні. Доброзичливі, але не милостиві. Вони завжди приходять на допомогу. У них багато друзів, вони не живуть на самоті, стайня тварини. Дуже тонко відчувають інших людей, особливо вади, ніколи не будуть перебувати в середовищі всякої мерзоти. Інтуїтивно відчувають і уникають. Незважаючи на свою доброзичливу, добру зовнішність вони дуже критичні. Всі чудово помічають, особливо всі таємниці. Їм марно брехати, все одно всі таємниці розкриваються. Їм приходить інформація тут же, вони викривають. Причому вони не роблять для цього нічого спеціально. Все відбувається само собою.

Цей день – день розкриття таємниць, краще не брехати. Історики, археологи – це спосіб розкриття таємниць. Людині дається якась споконвічна мудрість, мудрість у розкритті таємниць, неправди, брехні, заплутаності; проникнення вглиб якихось витоків. Історики. Тут ще виявляється і Нептун. Хірон дає дипломатичність, люблять мирити інших. Там, де конфлікти – там завжди дельфіни. Дуже відчувають вади інших людей і завжди їх виявляють. Також вони можуть брати на себе проблеми своїх близьких. Завжди навколо них ті, кому треба допомагати. Весь час їм плачуться в жилетку. Весь час навколо них проблеми, які потрібно вирішувати. Дуже люблять дітей, оточують себе великою кількістю дітей. Дельфінів можна назвати плідними. Що чоловіки, що жінки – дельфіни. Діти у них ранні, як правило, раннє заміжжя. Щодо любові, дельфіни часто не є вірними одному обранцю. У зграї дельфінів процвітає принцип гарему. Чим розумніша тварина, тим більше воно прагне до гарему, до полігамії. Хоча по зовнішності і не скажеш, але дельфіни – великі романтики. Начебто скромна людина, намагається нікуди не лізти, але в житті у нього – суцільні пригоди. Тому він нікуди не лізе, все само приходить.

Дельфінів дуже люблять, вони дуже привабливі. У них величезне внутрішнє чарівність, чемність і ввічливість, тому їм нічого не потрібно робити, щоб сподобатися. Люди до них самі тягнуться. А хто краще, ніж дельфін, може втішити у скрутну хвилину допомогти, знає, як допомогти, знаходить ключі до серця. Жінка–дельфін чудово готує, вона чудова господиня, скромна і непомітна – це одна з кращих дружин. Народжена в 10-й сонячний день жінка – неоціненна помічниця свого чоловіка, вона допомагає і у важку хвилину, і в будь-яку іншу. Вона прекрасно веде домашнє господарство. З жінкою–дельфіном ні у кого не буває проблем. Це безпроблемна жінка. І непомітна – взагалі ідеал. У такої жінки завжди все в повному порядку, її завжди всі люблять. Чоловіка–дельфіна – теж всі люблять. Він – загальний улюбленець. Дельфіна не можна не любити. Ніколи не лізе вперед, але його завжди помічають. Душа компанії. Любить грати, у нього тонкий гумор, любить тонко підколювати, що називається – стібатися. До дельфіна завжди хороше ставлення. В особистому житті дельфіни дуже скромні, малопомітні, хоча і роблять всі. Дуже люблять плавати, обожнюють природу, прагнуть на лоно природи. Природа, рибалка – діє на них розслабляюче. Щоб вони були в тонусі, час від часу їм потрібно усамітнитися, розслабитися. Вони не можуть жити в одному ритмі.

Люди, народжені в 10-й сонячний день, люблять в міру випити, трохи. Але їм це потрібно для допінгу. Якщо дельфіну давати потроху (хоч по 20 крапель на день) випивати, то не на якісь романтичні пригоди його не потягне. Йому треба знайти заміну, розслаблення, час від часу влаштовувати собі відпочинок. Рада в спілкуванні з дельфінами: не треба стояти у них над душею, потрібно час від часу залишати їх у спокої. Вони прагнуть до самоти, але не надовго. Вони періодично можуть впадати в повне свинство (випити пляшку з друзями на лоні природи, побалдеть, побити пляшки), а повертаються нормальними людьми. Якщо стояти у них над душею і контролювати їх – вони цього терпіти не можуть. Потім м’яко і спокійно спливати від цього, хоча до кінця сваритися вони не будуть. Вони дуже причепливі, співпереживають, дуже переживають за дітей. Їм спочатку властиве почуття жалю. У них унікальний психологічний дар, вміння розпізнавати. Вони люблять всякі психологічні завдання.

Часто разом з веселощами й радістю у них є почуття скорботи. Вони дуже сумують за інших людей. А жінки вкрай сентиментальні, і можуть швидко піддаватися настрою інших людей. Можуть плакати з ними. У жінок–дельфінів – велика емоційна чутливість. Вони іноді не здатні впоратися зі своїми емоціями. Часто переходять від сміху до сліз, але характер досить легкий. Немає такого, щоб вони збирали, таїли в собі образи. Психіка у них стабільна, немає фіксації на чомусь, аутичности, замкнутості. Вони інтраверти, але ні в якій мірі їм не властива шизоїдність, вони ні на чому не зациклюються. Швидше циклічність, тому що у них є перепади від поганого настрою до хорошого. Але частіше у них гарний настрій (тобто маніакальна фаза значно переважає над депресивної). Хоча і пригніченість їм теж властива, в цей час їх треба залишити в спокої – вони поплачуть, або вип’ють пару пляшок. З дельфінами всім людям легко – вони нікого не пригнічують, навіть своїм поганим настроєм.

Дельфін також є тотемом місяця Спента-Манью – тринадцятого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків). Це особливий місяць, що складається з п’яти (іноді шести) так званих нульових днів – днів скорботи і плачу за втраченої гармонії світу. Крім цього дельфін виступає як тотем 29-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Мурена

Одна з наймерзенніших напівриб–полузмей – мурена. Кровожерлива і нещадна. Вона пов’язана з канібалізмом. Антитотемом можна вважати не тільки мурену, але і будь-які види кровожерливих риб. Піраньї хоч не отруйні, а у мурени ще й отруйні зуби. Вона, дійсно, напів–змія. Ненажерлива. Зовні: худі, гнучкі, досить здорові, з маленькою головою. Гострий ніс і тупий вираз обличчя. Гострі риси обличчя, вузьке обличчя. Маленькі, примружені, близько посаджені очі. Зуби гострі і нерівні. Їх завжди видає шкіра. З одного боку – вона товста, з іншого – нерівна, горбиста, вуграх, прищах і вибоїнах, якась осклизлая, пітна, погано пахне. Скільки не мийся – від неї все одно пахне. Часто лисі. У дельфіна, правда, волосся теж не дуже ростуть, але нормального дельфіна волосся є.

Характер: не краще зовнішності. Прагнення до руйнування, підвищена агресивність, немереная гординя, пристрасті, які штучно у себе збуджує. Схильність до наркоманії і до наркомафії. Цинізм, безвір’я. Ні в що не вірить. Прагне до выделенности, до театру. В житті – гравець, авантюрист, навіть аферист. Любить насолоджуватися вадами і капостями. Чоловік, якого дуже важко вивести з себе, тому що він дуже задоволений собою і ні в що не вірить. У нього здорова психіка нахабного садиста і циніка. Не жлоб, але садист. Любить знущатися та глумитися над людьми. Це приносить йому насолоду. Манія величі, але не переходить в манію переслідування. У характері немає тривожної помисливості, тому що він вважає, що йому нема чого боятися. Топче всіх, пожирає все на своєму шляху. При цьому володіє винятковою хитрістю і підступністю. Вислизає звідусіль, підставляючи інших людей. Дуже підступний, крайня ступінь підступності. Дітей ненавидить, слабкість – зневажає. Всі слабкі для нього підлягають беззастережному знищення, або використовуються як матеріал.

Коли треба мурена йде як танк, і тут же може славировать в бік. Особливо бешкетує, коли відчуває свою безкарність. Вона довго готується, щоб розпуститися, грубіянити і бути безкарною, пожирати і знищувати всіх навколо. Схильність до крові. Постійно є спокуса вбити когось, постріляти, випустити кого–небудь обойму. Тобто їх агресія потребує у них і в конкретній формі виходу. Це не просто ненависть. Ненависть мурени до роду людського – цілком конкретна. Вона може фіксуватися на якомусь об’єкті, який, на її думку, не має права на існування. А раз не має права на існування, мурена прагнути до того, щоб це існування, як можна швидше, припинити.

Любить полювання, пристрасний мисливець. Цим він висловлює свою любов до крові. Він може безглуздо стріляти навіть по воронам (йому неважливо за кого). Якщо на полювання не сходить, або не зробить кому–небудь капості – сумує. Нещасний, побитий. Вб’є – радість. В дитинстві – мучать кішок і собак. З великим задоволенням вбивають тарганів, відривають мухам крила. Вкрай жадібні, дріб’язково підраховують витрати, від близьких вимагають письмового звіту про витрати. Натура мерзопакоснейшая. Жага вбивства теж зав’язана на містерію 10-го сонячного дня. Апам–Напат – це таїнство зачаття. А анти–зачаття – позбавлення життя в самому зародку, це мурена. Мурена пожирає навіть свою власну ікру, своїх дітей. У мурен завжди проблеми з дітьми. Вони можуть своїх дітей ненавидіти і жити за їх рахунок.


Залишити відгук