Гороскоп Ваги на Жовтень

Ваги в жовтні 2017 року будуть зосереджені на своїх досягненнях і не будуть звертати увагу на думку оточуючих. Така тактика дуже ефективна, якщо ви націлені на швидке досягнення успіху, не розпорошуючись на всякі дрібниці відволікають, Ваги раціонально використовують свій час і ресурси, щоб одержати бажаний результат. Цілеспрямованість і впевненість у своїх силах допоможуть Терезам зробити і здійснити те, що давно було заплановано, але ніяк не вдавалося привести в дію. Ваша самостійність може трохи не подобатися оточуючим людям, але, в той же час, вони будуть захоплюватися вашою наполегливістю і прагненням поліпшити якість свого життя. Терези ніколи не зможуть задовольнятися малим, їм потрібно побачити і спробувати все, до чого можуть дотягнутися. Вони кидають виклик самому собі і долі, щоразу ставлячи планку все вище і посилюючи умови досягнення мети, таким чином, Ваги розвивають у собі здатність долати всі перешкоди, справлятися з будь-якими проблемами і, разом з тим, розширюють свій кругозір.

Ваги дуже самокритичні і іноді вимагають від себе нереального, щоб потім не картати себе за слабодухість, в той же час до оточуючих людям Ваги досить поблажливі. В першій декаді жовтня 2017 Терезам не потрібно докладати багато зусиль, щоб взяти від життя якомога більше. У цей період вам будуть надходити оригінальні і нестандартні пропозиції, які зможуть задовольнити вашу спрагу пригод і адреналіну. Але будуть і такі, які змусять засумніватися в обов’язковості участі в них. Хоча в результаті ви все-таки, погодьтеся. І не даремно. На початку жовтня ви можете відчувати себе в цілковитій безпеці. Ніщо і ніхто не зможе перешкодити вам досліджувати навколишній світ, відняти у вас почуття задоволення і ейфорії. Можете сміливо насолоджуватися всіма фарбами життя. Ваша внутрішня свобода призводить до захоплення всіх, хто вас знає, але мало хто з вашого оточення може розділити ваші захоплення та погляди на життя, тому не мучте марних надій, що хтось вас підтримає і зрозуміє. Багатьом просто не прийняти ризик і драйв як спосіб життя. Люди різні і у своїй більшості схильні до спокійного і розміреного життя, де вони будуть відчувати тверду землю під ногами. І вас не повинно хвилювати їх думку, нехай просто захоплюються і пишаються вами. Терези не можуть довго перебувати на одному місці, але в першій декаді місяця їм все ж таки доведеться організувати свій побут і робоче місце, щоб вони стали комфортними та затишними. Погодьтеся, адже приємно приходити додому, коли там чисто, тепло і смачно пахне?

У другій декаді жовтня 2017 Ваг чекають прекрасні перспективи у професійній діяльності. Багатьом представникам вашого знаку Зодіаку належить взяти участь в ділових зустрічах, переговорах і корпоративах. Віддайте перевагу колективним проектів. Вам поодинці буде досить складно сконцентруватися, а в команді і веселіше, і швидше, і ефективніше. Тим більше, що ви людина, який може за лічені секунди розташувати до себе будь-якого і завоювати його довіру. Терези не схильні до скупості та економності. Їх девіз – якщо з’явилися нові статті видатків, то не варто економити, потрібно шукати нові джерела доходів. Дуже мудре твердження, яке до сьогоднішнього дня дозволяло Терезам жити в своє задоволення. Але зараз вам доведеться подорослішати і перестати даремно витрачати гроші. Мова йде не про те, що потрібно скоротити кількість споживаної їжі або витрати за електрику, але постарайтеся виключити всякі необдумані покупки, про яких ви відразу ж і забудете. Купуйте тільки те, в чому дійсно відчуваєте потребу. Ваші заощадження почнуть досить швидко примножуватися, а це дасть можливість купити щось дійсно суттєве і необхідне. З питаннями про кар’єрному зростанні або підвищення окладу Терезам варто почекати до кінця місяця. Тоді і всі питання, пов’язані із збільшенням доходу, будуть улагоджені в вашу користь.

Ваги не сильно прагнуть до того, щоб зв’язати свою долю з яким-небудь людиною. Їх просто не гнітить самотність. Вони прекрасно себе почувають в компанії, де всі друзі зібралися парами, а Ваги заявилися туди поодинці. Їм це не доставляє дискомфорту. Представники вашого знаку Зодіаку дуже ретельно і довго вибирають собі супутника життя, і рідко помиляються з вибором. Це ваш великий плюс. Але в третій декаді жовтня 2017, в самому кінці місяця, під впливом аспектів Венери, багато Ваги випробують почуття прихильності і відданості людині зі свого оточення. Є велика ймовірність, що ця обставина стане відправною точкою для створення нового осередку суспільства. Будьте уважніше до власних відчуттів і почуттів. Сімейних представників вашого знаку Зодіаку чекає маса приємних моментів, проведених в суспільстві своєї другої половинки і близьких друзів. Відносини будуть прекрасними. Зверніть увагу на свій гардероб, може пора щось змінити, щоб ваш наряд завжди був доречний. Ваги – волелюбні, тому рідні і люблячі люди можуть відчувати дефіцит уваги з вашого боку. Постарайтеся більше часу проводити зі своєю родиною.


Залишити відгук