Гороскоп Овен на Жовтень

Життя Овнів в жовтні 2017 року буде насичена різними приємними подіями, які змінять ваше ставлення до життя. Навколо весь час буде відбуватися щось цікаве, і ваша активність в рази підвищиться за рахунок прекрасного настрою і безперервного потоку натхнення. Єдине, що може затьмарити ваше життя, так це те, що ви будете приймати занадто близько все до серця. Постарайтеся знаходитися поза центру подій, трохи на відстані від них, і ви побачите, що з боку вони здаються ще більш цікавими і приємними.

У першій декаді жовтня 2017 зірки радять Овнам взяти під контроль свої емоції і не панікувати. Тим більше, що причин для переживань у вас не буде. Початок жовтня стане часом, коли слід зайнятися наведенням порядку, не тільки вдома і на роботі, але і в голові. Вам слід правильно розставити пріоритети і визначитися з напрямком, в якому ви будете рухатися. Не лінуйтеся і не скупіться на нові ідеї. Вони можуть вам стати в нагоді в процесі досягнення ваших цілей. Овнам слід бути більш уважними до оточуючих людей і вступником пропозицій. Не варто вірити тому, що написано на кожному розі. Реклама скрізь і всюди. Навіть якщо вам пропонують дуже вигідний проект, постарайтеся з’ясувати всі найдрібніші подробиці. Нічого не буває просто так. Чимось доведеться розплатитися. Тому дивіться трохи глибше, минаючи і яскраву привабливу оболонку.

У другій декаді жовтня 2017, приймаючи важливі рішення, обміркуйте його кілька разів і переконайтеся, що все дійсно так, як про це говорять. Розсудливість і неквапливість — вірні супутники в середині цього місяця. Цей період жовтня піднесе вам багато приємних сюрпризів, які змінять ваше життя і світосприйняття в кращу сторону, але на більшій частині ви будете не підготовлені. Щоб гідно прийняти цей дар долі, включіть свою фантазію і імпровізуйте, і ні в якому разі не ховайтеся від ніяковості і не відмовляйтеся від своїх можливостей. Але найкраще, звичайно, ретельна підготовка. Вам потрібно морально налаштуватися на те, що скоро у вашому житті відбудуться якісь зміни, і самі йдіть їм назустріч. Вас попереду чекає прекрасне майбутнє. Головне, вчасно вжити певні заходи. Можливий переїзд в нову квартиру або навіть в інше місто. Якщо ж переїжджати ви не плануєте, то змінити внутрішню обстановку в будинку вам ніщо не завадить. Особливо успішною, під впливом аспектів Сатурна і Меркурія, стане середина жовтня для творчих осіб, народжених під знаком Зодіаку Овен. Для Овнів на перший план вийде поліпшення умов праці і фінансового становища. Тому не варто дивуватися, коли вас почнуть відвідувати думки про те, щоб змінити роботу. Але не поспішайте реалізовувати свої задуми. Почекайте трохи. Тим Овнам, кого їх місце роботи цілком влаштовує, варто чітко спланувати свої справи і діяти згідно з планом. Друга декада місяця піднесе вам масу можливостей проявити свої професійні здібності і піднятися по кар’єрних сходах. Правда, на підвищення можна сподіватися тільки ближче до кінця місяця.

У третій декаді жовтня 2017 багатьом кар’єристам чекають ділові поїздки або курси підвищення кваліфікаційного рівня. Постарайтеся знайти спільну мову зі своїми колегами, оскільки найбільшого успіху ви зможете досягти, виконуючи колективну роботу з проявом творчого підходу. Овни зможуть вирішити багато питань, які раніше здавалися нерешаемыми. Дуже важливими для Овнів стануть і прості символічні нагороди за їх працю у вигляді грамоти або подяки. Це підвищить самооцінку і впевненість у своїх силах, а також зміцнить соціальне становище в колективі. Тим, хто шукає роботу, слід звернути увагу не на ту область діяльності, в якій вони мають диплом, а на ту, яка більше приваблює і манить. Шукайте не те, що більш прибутково, а то, що допоможе розкрити ваш потенціал. Під сприятливим впливом Венери особисте життя Овнів буде досить спокійним і умиротвореним. Амбітні Овни можуть занудьгувати і почати шукати пригоди. Щоб цього не сталося, постарайтеся якось урізноманітнити своє особисте життя спільними походами в кінотеатр, на різні культурні заходи або просто в гості до друзів. На зародження справжніх і глибоких почуттів самотнім представникам вашого знаку Зодіаку сподіватися не варто, зате вас чекають цікаві зустрічі та побачення.


Залишити відгук