Гороскоп Стрілець на Жовтень

Стрільцям у жовтні 2017 року слід бути більш обачними та уважними. Навколо вас будуть відбуватися події, з яких ви зумієте отримати велику користь для себе. Не робіть передчасних висновків і нікуди не поспішайте, живіть в своє задоволення і спокійно займайтеся справами, кожний раз роздивляючись по боках.

У першій декаді жовтня 2017 у Стрільців з’явиться багато можливостей, використовуючи які ви зможете наблизитися до своєї мети. Головне, скласти чіткий план дій і визначити конкретні цілі, щоб потім ніщо і ніхто не зміг збити вас з правильного шляху. Період буде досить насиченим, тому навряд чи у вас буде час, щоб витрачати його на участь у безглуздих суперечках і конфліктах. При цьому не варто брати додаткові завдання і відповідальність за їх виконання на свої плечі, оскільки вам потрібен відпочинок, як фізичний, так і емоційний. Пам’ятайте, що хороші ідеї приходять тільки тоді, коли ваш мозок не перевантажений. А для цього потрібно іноді давати собі час для розваг та відпочинку. Бережіть свої сили, вони вам дуже знадобляться в цьому місяці. До того ж навряд чи хто вам зможе допомогти, навіть якщо захоче. Результат ваших справ буде залежати виключно від вас. Зберіться, зосередьтеся на конкретній цілі і сміливо рухайтеся їй назустріч.

У другій декаді жовтня 2017 розташування планет говорить про те, що вам не потрібно шукати легких шляхів вирішення ваших завдань, їх просто немає, і навряд чи будуть. Але у Стрільців є всі можливості копнути глибше і знайти нестандартне рішення, яке буде єдино правильним. Вам зараз потрібно працювати не фізично, розумово. Від того, що ви докладете багато зусиль, допізна будете сидіти над купою паперів і намагатися привести все в порядок, ефекту буде мало. А ось якщо відсторонитися трохи подумати і спробувати зробити по-іншому, можливо, навіть схитрувати, то і результат буде вражаючий. Намагайтеся записувати в блокнот важливі справи та зустрічі, а потім відзначати виконані пункти зі списку. Це допоможе вам організувати свої сили, раціонально використовувати час і зосередитися на тому, що в даний момент важливіше всього. Протягом всієї середини жовтня Стрільці будуть парити в хмарах і мріяти. Вам трохи складно буде опуститися на землю і вникнути в реальність. Це навіть добре, у вас буде час для того, щоб зрозуміти, чого ви дійсно хочете добитися, який ви бачите своє найближче майбутнє і багато іншого. Для того, щоб ваші мрії не стали причиною більшості помилок і недоліків, просто ведіть щоденник і уникайте порожніх обіцянок, які не зможете виконати. Розташування Юпітера вкаже Стрільцям правильний шлях, тому переживати і сумніватися в правильності своїх рішень не доведеться. Якщо, звичайно, ви не станете слухати думку оточуючих, а зробите так, як вам підкаже внутрішній голос. У цей період Стрільці будуть занадто емоційні і розсіяні. Будьте уважні на нарадах, з документами і при телефонних розмовах, інакше можна не вловити суть або взагалі пропустити повз вуха найголовніше. Представникам вашого знаку Зодіаку обіцяють приємні зміни на роботі. Можливо, хтось здивує начальство новою ідеєю або нестандартним рішенням завдань, а хтось перевершить самого себе і виявить найкращі свої професійні якості. У будь-якому випадку, вас в цьому місяці чекає гідну винагороду.

Третя декада жовтня 2017 стане особливо успішною для представників творчих професій, оскільки політ фантазії і мрійливість наповнять їх натхненням і свіжими ідеями. Зірки радять вам бути обережними і не вірити кожному сказаному слову, якщо вона не доповнена фактами або справою. Слова – це тільки слова. Вірте тільки того, що бачите, а не того, що ви чуєте, навіть якщо чуєте саме те, що хотіли. В останній період місяця багатьох Стрільців чекає чудовий пропозицію, погодившись на яке з’явиться шанс зайняти керівну посаду або відкрити свою справу. У стосунках з коханою людиною у Стрільців все встане на свої місця. Стрільці отримають відповіді на багато питань, які давно їх хвилювали. Ті з вас, хто сумнівався в щирості і справжність почуттів свого партнера, переконаються, що по-справжньому бажані й улюблені. А ті, хто давно подумував узаконити свої відносини, але весь час щось зупиняло, приймуть остаточне рішення. Можливо, хтось захоче вас обдурити або збрехати вам, і ви раптом про це дізнаєтесь, не варто засмучуватися і засмучуватися, оскільки це виключно з благих намірів. Ваші улюблені бажають вам тільки добра і благополуччя, тому будь-які ваші підозри в їх нечесності і нещирості виявляться безпідставними. Самотнім Стрільцям, під впливом аспектів Марса і Венери, в кінці жовтня доля подарує випадок, завдяки якому вони відчувають справжні і глибокі почуття.


Залишити відгук