Гороскоп Лев на Жовтень

Жовтень 2017 року буде непростим місяцем для людей, народжених під знаком Зодіаку Лев. Вся справа в тому, що в цей період перед вами будуть відкриті практично усі двері, в які ви б не постукали. Доля піднесе все бажане просто на блюдечку, а вам потрібно буде тільки простягнути руку і взяти. Щоб використовувати свою удачу по максимуму, вам необхідно заздалегідь бути готовими до таких щедрих подарунків долі у вигляді позитивних змін. Ви повинні позбутися від всіх комплексів і забобонів і нікому не вірити, що ваші бажання нездійсненні, а мрії нездійсненні. Адже бувають і дива, так от, ваше життя в жовтні буде нагадувати чари, де бажання будуть виконуватися просто так, за помахом чарівної палички. Хоча, все-таки, вам слід навчитися управляти власним щастям і благополуччям, щоб не злякати удачу. Вам самим здасться все настільки нереальним, що можете відмовитися від свого щастя, а такий шанс буває лише раз у житті, і то не у кожного. Тому не глупите, будьте мудріші і, врешті-решт, повірте в чудеса.

У першій декаді жовтня 2017 зміни в житті Львова можуть статися практично у всіх сферах. Це може бути несподівана зустріч зі старим другом або раптове згода на вашу пропозицію вже після того, як вам раніше категорично відмовили, або виграш в лотерею, або отримання спадщини від сторонньої людини, з яким ви були близькі. Також це можуть бути і вигідні ділові пропозиції або відкриття нових здібностей і талантів. Неважливо, що це буде, головне, щоб ви не розгубилися і зуміли правильно відреагувати на непередбачені обставини, які будуть складатися виключно сприятливим для вас чином. Для цього вам потрібно бути впевненими у власних силах, розвивати і вдосконалювати свої навички та здібності і не сидіти в очікуванні, коли ж станеться диво. Живіть повним життям, радійте кожній миті, більше гуляйте на вулиці та в людних місцях. Проявляйте ініціативу і беріть активну участь у колективних і громадських заходах. Не варто боятися оступитися. Всі помиляються. А вам на початку цього місяця зовсім не властиво помилятися, оскільки у Львів відмінно розвинена інтуїція, яка не дасть вам цього зробити. Будуйте плани, завищувати планку (правда, в розумних межах), будьте більш вимогливі до себе і більш поблажливі до оточуючих. Прагніть до досконалості. Виконуючи яке-небудь завдання, намагайтеся зосередитися на чомусь одному. Це істотно підвищить вашу продуктивність і збільшить результати.

У другій декаді жовтня 2017 на роботі у представників вашого знаку Зодіаку все обійдеться звичним розкладом і звичними обов’язками. Вплив Плутона і Урану на Львів сприятливо позначиться на їх цілеспрямованості, вони будуть почувати себе, як риба у воді. Невимушеність і легка недбалість будуть говорити про те, що Левам дається все без будь-яких зусиль. І це чиста правда. Тим часом вони будуть точно знати, що хочуть побачити в підсумку, і цілеспрямовано йти до поставленої мети. Легкість в спілкуванні залучить нових співрозмовників і у Львів побоюються настання нові приятелі і друзі, які в потрібний момент прийдуть на допомогу і підтримають у разі необхідності. Зірки радять Левам у цей період укладати угоди по оренді нерухомого майна, а також про купівлю нерухомості або транспортних засобів. Вони пройдуть дуже благополучно, без будь-яких казусів. З фінансами у вас буде все просто чудово. Ви станете потужним магнітом для грошових коштів, тому фінансова платформа буде досить міцною і стабільною. Середина жовтня – відмінний час для вирішення питань з капітальними інвестиціями або акціями. Є сенс обговорити ставку заробітної плати або дивідендів. Будьте більш уважні до цифр і звітів, оскільки є ризик замечтаться і наплутати. Найбільше перспектив у професійній сфері очікують представників творчих спеціальностей.

У третій декаді жовтня 2017, під сприятливим впливом аспектів Венери, Леви зможуть розставити все по своїх місцях, розібратися у стосунках з близькими друзями, коханою людиною, родичами і дітьми. Вам не потрібно для цього нічого робити, все само собою вляжеться. Сімейне життя Львова буде достатньо цікавою за рахунок частих гостей, галасливих компаній і захоплюючих поїздок. А ось Левам одиначкам, в заключний період місяця, варто очікувати доленосної зустрічі з представником протилежної статі. Відносини будуть розвиватися повільно, але вони мають велике і щасливе майбутнє. Подбайте в цей період про своє здоров’я. Непогано б включити в свій раціон багаті на вітаміни і клітковину продукти, їжте шоколад, він піднімає настрій.


Залишити відгук