Гороскоп Козеріг на Жовтень

Всім, хто народився під знаком Зодіаку Козеріг, в жовтні 2017 року належить правильно розставити пріоритети і направити всю свою енергію і сили на досягнення конкретних цілей. Всі ваші дії і думки повинні бути присвячені головної мети і виходити з неї. Тільки таким шляхом вам вдасться здійснити свою давню мрію і стати успішною людиною. Особливо важливо, що в моменти, коли у вас вже не буде натхнення і ви відчуєте себе втомленими, такий підхід до справи додасть сил рівно стільки, щоб не опустити руки і рухатися далі. Козероги будуть дуже активні в цьому місяці. У вас буде багато чудових ідей, які можуть збити з пантелику, тому вам потрібно зберігати послідовність своїх дій і не намагатися виконувати кілька справ одночасно. Вас може просто не вистачити на кілька справ, і все швидко набридне. Складіть чіткий план свого шляху до успіху і слідуйте їй, не відхиляючись від запланованого ні під яким приводом. У цей період ваше життя буде наповнене яскравими і позитивними подіями, завдяки яким ви зможете відчути себе повноцінною людиною і побачити всю багатогранність навколишнього світу. Саме тому Козерогам буде складно зосередитися і визначити свої пріоритети. Вам буде хотітися все і відразу, але наберіться терпіння і чекайте, не бійтеся, що все цікаве пройде повз вас. Це не так. Просто всьому свій час і місце, якщо ви зробите все, щоб досягти бажаного, то попереду вас чекає щасливе і забезпечене майбутнє.

У першій декаді жовтня 2017 найбільші зусилля Козерогам доведеться докласти для власного розвитку, особистісного зростання і самореалізації. Багато в цей період знайдуть роботу, завдяки якій не тільки забезпечать собі безбідне життя, але і розкриють свій потенціал. В силу насиченості вашого життя буде непросто зробити остаточний вибір і вас це може трохи збентежити. Якщо ви візьмете свої почуття і емоції під контроль і навчіться керувати ситуацією, то вже на початку цього місяця почнете радіти першим результатами своїх старань. Нічого не буває одразу. Пам’ятайте горезвісне вираз: «Москва не відразу будувалася»? Так воно якраз точно характеризує ваше життя в даний проміжок часу. Не варто чекати, що результати будуть миттєвими, на все потрібен час. Будьте терплячими, цілеспрямованими й упевненими в благополучному результаті справи. Тільки завдяки позитивному настрою і оптимізму у вас все вийде, а результати перевершать очікування. Вас, можливо, чекають зустрічі зі старими друзями, з якими ви давно не бачилися. Не відмовляйтеся, якщо вам запропонують сходити куди-небудь разом або зайти до вас в гості.

У другій декаді жовтня 2017 в професійній сфері Козерогам потрібно навчитися відстоювати свою думку, протистояти обставинам і спробувати не пускати своє життя за течією. У вас є шанс все змінити. Саме в ваших руках ваше майбутнє. Якщо ви розіслали резюме в пошуках роботи, але кого-то что-то не задовольнило, знайдіть інші способи довести, що ви-цінний фахівець, який їм дуже потрібен. Не потрібно погоджуватися з відмовою відразу. Пам’ятайте, що роботодавці люблять наполегливих і впертих, а також тих, хто мислить нестандартно. Постарайтеся виділитися з сірої маси. Зрозуміло, в хорошому сенсі. Безробітним представникам вашого знаку Зодіаку не про що переживати, оскільки їх резюме та рекомендації вразять багатьох і у них буде кілька пропозицій вільних вакансій. А ось тих Козерогів, хто вже працює, чекають події та заходи, які змінять життя на краще. Багато хто захоче змінити вид діяльності, а, отже, і роботу. Ви зрозумієте, що робота повинна приносити задоволення, вона повинна подобатися. Тільки так ви зможете розкрити свій потенціал і вкласти всю душу в розвиток компанії, за що будете щедро винагороджені. Можуть скластися обставини, з яких ви не будете бачити виходу. Але це чергове випробування, впоравшись з яким ви зміцните свій авторитет, а можливо і отримаєте нову посаду. Просто намагайтеся розглядати кожну ситуацію, немов під мікроскопом, по маленьких деталей, пов’язуючи їх між собою логічним ланцюжком. У підсумку результат вразить, і ви будете пишатися собою і дивуватися, що рішення було настільки простим.

У третій декаді жовтня 2017, під впливом Венери, Козерогів чекає романтичний період у відносинах. Представники вашого знаку Зодіаку будуть випромінювати неймовірну привабливість і загадковість, завдяки яким улюблені люди будуть з усіх сил намагатися зробити вам щось приємне, чим здивувати і привернути до себе. Своїми вчинками супутники Козерогів стануть відмінними джерелами натхнення, сил і енергії. Домашнє вогнище стане тим місцем для Козерогів, де їх завжди вислухають, зрозуміють і підтримають, де вони зможуть відпочити від усіх справ і суєти, набратися сил для подальших досягнень. Одиноким представникам вашого знаку Зодіаку варто бути уважними до свого оточення. Хтось знаходиться весь час поряд, вас давно і сильно любить. Кінець жовтня Козерогам подарує багато можливостей. Вам варто лише навчитися контролювати ситуацію і тримати свої емоції при собі. Більше відпочивайте і висипайтеся. Найкращий макіяж – це здоровий і міцний сон.


Залишити відгук