Гороскоп Риби на Жовтень

Жовтень 2017 року Риби проведуть у відмінному настрої, хоча справ буде предостатньо. Але все, що Риби будуть робити, буде доставляти задоволення. Вони будуть радіти кожному своєму досягнення, нехай і не дуже істотного. Навколо вас будуть відбуватися різні події, під які потрібно буде пристосуватися, тому не варто нічого планувати заздалегідь. Доля сама напише сценарій вашого життя на цей місяць, до речі, дуже непоганий. Ваше терпіння і праця будуть вже до кінця жовтня мати відмінні результати, які сильно вас порадують. В силу непередбачуваності обставин, нудьгувати в цьому місяці вам не доведеться. Тільки постарайтеся нікому не давати жодних обіцянок, все може скластися зовсім по-іншому і у вас не буде можливості виконати обіцяне. Однак і відмовляти в допомозі і прохання не варто. Просто дайте зрозуміти, що як тільки випаде підходящий момент і у вас з’явиться вільний час або віконце в графіку, ви відразу зробите те, про що вас просять. Вам належить брати участь в різних заходах і колективних роботах, в цей період, потрібно тверезо оцінювати свої можливості, щоб не розчаруватися в собі і не розчарувати інших людей.

У першій декаді жовтня 2017 постарайтеся більше відпочивати і лягати спати вчасно, інакше ви постійно будете спізнюватися на важливі зустрічі і на роботу. На початку жовтня буде багато можливостей і зустрічей, які змінять життя Риб в кращу сторону, підвищать її якість, наповнять яскравими та незабутніми враженнями. Зосередьтеся на одній конкретної мети і направте всю свою енергію на її досягнення. Адже велика частина справ, які віднімають у вас багато часу, і зовсім не потрібні. Спочатку вам слід оцінити ситуацію, витягти найважливіше і головне з неї, а тільки потім приймати рішення потрібно воно вам, чи можна без цього обійтися. У першу декаду жовтня, вам слід проаналізувати своє життя за останні місяці і попрацювати над виявленими помилками і промахами, щоб уникнути їх в майбутньому. Якщо ви чогось хочете, то вам потрібно набратися сміливості і впевненості, щоб відстоювати свою думку і довести, що ви маєте рацію. У деяких з вас з’являться покровителі, які допоможуть вирішити всі важливі, давно хвилюючі питання.

Друга декада жовтня 2017 — відмінний час для Риб, щоб зайнятися духовним і особистісним зростанням. Особливо успішним цей період стане для тих, хто працює у сфері освіти та медицини. Ваше прагнення до кращого життя обов’язково буде винагороджено, і не варто боятися пробувати свої сили в різних напрямках. У вас багато прихованих талантів, які так і просяться на волю. Чим швидше ви знайдете те, що вам подобається, тим легше буде досягти успіху і знайти щастя. На роботі, під впливом Урана і Юпітера, Рибам буде легко і просто. Вас буде поважати начальство, що сприятливо позначиться на кар’єрі. Всі важливі і серйозні ділові заходи перенесіть на третю декаду місяця. Можливо, в середині місяця вам треба буде поїхати у відрядження на кілька днів. Це буде пов’язано з пошуком і розширенням клієнтської бази або курсами підвищення кваліфікації. Не відмовляйтеся. Ця поїздка може змінити ваше ставлення до життя і напрямок, по якому ви рухаєтеся, також вас чекають знайомства з впливовими та перспективними людьми. Можливо, хтось з них дасть вам непоганий рада або старт для забезпеченого майбутнього.

У третій декаді жовтня 2017 у Риб буде багато геніальних ідей, з якими потрібно ознайомити всіх, хто міг би посприяти у їх реалізації. Намагайтеся не відкладати рішення і виконання справ, щоб потім не схаменутися в останній момент і не зривати терміни. Не варто делегувати власні повноваження кому-небудь із колег. Вони не виконають їх так, як це зробите ви. Уникайте кредитних відносин з банками, вони будуть не зовсім вигідних для вас умовах. Якщо справа стосується інвестицій або відкриття депозитного рахунку, то краще це питання розглянути в кінці жовтня. Ситуація буде складатися не так, як ви того хочете, але в ваших руках зробити все, щоб обставини працювали саме на вас. Рибам в третій декаді необхідно буде розібратися зі всіма накопиченими справами, щоб не псувати побутовими проблемами стосунки з коханою людиною. В основному відносини будуть складатися досить позитивно. Вас люблять, і ви улюблені. Намагайтеся більше часу проводити разом і частіше бувайте на людях. Сімейним представникам вашого знаку Зодіаку зірки, під впливом аспектів Венери, радять порадувати свого партнера приємним сюрпризом у вигляді романтичної вечері або квитків на концерт улюбленого артиста.


Залишити відгук