Гороскоп Риби на Листопад

Астрологічна обстановка листопада 2017 року обіцяє Рибам багато нових вражень, позитивних емоцій і великих досягнень. Для цього необхідно навчитися керувати власними думками, щоб виключити весь негатив і привернути позитивну енергетику в своє життя. Самим вірним способом досягнення цілей і здійснення мрії стане візуалізація бажань. Мрієте поїхати куди-небудь відпочити і побачити світ, збирайте якомога більше інформації про потенційного відпочинку, уявляйте собі легкий приємний морський бриз або затишне кафе на одній з центральних вулиць Парижа. Загалом, малюйте собі той момент, коли ви насолоджуєтеся вже реалізованою мрією, і чим докладніше буде ваша вистава, тим більше у вас буде шансів на успіх. Таким чином ви програмуєте себе на позитивний результат і змушуєте Фортуну посміхнутися вам.

У першій декаді листопада 2017 не бійтеся ставити перед собою великі цілі і мріяти, навіть якщо ці мрії здаються нездійсненними. Просто постарайтеся розділити шлях до досягнення бажаного на більш дрібні відрізки, і кожен день долайте крок за кроком цей шлях. Вже скоро ви вовлечетесь в таку гру і не встигнете озирнутися, як прибудете до пункту призначення. Рибам потрібно більше завзяття та наполегливості, цілеспрямованості і твердості, тоді у вас буде все, чого ви забажаєте, і навіть більше. Не сумнівайтеся ні на мить у своїх здібностях, а якщо буде бажання, то і можливості з’являться. У Риб відкриється талант швидко залучати до розмови сторонніх людей і викликати інтерес до своєї персони, завдяки чому протягом усього періоду ви будете в центрі загальної уваги. Вас люблять оточуючі за вашу неупередженість, чистоту і миролюбність. Завдяки привабливості та комунікабельності у вас з’являться покровителі, які захочуть надати вам підтримку і допоможуть реалізувати всі ваші плани.

У другій декаді листопада 2017 Рибам слід направити усі свої зусилля на збір необхідної інформації, оскільки чим більше даних і фактів буде у вашому розпорядженні, тим більше у вас шансів змінити своє життя в кращу сторону. Не варто боятися змін і додаткової роботи, ви цілком праві можете долучити до справи своїх рідних і друзів, які з радістю допоможуть і візьмуть на себе частину ваших обов’язків. У середині листопада Риб може долати почуття меланхолії, тому постарайтеся позбутися від старих речей, які нагадують вам про сумне минуле. Тільки ви можете що-небудь змінити в своєму житті, і якщо ви захочете далі сумувати про безповоротно пішло минулому, то так воно і буде. Якщо у вас зовсім інші плани на життя, то постарайтеся позбутися від спогадів і сміливо дивитися в майбутнє, а воно, при вашому бажанні, буде світлим і щасливим. Завдяки впливу Марса і Сатурна Рибам в цей період будуть надходити привабливі ділові пропозиції, тільки не треба поспішати з ухваленням остаточного рішення. Дайте собі час на роздуми, обміркуйте кожну дрібницю, всі можливі ризики та непередбачені ситуації, і тільки потім прийміть остаточне рішення. Краще всього приймати серйозні ділові рішення у другій половині декади, коли Місяць буде знаходитися в Скорпіоні. У цей період будьте уважні і передбачливі у виборі потенційних партнерів і друзів.

У третій декаді листопада 2017 фінансове становище Риб буде стабільним, нестачі коштів не виникне, хоча і серйозної прибутку також не передбачається. Відмінний час для інвестицій або відкриття банківського рахунку, умови інвестування будуть доволі вигідними для вас. В кінці місяця можлива відрядження в інше місто, не відмовляйтеся. Будь-яка поїздка – це спосіб змінити обстановку і трохи розвіятися, а може бути і обзавестися новими зв’язками. У стосунках з коханою людиною Рибам буде досить добре і комфортно, він стане для вас невичерпним джерелом позитивних емоцій і радості, буде радувати вас приємними сюрпризами та подарунками, від чого ви відчуєте себе ще щасливішою. Діти будуть радувати своїми досягненнями та успіхами, хоча вам все-таки доведеться взяти кермо влади в свої руки і впритул зайнятися їх вихованням і розвитком. Станьте для них не просто батьком, а справжнім другом, з яким їм хотілося б поділитися найпотаємнішим. У самотніх представників вашого знаку Зодіаку буде багато знайомств з особами протилежної статі, зав’яжуться відносини, які почнуть стрімко розвиватися. Постарайтеся бути трохи розбірливішими у виборі супутника життя, щоб в найближчому часі не розчаруватися в ньому.


Залишити відгук