Гороскоп Водолій на Жовтень

Жовтень 2017 року стане для Водоліїв місяцем фінансового благополуччя. Вас чекають чудові перспективи, завдяки яким ви зможете досягти своїх цілей і побалувати себе обновками. Деякі представники вашого знаку Зодіаку знайдуть додаткові джерела доходу, а деякі отримають одноразову прибуток з несподіваного джерела. Можливо, це буде виграш чи спадщину, а може і просто щедрий презент далеких родичів або старих друзів. У будь-якому випадку добробут зросте, що найкращим чином позначиться на вашому натхнення, а це важливий інструмент для здійснення ваших цілей. Протягом усього місяця вам буде неймовірно везти, все, що ви зробите, буде мати приголомшливі результати, на які ви навіть і не сміли розраховувати. Вас оточуватимуть приємні і доброзичливі люди, які будь-якої миті будуть готові прийти на допомогу, хоча в чиєї-небудь допомоги ви навряд чи будете потребувати. Швидше навпаки, будуть потребувати вашої підтримки. Постарайтеся не відмовляти в допомозі, якщо це у ваших силах, діліться своїм везінням і щастям з іншими. Доля вам за це віддячить.

У першій декаді жовтня 2017 Водоліям легко і просто будуть даватися вирішення будь-яких питань і завдань. Все складатиметься якнайкраще. Щоб не злякати своє щастя, не варто бути занадто самовпевненими і покладатися виключно на своє везіння. Зробіть що-небудь самі для того, щоб щось мати або досягти бажаного. Пам’ятайте, що те, що легко приходить, так само легко і йде. Використовуйте свою удачу для досягнення цілей, але і самі працюєте, щоб чогось досягти. Деяким представникам вашого знаку Зодіаку випаде можливість відправитися в поїздку за кордон. Можливо, з метою відпочинку, а може бути по роботі. У будь-якому випадку, не варто відмовлятися від такої пропозиції, оскільки там, куди ви збираєтеся, вас чекає приємне і захоплююче проведення часу і цікаві люди.

У другій декаді жовтня 2017, навіть якщо у вас обставини складаються таким чином, що ви ніяк не можете кинути свої справи, зробіть все можливе і неможливе, щоб прийняти подарунок долі. Водолії будуть почувати себе дещо самовпевнено, адже у них все буде відмінно виходити, і вони весь час будуть праві. З-за цього ваші близькі можуть відчувати деяке обурення та образу. Постарайтеся не бути зарозумілими і не ставити себе і свої амбіції понад усе. Вам просто пощастило, а насправді ви такі ж, як і інші люди. Будьте таким же доброзичливим і привітним чоловіком, яким ви завжди і є. Покажіть своїм рідним, що ви цінуєте і поважаєте їх думку і, що воно важливо для вас. У Водоліїв, під впливом аспектів Юпітера і Меркурія, в середині жовтня справи будуть йти краще, ніж зазвичай, це стосується і професійної сторони життя. У вас все буде в повному порядку, заробітна плата буде вчасно, не виключена можливість, що в кінці цього періоду вас нагородять хорошими преміальними. Якщо задумали щось купувати, можете не чекати дня виплати заробітної плати, а йдіть і сміливо просіть аванс. Всі ваші пропозиції та зауваження будуть схвалені і враховані. У колективі до вас будуть ставитися набагато тепліше і доброзичливішим. Ваш авторитет зросте в рази. Але постарайтеся не нехтувати порадами і проханнями своїх товаришів по службі. Повага до себе потрібно заробити, а не чекати, що в один прекрасний день вас все полюблять і будуть обожнювати. Дорожіть хорошими дружніми відносинами і намагайтеся виправдати надії, які покладаються на вас, щоб зміцнити свій авторитет. Але разом з тим, вам потрібно навчитися відмовляти. Не варто допомагати всім і у всьому, особливо, якщо це йде вам на шкоду або суперечить вашим моральним засадам. Намагайтеся не перезавантажувати себе додатковою роботою, а виконуйте виключно свої посадові обов’язки. Ви повинні раціонально використовувати свій робочий час, щоб у вас вистачило енергії і сил на своїх рідних і близьких. У разі, якщо ви комусь допоможете з милосердя, і їх результат задовольнить, то можете сміливо чекати аналогічних прохань. Вам потрібно буде трохи попрацювати, тільки не варто робити над собою зусилля і виконувати ті завдання, які вам не подобаються. Постарайтеся обійти всі гострі кути і знаходити оптимальні компромісні рішення, які будуть вигідні всім.

У третій декаді жовтня 2017 у представників знаку Зодіаку Водолій буде достатньо часу, щоб весело і з користю провести його в колі рідних і близьких друзів. Але не варто сидіти з ними вдома, адже за його межами вирує яскрава і насичена життя, яка прикрасить ваші сірі будні і наповнить новими емоціями і почуттями. Якщо ви давно подумували про ремонт, зараз саме час зайнятися вирішенням цього питання. Походіть по магазинах з коханою людиною, виберіть текстиль, нові меблі, шпалери. Може здатися примітивно, але все залежить від вашого настрою. Якщо воно буде позитивним, то й це нудне ходіння по магазинах може перетворитися в цікаву пригоду. Водоліям варто подбати про власне самопочуття, оскільки робота витягне з них всі сили. Постарайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі і включіть в свій раціон більше соків і зелені.


Залишити відгук