Гороскоп Риби на Місяць

3-го і 4-го числа дозвольте собі розслабитися і випустити пар. Визнайте, що Ви викладаєтеся по максимуму, і це приносить Вам дуже хороші результати.

7-го і 8-го числа Вам буде потрібно докладати максимум зусиль, щоб зберігати відкритість і відвертість у спілкуванні з іншими людьми. В рамках роботи над якимось колективним проектом Вам буде потрібно проявляти додаткову гнучкість і свідомо виконувати свою частину роботи.

18-го і 19-го числа у Ваших стосунках з близькими будуть неминуче виникати якісь проблеми, але їх результат буде цілком і повністю залежати від Вас. Головне не зациклюйтеся на тому, що Ви не в силах змінити, і сконцентруйте увагу на тих речах, які Ви контролюєте.

20-е, 21-е і 22-е число можуть вийти досить заплутаними днями, і вони явно не підійдуть для прийняття яких би то не було серйозних рішень. Наберіться терпіння і почекайте, поки Вам відкриється вся необхідна інформація. Будьте відкриті для альтернативних рішень, порад і ресурсів.

28-е і 29-е число будуть проходити в дуже продуктивний для Вас ключі. Вам надається рідкісна можливість здійснити у своєму особистому житті або навіть у всьому світі ряд дуже позитивних змін.


Залишити відгук