Гороскоп Близнюки на Жовтень

Близнюки в жовтні 2017 року відчують почуття ейфорії від того, що зможуть реалізувати свої таланти, задовольнити амбіції і розкрити свій потенціал. Ви будете відчувати свободу в діях, ніхто не буде керувати і диктувати, як вам треба жити. Остаточне рішення буде виключно за вами. Ви зможете приймати рішення про серйозні покупки і фінансових операціях, не радячись ні з ким і не чекаючи чийогось схвалення. Впевненість у власних силах зросте в кілька разів і самооцінка суттєво підвищиться. У той же час, коли відчуєте повну свободу дій, ви відчуєте на собі і всю відповідальність за прийняті рішення, тому будьте готові відповідати за всі наслідки вашої діяльності.

У першій декаді жовтня 2017 Близнюки стануть авторами сценарію власного життя. І в залежності від того, наскільки цікавим буде сценарій, такий буде і життя. Зірки радять більше фантазувати, більше мріяти і ставити перед собою великі цілі. На початку місяця у вас є все, щоб досягти їх, а може навіть здійснити свою давню мрію. Однак Близнюки не звикли бути самостійними, і вам може не вистачити рішучості. Щоб цей момент усунути, потрібно сконцентрувати свою увагу не на самому процесі досягнення успіху, а на кінцевому результаті. Саме у вашому випадку допоможе візуалізація. Ви повинні, з дня у день, представляти себе успішною і самодостатньою людиною, який сам вибирає свій шлях і вирішує свою долю теж сам. Цей період стане сприятливим для пошуку способів самореалізації. Вам зараз вкрай важливо розкрити свій творчий потенціал, свої таланти, спробувати свої сили в інших напрямках, а може бути підшукати роботу, яка приносила б задоволення, і на яку щоранку хотілося б поспішати стрімголов. На початку жовтня Близнюки стануть проявляти нечувану для них активність. Вони зможуть сміливо заявити про свою думку на публіку, навіть протестувати, коли їх щось не буде влаштовувати. Спочатку вам буде досить дико, але коли ви побачите перші результати своєї хоробрості, то дуже швидко ввійдете в смак і візьмете кермо правління своїм життям у свої руки. Більше ніхто не буде розповідати вам, що і як робити, куди йти і з ким спілкуватися. Ви станете повноправним господарем свого життя. Як тільки ви відчуєте всю принадність змін, вам більше не захочеться повертатися до життя колишньою. Вам буде комфортно і приємно знаходитися в новому вигляді, вигляді володаря своєї долі. Ви маєте на це повне право, навіть не сумнівайтеся. Розпоряджайтеся своїм життям на свій розсуд.

У другій декаді жовтня 2017 Близнюки, під впливом аспектів Нептуна і Урана, стануть більш уважними і врівноваженими, завдяки чому не дозволять себе ошукати. Можете не побоюватися обману і афер, просто прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Близнюки – це відчайдушні реалісти. Вони ніколи не прикрашають, але і не применшують. Це якість зіграє в професійному житті гідну роль. Але в середині жовтня також можливі пропозиції щодо зміни роботи або пов’язані з фінансовими активами, які можуть потрапити у ваше розпорядження абсолютно безоплатно. Не варто відмовлятися, навіть якщо повністю переконані в тому, що безкоштовного сиру не буває. У вашому випадку це не зовсім так. Удача буде супроводжувати вас у всіх ваших справах і вчинках. Тому не потрібно особливо переживати з приводу правильності свого вибору. Інтуїція не дасть вам прогадати. В робочому колективі у Близнюків буде панувати доброзичлива атмосфера, а начальство вперше побачить, наскільки представники вашого знаку Зодіаку можуть бути цілеспрямованими і впевненими в собі. Є велика ймовірність грошових надходжень, про які ви навіть і уявити не могли, не те, що розраховувати. Це просто подарунок долі, який буде піднесений саме тоді, коли в ньому виникне життєва необхідність. Бізнесменам краще не поспішати з висновками та прийняттям остаточних рішень. Не все так просто, як хотілося б. Дайте собі достатньо часу для того, щоб все ретельно обдумати і зважити. Не біжіть попереду паровоза.

У третій декаді жовтня 2017 більшість Близнюків, під впливом аспектів Марса і Венери, відчують справжню насолоду своїми відносинами. Подружні пари зможуть по-новому поглянути на своїх коханих і відкрити нові таланти і достоїнства, про які раніше не знали. Це розпалить вогнище любові з подвоєною силою, що суттєво зміцнить стосунки і зробить їх більш міцними і глибокими. Самотні Близнюки зможуть зустріти людину, яка заповнить не тільки думки, але й порожнечу в душі і серці. Тільки не поспішайте з узаконенням стосунків. Краще перенесіть дату одруження на листопад. Близнюкам в кінці жовтня 2017 року краще віддати перевагу активним заняттям, а не сидіти в офісі, заваленим купами паперів або вдома на дивані біля телевізора. Вызывайтесь на участь у відрядженнях, зустрічах і переговорах. Зустрічайтеся з друзями, ходити в гості, провідайте батьків або просто посидьте наодинці з власними думками в парку на лавочці або біля ставка. Це освіжить вас і додасть бадьорості.


Залишити відгук