1 Сонячний День

Перший сонячний день присвячений Творцеві Світу Ахура-Мазді. Це верховне божество зороастризму, дарувальник радості і благополуччя. Всі блага світу походять від Ахура-Мазди, а всі біди і страждання – від його супротивника Ангра-Манью. Між Ахура-Маздою і Ангра-Манью йде непримиренна боротьба, яка закінчиться тріумфом сил світла – Ахура-Мазди і його помічників – Амеша-Спента, викликаних до життя Творцем світу. Саме Ахура-Мазді і його Архангелам – Амеша-Спента – присвячена перша тиждень зороастрійського календарного місяця.

1 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Світильник, вогонь, вівтар на горі (запалений); намет, розписаний зірками; величезний стіл, як символ престолу, заставлений їжею, їжею для причастя. Достаток.

Колір: Вогненний. Блискітки, звездчатость, багато вогню, пурпурний (чистий). Золотий, білий. Забороняється чорний колір, сірі та тьмяні кольори. Якщо в цей день Ви будете постійно стикатися з чорним, сірим і тьмяним кольором – це дуже поганий знак.

Камені: З Ахура-Маздою пов’язаний гранат – зберігання віри, вогню, первинне творче начало Всесвіту (вогненний гранат – піроп). Цей камінь приносить щастя тільки активним, пристрасним людям, повністю віддає себе іншим. Гранат є джерелом прихованої енергії.

Зірка: Акрукс (альфа Південного Хреста). Має 1–ю величину, білого кольору. Пов’язана з Сонцем, Юпітером і Нептуном. Це зірка надзвичайної духовності, високого духовного лету, самопожертви, в результаті якого людина здобуває вищу мудрість.

Планета: Юпітер.

Щасливі числа: 21 72.

Всі починання цього дня є дуже активними і серйозними, і до них потрібно підходити не як до розваги, а як до дуже серйозним справам. Вони будуть перспективними тільки тоді, коли Ви всерйоз і надовго беретеся за розпочату справу. Якщо Ви в цей день в чомусь сумніваєтеся – краще і не починайте, справа може провалитися. Ранок цього дня вважається дуже діловим часом, коли треба брати на себе дуже велику відповідальність. Цей день сприяє тільки людям, які в житті всього досягають самі. Одинакам може бути несподівана допомога. Можна вирушати в дорогу, але тільки в дуже далекий шлях. Для авантюристів день поганий. Всі поспішні, необдумані плани руйнуються. Це день перспективи, планів, справ, які залучають багатьох людей. День урочистий, день закладання найважливіших заходів. День, коли треба починати грандіозні «довгограючі» справи і проекти.

1–й сонячний день сприяє людям, які ведуть інших людей, для Вчителів, начальників. У книзі Р. Зенера «Вчення магів» сказано – «Пий вино і веселися», так як цей день пов’язаний з колективним початком. Ранок та день ти повинен присвятити великій роботі, а вечір проводь у колі друзів, активно розслабляйся, пий вино, їж і веселися. Забороняється піддаватися зневірі. Не щастить тим, хто знаходиться в стані депресії, тим, хто втрачає надію. Везе оптимістам. Треба проявляти веселощі і радість, але не ідіотську. В цей день потрібно обов’язково проявляти творчий початок, ініціативу. Надягати новий одяг, але не купувати. День відкритих навстіж дверей, або хоча б вікон. Потрібно провітрювати більше приміщень. Треба пекти коржики, хліб, пиріжки. І закушувати цими пиріжками вино. Хто не п’є вина ввечері дня Хормазда, той не поважає самого Творця. Вино має бути обов’язково червоне, підігріте з прянощами і медом – глінтвейн. Основна рекомендація: у першій половині дня – дуже інтенсивно працювати, робити що–то, у другій половині – пити, гуляти і веселитися.

Величезні силові заходи. У цей день починають займатися хитанням м’язів, силовими вправами, носити гирі. Цей день також є одним з кращих днів для весіль. Але в цей день можна одружитися тільки на УЛЮБЛЕНИХ. А також вступати в шлюб рекомендується тільки людям дуже серйозного складу: всерйоз і надовго. В цей день прекрасно займатися чисткою свого організму, тіла. Треба після заходу Сонця ходити в парну лазню. Звільнення тіла від зайвої ваги – початок циклу дієт, голодування. Це один з кращих днів, коли стрижуть волосся і нігті.

не Можна Бути на самоті, сумувати, відокремлюватися від інших. Вважати, що ти розумніший за всіх, не можна іншим докучати і переводити їх, дріб’язково й нудно присікуватися до них. Не можна чіплятися до інших. Довіра, довіра і ще раз довіру всім. Не можна псувати настрій, зганяти образи на інших. Не можна тримати вікна закритими, краще, щоб був вітер. Ні в якому разі не можна спілкуватися зі збоченцями, навіть бачити їх по телевізору, згадувати їх. Погана прикмета – зустріти гомосексуаліста – це знак псування на весь місяць. В цей день не можна бути жадібним, якщо у тебе щось попросять – краще дати. Потрібно проявляти щедрість, великодушність. В цей день дрібні монети викидали на перехрестях доріг, для того щоб Бог дарував Вам багатство. Або роздавали першим-ліпшим жебраком. В цей день не можна стикатися з водою, не можна проливати воду, тримати поблизу вогню. З водою не можна стикатися тільки під час сонячного дня, а після заходу сонця – це час лазні.

Добру справу в 1 Сонячний День

Укріплення в вірі та пізнання добра, обов’язковий вибір на користь Світла. Людини, народженої в 1–й сонячний день, завжди будуть спокушати віри, релігії. Через це спокуса йому треба пройти й пізнати, «що таке добре і що таке погано». В цей день потрібно бути щедрими і великодушність.

Їжа в 1 Сонячний День

Рекомендується пекти млинці та пироги. Добре пити червоне вино з прянощами (кориця, гвоздика, кардамон, шафран, мускатний горіх, екстракти лікувальних коренів) і медом, підігріту до температури 36,6 С. В цей день корисно їсти горіхи і насіння. Сприятливий час для початку циклів дієт та голодування.

Сни в 1 Сонячний День

Добре бачити яскраві сни, святкові, бенкетувати уві сні, бути на балу – це знак достатку, багатства, допомоги, грандіозної зміни в житті. Бачити вогонь у сні – дуже добре – це знак випалювання всіх ворогів. Блискавка у сні – зміна життя на краще.

Погано бачити сірий тьмяний сон, кошмари, бути в сні голодним – знак бідності, злиднів, страждання, нещастя. Погано бачити уві сні колесо або щось, пов’язане з поїздками. Погано бачити уві сні воду – це знак занурення в плітки, чутки.

Прикмети в 1 Сонячний День

Добре, якщо Ви знаходите блискучі предмети, будь-які, навіть осколки. Металеві предмети знайти у цей день – знак удачі (монетку, голку). Якщо над Вами блисне блискавка – це знак великої радості та удачі. Добре знаходити цвяхи – знак отримання стрижня, допомоги, навіть блату. Добре, якщо протягом дня (з ранку) Вас переслідує спів птахів – знак допомоги предків. Але це і знак того, що предки вимагають поминок (пташки галасують і Вам заважають) для того, щоб Вас захистили. Прилітає в квартиру птах – в цей день це не поганий знак, знак поминання померлих.

Погано розірвати одяг (в деякі дні добре рвати одяг – це значить, що Ваше сумне і злочинне минуле від Вас віддаляється), але в цей день – погано. Якщо щось впаде зі столу – знак найближчого крадіжки, грабежу, насильства (особливо, якщо це їжа). Також, якщо розсиплеться сіль. Погано розливати щось (особливо спиртні напої) повз чарок – знак бідності, розірвання шлюбу, сварки з близькими. Погано, коли рветься нитка, одяг роз’їжджається по швах – погано для близьких (або припинення життя, або важка хвороба). Погано, коли гасне вогонь (навіть коли Ви запалюєте сірник, а вже тим більше лампочки) – знак хвороби, неможливість зосередитися, все обертається проти Вас, справи не зав’язуються. Погано, якщо ламається ніготь – особливо для жінок, це незапланована вагітність (якщо ламається, тріскається, шарується). З’являються задирки — небезпека згвалтування.

Тотем – Птах Сенмувр

Птах Сенмувр — це дуже великий орел, або грифон – напів-орел, напів-лев. Лев з орлиною головою і крилами. Перший градус Ваг – грифон. Вона ж символ Неба, або, по–іншому, Шатра Хормазда, зображується многотысячекрылой, тобто кожне стихійне прояв (вітри і т. д.) – це прояв Сэнмурва. Вона ж многотысячеокая – кожна зірка – це її очей. Символ Сэнмурва – це проявлена в світі сила Хормазда, яка миттєво може проявитися як стихія, наказующая грішників і дає зрозуміти велич Творця, Творця Світу (многотысячекрылая – кожен змах крила – це прояв стихії, буря, щось незрозуміле для нас; величезні сили, їх наводять у дію; це комета, яка вдарила по Юпітеру).

Зовнішність: якщо ти несеш цю хварну – ти повинен бути високого зросту, довгі ноги. Фігура Шварценеггера. Жінка — велика, досить потужна: велика груди, міцно збита. Орлина вражаюча шия, ніс з горбинкою, виражені ніздрі. Міцне додавання, але тонка талія. Брови вразлет, темні. «Ленінська» іскра в очах, зосереджений, гострий погляд, все просекающий; різкі звороти, швидкі реакції, гордість, витривалість. Прагнення досягти вершини. Ніколи не буде нічого робити, поки не усвідомлює мету. Може довго нічого не робити, втупившись в одну точку, в медитативному стані, поки не розправить крила. Готує себе для великої справи, має організаторські здібності. Вміє служити, повністю віддаючись якійсь справі, але заради чогось. Не вміє підкорятися, тому його задіяти на роботі неможливо. Говорить мало. Велика ментальність. Розум гострий та різкий. Завжди веселун. Вміє веселитися в компанії. Щедрий.

Це людина гранично чесний, але багато його чесність сприймають як хитрість. Багато біжать від його прямолінійність, бо вона багатьох ранить. У нього є гігантські сили, що дозволяють йому виживати в будь-якій ситуації. Почуття передбачення і попередження небезпеки. Вміння моделювати будь-які події, особливо якщо це стосується дуже серйозного вибору для інших. Вміння вести за собою інших, оглядати все з висоти пташиного польоту. Він може бути не семи п’ядей у чолі, але він вміє пробуджувати в інших віру в себе. Часто — він Учитель, який навчає інших своїм власним прикладом. Жорстка система виховання, яка виводить і струшує інших.

В особистому житті може бути дуже короткозорим, зате добре бачить на далекі відстані. Може допомогти іншим, але ці гігантські сили не дозволяють йому прийняти правильне рішення у кожен окремий момент. Він часто втрачається. Це людина великої перспективи і великий інерції: коли він розкачувався як маховик, його неможливо зупинити і утримати. Але коли він ще не розкачувався, то збити його легко і підрізати крила теж. Йому потрібен великий простір. Він любить подорожувати, змінювати обстановку. Не може зациклюватися на одному місці, але обожнює своє гніздо. Це пробудження віри. Навіть його приклад надихає інших, тому часто багато хто прагне до нього, щоб поруч з ним знайти упевненість в собі. Хоча у собі він не так впевнений, як це здається іншим.

Антитотем – Гідра

Спрут, багатоголова гідра, типу Змія. Горинича, якого отрубаешь одну голову, а виростає багато інших. Дрібний, з маленькою головою, з неприємним колючим поглядом. Очі олов’яні, зміїні, як гудзики, нічого не виражають. Гаденькая посмішка і нічого не виражає обличчя. Невеликого зросту, скрипучий або шиплячий голос (у орла – клекіт, різкий голос), у спрута – переливи, м’які, втирающиеся звуки. Розплющений ніс. Зачаровує погляд.

Зовні така людина може вести себе вкрай непомітно, пристосовується до всього, як вірус; він змінює оболонку, стає таким, яким бажаєте його бачити, заради самоствердження. Він ставить собі мету і заради неї піде по трупах, але до пори до часу його не видно, він – повільний вірус, встраивающийся прямо в ДНК, тільки потім змушує інших працювати на себе. А ті, інші, пізно помічають, яка петля у них на шиї. Таку людину потрібно проявляти тільки вогнем, і випалювати розпеченим залізом.

Інших шляхів боротьби з ним немає. Викрити його не можна, у нього алібі на всі випадки життя. Його ні на чому не зловиш, він все врахував. Одну голову відрубаєш – інша виростає. Можна тільки припекти вогнем (як Лернейську гідру). Страшно марнославний, моторошна гординя, дуже прихована заздрість, буде примазуватися до сильним людям і їх оскверняти. Отримує величезне задоволення від того, що він розтоптав і принизив людей, але ніхто ніколи не дізнається, хто ініціатор. Дуже мстивий, пристосуванець. Невіра ні в що. Ця людина не лише одержимий усіма вадами, але й прищеплює їх іншим людям – ось що найстрашніше. Жадібний.


Залишити відгук