Гороскоп Телець на Жовтень

Тільцям в жовтні 2017 року варто направити свої сили на ті області життя, які не вимагають точності в розрахунках і не пов’язані з підписанням довгострокових контрактів або кредитами. Займайтеся в цьому місяці домоводством, саморозвитком, творчими проектами. Жовтень подарує вам масу нових можливостей, завдяки яким ви зможете багато чого домогтися, головне в цій справі, це прорахувати все так, щоб не упустити ні одну найменшу деталь. Ваші плани повинні бути чіткими, конкретними і послідовними. Можливі вашої спланованою життя і непередбачені обставини, які призведуть до того, що доведеться відкоригувати плани або внести якісь поправки і доповнення. Але це обставина піде вам тільки на користь, спонтанність і непередбачуваність зроблять ваше життя ще яскравішим і насиченішим.

Перша декада жовтня 2017 буде стабільною у всіх відносинах, можете розслабитися і займатися своїми справами. Всі ваші трудові інвестиції будуть щедро винагороджені, тому не варто лінуватися, а вкладаєте всю душу в те, що робите. Багато з Тельців люди вельми глибокі, їм важливо буде знайти те, завдяки чому вони зможуть розкрити свій потенціал, вдосконалити свої навички та примножити знання. Це люди, яким подобається вчитися, пізнавати щось нове. Багато хто з вас проведуть цей час у пошуках свого покликання, які увінчаються успіхом. Нові захоплення зроблять Тельців відбулися і самодостатніми особистостями. Тельці – люди вперті. Вони твердо вірять в те, що немає нічого неможливого, було б бажання. І часто цей вислів є їх життєвим гаслом. Саме під ним Тельці будуть жити протягом усього місяця.

У другій декаді жовтня 2017 натхнення у Тельців буде хоч відбавляй, бажань і планів не менше. Тельці точно знають, чого хочуть, хоча часто бувають непослідовними у своїх прагненнях. Вам зараз важливо добре все спланувати і не звертати на своєму шляху до успіху. Особливо сприятливим стане цей період для представників творчих професій. Креатив і неординарність допоможуть досягти тих висот, про які давно мріяли. Але не варто забувати, що перше враження часто оманливе. Не форсуйте події. Дайте собі час на роздуми. Не ставте занадто високу планку і собі, і оточуючим людям, щоб потім не розчаровуватися. Якщо ви вирішили змінити свій стиль та імідж, вперед! У Тельців в середині жовтня 2017 року, під впливом аспектів Сатурна і Юпітера, відбудеться справжній творчий прорив. Вони по-справжньому будуть насолоджуватися кожним своїм завданням, яке доручить вище начальство. Сам процес роботи буде настільки захоплюючий, що більшість представників вашого знаку Зодіаку підуть у нього з головою. Та так, що іноді навіть вдома всі думки будуть зайняті вирішенням ділових питань, а самі будуть жити в передчутті нового робочого дня. Ви зможете легко і невимушено розібратися зі всіма накопиченими справами, виконати місячний план і навіть більше. Таке працьовитість і старанність неодмінно буде помічено керівництвом. Тому будьте готові до того, що начальство довірить вам більш серйозні справи, які вимагають творчого підходу.

У третій декаді жовтня 2017 відмінні результати очікують Тельців на ділових переговорах з потенційними інвесторами. Залучення нових клієнтів і покровителів буде гідно винагороджено. В заключний період місяця можете чекати наказу про переведення на більш високу посаду або про підвищення окладу. З фінансами у вас проблем не передбачається. Але постарайтеся не особливо витрачати гроші в цей період. Краще почніть збирати і порадуйте себе вагомим придбанням ближче до нового року. Намагайтеся триматися осторонь від всяких обговорень, сварок і конфліктів. Вони вам зараз ні до чого. Направте всю свою енергію на досягнення своїх цілей та підвищення професіоналізму. Не забувайте про діловий етикет. У вас чудове почуття гумору, але все свої ексклюзивні анекдоти краще розкажіть своїм друзям, а не на нараді. У сфері кохання Тельцям пощастить більше, ніж іншим знакам Зодіаку. А все тому, що Тельці настільки реалісти, що не мають ніяких ілюзій і не прикрашають своїх потенційних партнерів. Вони непогано розбираються в людях, тому ті відносини, які зав’яжуться в цей період, будуть вельми перспективні. Сімейних представників вашого зодіакального знаку чекають приємні зміни будинки, пов’язані зі зміною інтер’єру і приємними сюрпризами від коханої людини. Вам, в свою чергу, потрібно бути більш терплячими і не боятися вийти за встановлені вами рамки. Внесіть різноманітність у свою накатану життєву колію.


Залишити відгук