Гороскоп Скорпіон на Жовтень

Скорпіонам в жовтні 2017 року неймовірно легко буде даватися засвоєння нової інформації, набуття нових навичок і досвіду. Використовуйте цю можливість, якщо у вас в планах було вивчити іноземні мови або освоїти ще одну спеціальність. Всебічний розвиток, це той напрямок, в яке вам краще вкладати свої ресурси. У вас величезний потенціал, тому докладіть максимум зусиль, щоб ефективно використовувати всі свої здібності і таланти, дані вам від народження. Дуже до речі буде відвідування будь-яких навчальних курсів або майстер-класів, зовсім скоро вам стануть в нагоді нові знання та навички у процесі досягнення поставлених цілей. Найбільш ефективними стануть індивідуальні та самостійні заняття на відміну від групових, поодинці вам буде набагато простіше зосередитися на самому процесі, і націлитися на кінцевий результат.

У першій декаді жовтня 2017 багато Скорпіони можуть відправитися в поїздку або подорож. Постарайтеся заздалегідь все спланувати і підготувати квитки, паспорт, шляхові листи та інші документи, без яких ваша поїздка виявиться під загрозою зриву. Вам потрібно бути уважними та обережними, щоб потім не метушитися і не поспішати. Якщо у вас є запланований захід, але весь час щось перешкоджає його благополучного результату, постарайтеся перенести його на більш сприятливий період або зовсім скасувати, швидше за все, нічого путнього з цього не вийде. Те ж стосується і поїздок. Якщо ви кілька разів намагалися замовити квитки або відкрити візу, а кожен раз щось вставало на шляху, відмовтеся від цієї затії і перенесіть відрядження на інший час. Сприятливе розташування планет подарує вам удачу, яка буде вас оберігати від усіх неприємностей. Слухайте свій внутрішній голос. Якщо бути більш уважними до знаків долі, можна ефективно використовувати здатність передбачати найближче майбутнє, а значить убезпечити себе від всіх непередбачених і неприємних ситуацій. Удача любить вас. Цінуйте це і дорожіть нею. У вашому житті все просто і прозоро, просто потрібно правильно розставити пріоритети і діяти в потрібному напрямку, зберігаючи послідовність і логіку. Все, що здається складним і незрозумілим, це просто плід вашої уяви або просте небажання прийняти ситуацію такою, яка вона є. Будьте більш розсудливими і практичними. Намагайтеся з кожної ситуації витягти для себе хоч якусь користь. Це суттєво вплине на ваше ставлення до життя та проблем в тому числі. Перестаньте перебільшувати і роздувати з сущого дрібницю величезну проблему. Будьте оптимістами. У вас все чудово, легко і просто. Насолоджуйтеся цим моментом.

У другій декаді жовтня 2017 у Скорпіонів великі плани на майбутнє, але в силу помисливості вони можуть засумніватися у власних здібностях і залишити затію втілення ідей в життя. І абсолютно марно. Середина місяця, під впливом аспектів Нептуна і Меркурія, подарує вам чудові перспективи, як в особистісному зростанні, так і на професійному поприщі. Не варто боятися, що ваші ідеї висміють і відкинутий. Вони досить раціональні і мають право на життя. Будьте сміливіше і твердіше у своїх прагненнях. Постарайтеся не змішувати своє особисте життя і роботу. Щоб цього уникнути, відпочивайте як можна більше, набирайтеся сил, відновлюйте свою ауру. Тільки щасливий і задоволений своїм особистим життям людина здатна на подвиги і звершення.

У третій декаді жовтня 2017 ваші зусилля та працьовитість оцінять на роботі, тому можете очікувати надбавки до заробітної плати або підвищення на посаді. Тим Скорпіонам, хто давно хотів відкрити свій бізнес і вже готувався до цієї події, пощастить з потенційними інвесторами. Але не варто бути наївними і погоджуватися на першу пропозицію. Візьміть тайм-аут для роздумів. У вас зараз багато шансів зірвати великий куш. Нехай і не в грошовому еквіваленті. Сімейним представникам вашого знаку Зодіаку в кінці місяця необхідно пожвавити відносини. Яким способом це зробити, вирішувати тільки вам. Можливо, це буде романтична поїздка або просто вечеря в дорогому ресторані, а може і прості прогулянки під місяцем. Незалежно від того, що ви оберете, враховуйте переваги свого супутника життя. Він буде вам вдячний за увагу і турботу, а також за ваші почуття, які з роками не згасають, а тільки стають міцніше і глибше. Самотнім представникам знака Зодіаку Скорпіон не варто забивати голову думками про створення сім’ї або початку серйозних стосунків. Чим більше про це думаєте, тим менше у вас шансів зустріти свою долю. А ось рух Венери в цей період говорить про те, що в заключний період жовтня з’явиться можливість зав’язати стосунки з людиною, який надовго увійде у ваше життя.


Залишити відгук