Гороскоп Рак на Жовтень

Раки проведуть жовтень 2017 року в піднесеному настрої завдяки позитивним моментам, які подарує доля, все тому, що Раки стануть трохи впевненішим у власних силах і навчаться впоратися зі своїми емоціями. Попереду вас чекають тільки радісні і приємні події. Ви переглянете свої погляди на життя, зробите переоцінку життєвих цінностей і побачите всю багатогранність життя. Раки не стануть обмежувати себе загальними соціальними рамками і будуть відкриті для змін. Натомість і вам почне посміхатися Фортуна, а життя потихеньку почне перевтілюватися в ту, про яку ви давно мріяли.

У першій декаді жовтня 2017 те, на чому раніше ви зациклювалися і до чого прагнули, стане другорядним або взагалі не мають значення. Зміняться ваші принципи і моральні підвалини. Також ви поміняєте пріоритети і почнете рухатися в правильному напрямку, витягуючи більше користі для себе і оточуючих. Вас будуть приводити в приклад, і на вас будуть дорівнювати. А це вже багато значить. Раки цілком можуть пишатися собою, оскільки в цей період їм вдасться благополучно перебороти свою лінь і зробити крок назустріч своїй долі, щасливої долі. Не варто переживати з приводу нещодавно вчинених помилок. Адже на помилках люди вчаться і набираються досвіду, а без нього нікуди. І все це вже в минулому. У цей період Ракам захочеться щось змінити у своїй зовнішності – зачіску, макіяж або гардероб. Незалежно від того, що це буде, всі зміни підуть тільки на користь. Ви расцветете і відчуєте прилив нових сил і енергії. Натхнення буде переповнювати і вам захочеться творити. А це стане відправною точкою для підкорення нових вершин і особистісного зростання.

Другу декаду жовтня 2017 краще присвятити собі. Приведіть в порядок свій будинок, своє робоче місце, сходіть на кілька сеансів масажу або до косметолога. Дуже непогано позначаться на самопочутті і прогулянки на свіжому повітрі. Можна влаштувати осінню фотосесію серед різнобарвних яскравих листя і дерев. І пам’ять буде, і користь душевному стану. Ракам важливо знайти той баланс між зовнішнім і внутрішнім світом, почати жити у злагоді з голосом серця. Якщо вам все-таки чогось не вистачає для повноти відчуттів, спробуйте зайнятися саморозвитком, шукайте ті напрямки, які б розкрили вас як особистість, виявили ваш творчий потенціал. Нові захоплення підуть на користь не тільки душевної рівноваги, але і вашому гаманцю. Адже зі свого хобі можна зробити прибутковий бізнес. Раки будуть просто сяяти, випромінювати і справжню повну життя, ніж привернуть до себе увагу інших людей. В середині місяця багато представників вашого знаку Зодіаку можуть розраховувати на відмінні перспективи в кар’єрі, що відбудеться під впливом Сатурна і Юпітера. Тих, хто давно мріяв і будував плани з приводу відкриття своєї власної справи, чекають відмінні ділові пропозиції. Тільки зрозумійте, що ніхто не стане читати або вгадувати ваші думки. Спочатку ви повинні хоча б озвучити свої ідеї та задуми, щоб хтось їх зміг оцінити. А ще краще складіть бізнес-план, та дайте його на розгляд потенційним інвесторам. Є велика ймовірність того, що у вас все вийде. Тим, хто все-таки зуміє відкрити свій бізнес, обіцяють фінансові надходження. Зрозуміло, це буде не зовсім прибуток, а швидше інвестиції в проект, але це того варто. Не слід слухати або питати поради у сторонніх людей, які не живуть так, як ви б хотіли. Їм нема чого вам сказати. Краще прислухайтеся до власної інтуїції, шосте чуття вас не підведе.

Третя декада жовтня 2017 для Раків, що працюють в організації, принесе багато можливостей, які допоможуть проявити себе з кращого боку і зарекомендувати себе перед начальством як чудового професіонала. Головне, щоб всі ваші дії, рішення і заяви не були хаотичними, адже скрізь і всюди повинен бути суворий порядок і послідовність дій. Тільки так ви зможете досягти тих висот, про які мрієте. У відносинах Раки будуть більш стримані і холодні, ніж зазвичай. Не дозволяйте собі повністю ігнорувати свою другу половинку. Постарайтеся хоч раз в тиждень радувати коханої людини яким-небудь приємним сюрпризом. Це допоможе зберегти ваші почуття і відносини, а також позбавить вас від необґрунтованих сцен ревнощів. Хочете побути наодинці з собою, зробіть приємний сюрприз або подарунок своєму обранцеві, покажіть, що він вам не байдужий і йдіть займатися своїми справами. До вас ніяких претензій. Будьте розумнішими. Одиноким Ракам не варто поспішати покладати на себе відповідальність, вступаючи в серйозні стосунки. Вам ще потрібно час зрозуміти, ваш це людина, чи ні. Ракам зірки радять не бути занадто категоричними і давати іншим право голосу. Постарайтеся прислухатися до думки своїх близьких і рідних, навіть якщо в кінцевому рахунку останнє слово залишається за вами.


Залишити відгук