Гороскоп Телець на Листопад

Тільцям в листопаді 2017 року належить стати більш рішучими і розсудливими, якщо ви хочете домогтися того, про що давно мріяли. Не поспішайте отримати результат, нехай він краще буде довгоочікуваним, але виправдає ваші очікування. Зірки радять представникам вашого знаку Зодіаку не метушитися і не намагатися підвищити продуктивність за рахунок того, щоб зробити кілька справ одночасно. Краще сконцентруватися на тому, що в даний період для вас є завданням номер один і наполегливо йти до своєї мети, а підвищити ефективність і продуктивність своєї праці можна й іншим шляхом. Наприклад, чітко спланувати свої дії, вести щоденник і записувати туди всі важливі зустрічі та завдання, які необхідно виконати.

У першій декаді листопада 2017 непогано буде, якщо ви обзаведетеся новою звичкою прокидатися на годину раніше, ніж зазвичай, та проводити час з користю. Вам треба набратися терпіння і взяти ситуацію під свій контроль. Розташування планет на початку місяця говорить про тому, що саме від вас залежить те, як підуть справи. Якщо діяти розсудливо, виважено, все встане на свої місця і піде на ура. Не роздувайте паніку навколо кожної незначної дрібниці, як ви звичайно це робите. Постарайтеся менше звертати увагу на те, що думають і говорять інші. Прислухайтеся тільки до слів тих, хто вже домігся того, до чого ви тільки хочете. Відшліфовуйте свої навички, набирайтеся досвіду, знань, удосконалюйтеся. Хоч Тельцям доведеться попрацювати над собою і своїм світоглядом, все ж їм не варто занурюватися повністю в роботу. Тільки свіжі думки та ідеї справді можуть бути значущими і стоять. У самому своєму щільному графіку шукайте час і привід для зустрічі з друзями, родичами, для візиту до батьків і навіть для того, щоб поніжитися в ліжку хоч раз в два тижні до обіду. Не забувайте приводити свої думки і робоче місце в порядок. Чим частіше ви будете викидати непотріб, що накопичився, тим ясніше і чіткіше буде мислення і простіше вам буде жити.

У другій декаді листопада 2017 Тельцям варто підбити попередні підсумки року, що минає, проаналізувати зроблену роботу, зрозуміти, що ще не зроблено, щоб встигнути виконати всі заплановані справи до кінця року. Часу залишилося не так вже багато, і щоб не поспішати, краще почати вже зараз. Ще один важливий момент. Тельці по своїй натурі альтруїсти – вони люблять допомагати людям, до кінця не розібравшись зі своїми справами. Постарайтеся робити все навпаки. Спочатку займіться своїм життям, а лише потім вирішуйте чужі проблеми, якщо, звичайно, у вас залишаться сили і бажання. На роботі Тельцям варто обмежити свої особисті амбіції, стати врівноваженішими і спокійніше. Особливо це стосується Тельців, з числа тих, хто працює під чиїмось керівництвом. Навіть, якщо розпорядження начальства вас не цілком влаштовують, тримайте власні емоції і думку при собі. Чим покорнее і поступливішими ви зараз будете, тим більше буде шансів просунутися по кар’єрних сходах. Звичайно, бувають випадки, коли думка начальства кардинально суперечить принципам і переконанням представників вашого знака Зодіаку. В такому випадку наберіться хоробрості і підшукайте собі більш відповідну роботу, яка буде приносити не тільки хороший дохід, але і задоволення від самого процесу. Адже тільки займаючись улюбленою справою, можна досягти бажаних висот. І не варто шкодувати про зроблене, адже все робиться тільки на краще, а у вас попереду світле і щасливе майбутнє. Для Тельців-бізнесменів вплив Урану в середині листопада стане благословенням на успіх.

У третій декаді листопада 2017 вас чекають привабливі пропозиції, які несуть максимальну вигоду для вашого бізнесу — можна сміливо укладати угоди, підписувати договори та будувати плани щодо розширення бізнесу. Під впливом Венери і Меркурія Тельці, в цей період, стануть ще більш домашніми і люблячими дружинами, ніж були досі, а все тому, що сім’я для представників вашого знаку Зодіаку найголовніша і найважливіша цінність у житті, все інше просто супутні та другорядні елементи. Хоча Тельці й сповнені енергії, амбіцій і креативних ідей, все, що вони роблять, тільки заради благополуччя своїх рідних і улюблених людей. Саме вони є невичерпним джерелом натхнення, сил та енергії і найпотужнішим двигуном їх прогресу. Зовсім не дивно, що усі свої ніжні і трепетні почуття Тельці направлять у свою сім’ю. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку не варто нав’язливо шукати другу половинку. Вона поруч з вами. Просто відпустіть ситуацію, і ви побачите, що вас люблять і обожнюють. Тільцям в кінці листопада цього року краще дивитися під ноги, а не витати в хмарах. Адже, чим міцніший грунт під ногами, тим ясніше і небо над головою. Так, що вперед і з оптимізмом за життя!


Залишити відгук