Гороскоп на Жовтень

Жовтень 2017 року принесе чимало значущих змін у життя нашої планети. З одного боку, хіба може що-то по-крупному змінитися всього за 31 день? З іншого боку жовтневі події нам наочно покажуть – таке можливо. Причому зміни будуть відбуватися не тільки в масштабах цілої планети, але і в масштабах кожного конкретного індивіда. Ось вам наочний приклад. Якщо до середини цієї осені ви вели себе як самий пересічний, середньостатистичний чоловік, якому для повного щастя достатньо мати стабільний, нехай і не самий високий дохід, будинок, сім’ю і дитину, в жовтні вам раптом категорично не сподобаються всі свої ролі. А потім, не маючи перед очима якогось чіткого плану, ви почнете трощити все, що будували довгі роки… І, як вже зазначалося, цей порив взяти і розтрощити свої багаторічні підвалини буде спостерігатися у дуже багатьох людей! Не дивно, що в середині осені світ буде представляти собою такий собі Апокаліпсис в мініатюрі (добре, що тільки в мініатюрі!). На щастя, у нас з вами вистачить розуму, щоб вчасно зупинити цій раптовий анархізм, а ось до яких наслідків вона приведе, покаже лише час…

Особливо масштабні наслідки принесе жовтневий анархізм тим з нас, хто зайнятий у сфері підприємництва. Погодьтеся, бізнес – це не той аспект, в якому можна керуватися своїми сьогочасними настроями! Ви вже попереджені, а значить озброєні (а значить тепер тільки від вас залежить, як швидко ви впораєтеся зі своїм раптовим поривом взяти і власними руками зруйнувати світле майбутнє свого підприємства). Простіше кажучи, будь-які біди обходять вас стороною, якщо ви весь жовтень 2017 будете контролювати свої настрої.

Цей же порада актуальна і для тих людей, які працюють на підприємствах. Вам і раніше хотілося, дивлячись в очі, висловити своєму ненависному босові все, що ви думаєте і про його дорогий, але дуже вульгарною машині, і про його звичкою позіхати під час важливих доповідей, і про його плоских жартах? Що ж, в жовтні ви можете пропустити той гострий момент, коли всі негативні зауваження самі поллються з ваших вуст, немов річка, що вийшла з берегів і не навмисна повертатися назад. Зрозуміло, що ця фривольність не зійде вам з рук, і за нею послідує суворе покарання. Звідси порада – якщо вам дорога своя нинішня вакансія, старанно стримуйте свій словесний потік і ретельно зважуйте кожне вимовлене слово.

Єдиними, кому допоможуть анархічні настрої цього жовтня, виявляться письменники, поети, художники і музиканти. Люди, зайняті в творчій сфері, гостріше всіх інших переймуться духом жовтневого анархізму, а потім вони візьмуться створювати один унікальний шедевр за іншим, поповнюючи тим самим світову «скарбничку» неповторних творів музики, живопису та літератури! Звичайно, у них буде простежуватися анархічний дух, але від цього вони не стануть менш шедевральними. Нехай наші нащадки потім думають-гадають, чому в середині осені 2017 світом правил дух руйнувань!

до Речі, будьте пильні, адже той самий руйнівний дух може з легкістю дістатися до сфери ваших любовних уподобань! Особливо пильно вести себе в ході цього навіженого жовтня слід людям, чий роман перебуває в статусі «новонароджений». Ваші ледь зародилися відносини точно не впораються з лавиною негативних емоцій (звичайно, якщо ви допустите негатив всередину своєї любовної прихильності). Не робіть цього, якщо вам доріг ваш «новонароджений» роман, хольте і плекайте його, як дорогоцінний дар, отриманий від Долі в нагороду за роки своєї самотності.

Сімейним людям також не варто думати, що вибухонебезпечні настрою жовтня цього жодним чином не торкнуться їх багаторічні шлюби. Ви ризикуєте більше за всіх інших, адже крихітні скандали через підгорілий вечері або не приколоченной полки в середині цієї осені для вас можуть закінчитися розлученням. Так-так, сварка почалася через сущого дрібницю, непомітно для вас переросте у масштабний конфлікт, після якого ви і ваш партнер будете ділити спільно нажите майно! Якщо вам по-справжньому доріг ваш шлюб, не тільки не сваріться через дрібниці, але і заздалегідь оселіть в стінах вашого будинку повністю протилежну атмосферу (атмосферу взаємного розуміння і любові, з допомогою яких ви зможете дати гідну відсіч усім непередбачуваним жовтневим подіям).


Залишити відгук