Гороскоп Діва на Листопад

У листопаді 2017 року Діви стануть дивитися на життя реалістичніше, перестануть перебільшувати проблеми і почнуть ставитися до всього що відбувається набагато простіше. Уникайте зайвої балакучості, оскільки в пориві емоцій є ризик сказати те, чого не слід було. На початку листопада будьте трохи толерантнішими і стриманіше, навіть якщо ваш співрозмовник сильно наполягає на тому, з чим ви категорично не згодні, просто мовчки, посміхніться і не намагайтеся його переконати. Ваш моральний стан набагато дорожче, ніж задоволення власних амбіцій. Проявіть розсудливість і розважливість по відношенню до своїх колег і домочадцям, щоб зберегти теплі дружні відносини і не провокувати порив обурення.

Перша декада листопада 2017 буде досить емоційною чинності відбуваються в цей період подій. Дів чекають цікаві зустрічі, вигідні пропозиції та несподівані знайомства, які наповнять життя свіжістю, зроблять її різнобічної та цікавою. Постарайтеся контролювати свої емоції, коли мова йде про спробу з’ясування відносин. Неважливо з ким, може, з коханою людиною, з батьками, друзями або колегами, в будь-якому випадку, дозвольте своєму співрозмовнику виговоритися, і зберігайте при цьому спокій. Ваша врівноваженість візьме верх, і правда буде на вашому боці, а людина, який висував якісь претензії, просто заспокоїться і відступить. Кінець періоду буде більш стабільним в емоційному відношенні, що дасть можливість зосередитися і підвести підсумки цієї осені. Можуть виникнути деякі питання, які потребують невідкладного вирішення, якщо вам здасться, що поодинці ви не в змозі впоратися із завданням, покличте на допомогу всіх, на кого ви можете покластися. Цілком ймовірно, що думка сторонньої людини виявиться оптимальним виходом з положення, з боку набагато видніше.

У другій декаді листопада 2017 Діви будуть кілька недооцінювати свої здібності, з-за чого можуть втратити масу чудових можливостей. Щоб максимально ефективно використовувати свої ресурси, постарайтеся ставити перед собою мету трохи більше попередньої і так кожен раз, до тих пір, поки не почнете вірити в свої сили. Для повного щастя Дівам не вистачає твердості духу, тому постарайтеся не кидати справи на півдорозі, а йдіть до переможного кінця. Кілька разів, пересилив себе, ви сильно здивуєтеся, як легко даються ті чи інші завдання і як солодкий смак успіху, всім своїм страв Діви будуть прагнути до досягнення внутрішньої гармонії і балансу. Середина листопада – відмінний час, щоб доробити незавершені справи, провести ділові переговори і підписати договори та контракти. Всю паперову тяганину краще зробити у другій декаді місяця, оскільки вплив Меркурія приведе до успіху саме в цій сфері діяльності. Зірки радять представникам вашого знаку Зодіаку не випробовувати долю і удачу, і у випадку некомпетентності в деяких професійних питаннях, скористатися консультацією фахівця в області, що цікавить. Це убезпечить вас від усіляких непередбачених обставин і буде гарантувати відсутність будь-яких помилок. Краще заплатити професіоналу за слушну пораду, ніж потім розплачуватися за власні промахи. Одним із секретів успіху багатих людей є здатність контактувати з потрібними людьми і залучати їх до вирішення своїх проблем. Адже хороший спеціаліст лише вузького спрямування, а не різнобічної спеціалізації. Немає універсальних професіоналів, які і проект б склали, і зарплату нарахували, і ламінат постелили. Краще залишайтеся першим у своїй галузі, ніж останнім у всіх разом узятих. Друга декада місяця може порадувати вас пропозицією зайняти високу посаду або надбавкою до заробітної плати.

У третій декаді листопада 2017 в сім’ях Дів, під сприятливим впливом Венери, настане повна благодать. Всі члени родини будуть радувати одне одного своїми досягненнями та успіхами, кожен буде з розумінням і повагою ставитися до праці іншого. У відносинах з партнерами запанує гармонія та сильна прив’язаність один до одного. Подружжя будуть шукати будь-який привід для того, щоб побути наодинці зі своїм коханим людиною, поговорити, поділитися ідеями та планами на майбутнє. Тим Дівам, хто так і не зустрів своє щастя, варто уважніше придивитися на своє оточення. Де-то в ньому є ваш таємний залицяльник, який готовий заради вас на все. Зірки радять Дівам уникати в кінці цього місяця пасивного способу життя, до якого може призвести звичайна лінь. Переборіть себе, почніть робити ранкову зарядку і вже через кілька днів ви побачите, як настрій покращиться, сил і енергії стане більше і вам не захочеться більше лежати на дивані, коли повз проходить така яскрава і цікава життя.


Залишити відгук