Гороскоп Діва на Жовтень

У жовтні 2017 року Діви будуть оточені приємними і цікавими людьми, які внесуть в звичний ритм життя яскраві фарби і багато позитивних емоцій. В силу підвищеної емоційності і запальності, що вам у цьому місяці потрібно постаратися стримувати себе. Також уникайте прийняття рішень на гарячу голову, оскільки є ймовірність того, що обіцянка, дана в піднесеному настрої, може виявитися нездійсненним.

Перша декада жовтня 2017 пройде досить спокійно. Ви будете почувати себе легко і вільно. Не варто турбуватися про те, щоб скрізь встигати. Ви і так все зробите у встановлені терміни. Будьте зібраними і сконцентруйтеся на чомусь одному. Якщо заб’єте голову численними питаннями і завданнями, то ефективність ваших зусиль буде дорівнює нулю. Ви на протязі всього періоду будете перебувати в прекрасному настрої. Можливо, вас відвідає муза, завдяки якій відкриєте в собі схильність до того чи іншого виду творчості. Нове захоплення допоможе вам розкритися і задовольнити свої амбіції. Вам буде лестити те, що ви знаходитеся в центрі загальної уваги, до вас прислухаються, цікавляться вашою думкою і питають поради. Всі справи, що нагромадилися вдасться благополучно завершити. Це звільнить достатньо часу для того, щоб ви могли присвятити його власного розвитку. Діви стануть більш самовпевненими і самодостатніми. Представники вашого знаку Зодіаку будуть чітко бачити свою мету і наполегливо прагнути до неї. Ніякі перешкоди або перешкоди не зможуть встати на вашому шляху.

У другій декаді жовтня 2017 нестандартний підхід до вирішення проблем допоможе Дівам легко і ефективно вирішити будь-яке питання або проблему. Час дуже сприятливий для вирішення житлово-побутових питань або погашення заборгованості в банку. Якщо ви планували щось змінити або відремонтувати в будинку, то зараз саме час. У середині жовтня Дівам випаде чудова можливість розплатитися за боргами, хоча б частково. Приймаючи рішення, керуйтеся своїми внутрішніми відчуттями. Якщо, щось викликає у вас сумніви, краще відмовтеся від задуманого, користі від нього не буде. У вас багато покровителів і людей, які нададуть вам підтримку в самий відповідний момент. Завдяки цьому і вашої мертвій хватці, перед вами відкриються нові можливості і перспективи, які стануть провідником в безтурботне і світле майбутнє. В силу неймовірного везіння, Дівами може заволодіти азарт. Однак, все буде виключно в межах розумного, адже представники вашого знаку Зодіаку, в основному, практичні і розсудливі люди. Професійна сторона життя Дів буде насиченою різними заходами, важливими зустрічами проектами. Але навіть в силу щільною зайнятості, не варто нікуди поспішати. Робіть всі справи виважено, обдумано, якісно. Це додасть вишуканості вашим ідеям і методам. Не поспішайте робити передчасні висновки, не розібравшись у конкретному питанні. Найкращим варіантом буде, якщо ви спочатку зберете всю потрібну інформацію і розкладіть її чітко по поличках, щоб зуміти згрупувати всі факти і дані і прийняти ефективне й правильне рішення. Така підхід зміцнить авторитет серед колег і підвищить вашу значимість як професіонала перед обличчям начальства. Вам стануть більше довіряти, а відповідно, і доручати виконання більш важливих справ і завдань. Ось тут ви можете себе проявити і скористатися ситуацією для кар’єрного зростання або відкриття власної справи. Постарайтеся не покладати великих надій на своїх партнерів, вони можуть їх не виправдати. Беріться тільки за ті справи, які зумієте довести до розуму без чиєї-небудь допомоги. Тоді вам не доведеться ризикувати і розчаровуватися. Розташування Сатурна говорить про те, що вам не варто перевантажувати себе робочими питаннями. Більше відпочивайте. Пам’ятайте, що якість завжди краще кількості. А ось свіжі ідеї і думки вам зараз не завадять.

У третій декаді жовтня 2017 Венера сприятливим чином вплине на розвиток нещодавно зародилися особистих відносин у Скорпіонів. Друга половинка почне надавати вам більше знаків уваги і відповідати взаємністю на ваші почуття, які в свою чергу теж стануть більш глибокими й серйозними. Багато почнуть замислюватися про одруження або спільному проживанні. Тим Дівам, хто давно перебуває у відносинах, зірки обіцяють багато романтики. Представники вашого зодіакального знаку будуть настільки чутливі й емоційні, що їм весь час буде хотітися щось зробити незвичайне для свого супутника життя. А кому не подобаються приємні сюрпризи і справжні вчинки? Одиноким Дівам варто почекати, поки закінчиться третя декада місяця, після чого вони сміливо можуть заводити нові знайомства і відносини. Розташування планет в кінці жовтня говорить про те, що Дівам потрібно більше відпочивати і злитися з природою, щоб зрозуміти своє призначення, свою місію в цьому житті, зарядитися енергією і позитивом, які допоможуть подолати всі труднощі.


Залишити відгук