Гороскоп Стрілець на Листопад

У Стрільців у листопаді 2017 року є всі підстави розраховувати на допомогу друзів і родичів. У вас буде достатньо справ, а часу дуже мало, щоб встигнути виконати все те, що запланували на цей місяць. Тому долучите до своїх планів і близьких, адже все, що ви робите, тільки для блага сім’ї. В першій половині листопада представників вашого знаку Зодіаку очікують поїздки та зустрічі, які відкриють масу нових перспектив, а можливо стануть квитком у щасливе і забезпечене майбутнє.

У першій декаді листопада 2017 Стрільці будуть повні сил і енергії, яка буде рости з дня у день. В цей період існує велика ймовірність, що у вас з’явиться нове екстремальне в деякій мірі хобі, яке допоможе реалізувати свій потенціал і виплеснути всю накопичену негативну енергію. У вас буде багато перспектив на початку листопада, появі яких посприяють нові впливові знайомі і нові інтереси. Початок місяця ознаменується приростом фінансових активів, що істотно розширить коло ваших можливостей і поліпшить якість життя. Для листопадових Стрільців, швидше за все, грошовими надходженнями стануть подарунки до дня народження, а для тих, хто народився в грудні, можливо грошову винагороду в якості преміальних або підвищення ставки оплати праці. Незалежно від джерела прибутку, у вас з’явиться можливість зробити собі подарунок, про який ви давно мріяли. Особливо прибутковою стане творча діяльність представників вашого знаку Зодіаку, тому поставтеся до свого захоплення більш серйозно, можливо, є сенс перетворити його в основне джерело доходу. Більшу частину свого часу Стрільці приділять своїм домочадцям, поліпшення комфорту і затишку у власному будинку.

Друга декада листопада 2017 відмінно підходить для відновлення старих дружніх і родинних відносин. Так чому б не з’їздити в гості до друга дитинства або не відвідати троюрідних братів і сестер? Така поїздка буде вельми корисна. По-перше, ви зміните обстановку і розвієтеся; по-друге, згадайте приємні моменти з минулого, дізнаєтесь багато цікавого і весело проведете час, ну і наостанок, можливо, ця зустріч якось вплине на ваш світогляд, ставлення до життя і підштовхне вас на які-небудь кардинальні зміни. Якщо ж у вас не виходить вирватися з міста, запросіть друзів чи родичів до себе. Можливо, хтось із близьких буде потребувати вашої допомоги. Будьте уважні до того, що відбувається навколо вас і приймайте активну участь в житті дорогих вам людей, щоб опинитися в потрібному місці в потрібний час.

У третій декаді листопада 2017 багато Стрільці, під впливом Марса і Юпітера, зможуть знайти нову роботу з гідною оплатою та хорошими умовами праці. Багато роботодавців, яким ви давно розіслали резюме, почнуть відгукуватися і пропонувати вигідні умови співпраці. Іншими словами, вам буде з чого вибирати. Можете сміливо претендувати навіть на ті вакансії, вимогам яких ви не зовсім відповідаєте. У вас є всі можливості отримати бажану посаду, тому не втрачайте такий шанс і використовувати його по максимуму. Тим представникам вашого зодіакального знаку, хто задоволений своєю посадою, обіцяють зміни і кар’єрне зростання. Незалежно від того, що зміниться у вашій професійній діяльності, добробут покращиться, а сімейний бюджет гарненько поповниться. Заключний період листопада буде сприятливий для відкриття власного бізнесу або якихось інших починань. В цей час можете сміливо приступати до реалізації своїх планів та ідей. У відносинах Стрільцям у цей період необхідно бути більш поблажливими і терплячими. Постарайтеся знаходити компромісні рішення, які б задовольнили і вас і вашого партнера. Він побачить, що ви його підтримуєте і йдете назустріч, і скоро послабить свій тиск. В кінці місяця гармонізуються стосунки, і ви знову зможете розслабитися і насолоджуватися тихим сімейним життям. Постарайтеся частіше виходити удвох в людні місця, відвідувати культурні та розважальні заходи, це направить вашу енергію в потрібне русло і зробить відносини більш глибокими. Самотнім Стрільцям не варто всі свої зусилля спрямовувати на те, щоб завести знайомство, яке плавно перейде у міцні стосунки, всьому свій час, будьте терплячими.


Залишити відгук