Гороскоп Ваги на Листопад

Терезам в листопаді 2017 року слід діяти виключно у згоді з власною совістю і своїми принципами. Не варто пересилювати себе і робити те, що вам не по душі. Розташування планет в останній осінній місяць говорить про те, що листопад відмінно підходить для підведення підсумків, відпочинку і відновлення життєвих сил, а всі важливі і серйозні питання і справи краще перенести на більш сприятливий період. В житті Ваг передбачається низка подій, які не будуть мати до роботи і професійного зростання. Вам більше не буде хотітися повеселитися, розважитися, відпочити, посидіти в компанії друзів і забути на деякий час про роботу взагалі. Так що, якщо є така можливість, візьміть відпустку і проведіть цей час у своє задоволення. Велика частина подій, що відбуваються навколо вас в цей час, може негативно впливати на зосередженість при виконанні важливих завдань.

У першій декаді листопада 2017 Ваг може здатися, що ви вибилися зі звичної колії, але це не зовсім так. Просто ви витратили всю свою енергію в попередні місяці, а витрачені сили зовсім не відновлювали, тепер прийшов час взяти тайм-аут і підзарядитися. Якщо ж піти у відпустку на пару тижнів вам не вдасться, постарайтеся не перенавантажувати себе роботою і не затримуватися на ній. Кожну вільну хвилинку проводите в спілкуванні з друзями, родичами, колегами, шукайте привід відволіктися від повсякденної рутини. Якщо вам запропонують поїхати у відрядження або на курси підвищення кваліфікації, не відмовляйтеся, зміна обстановки буде для вас корисною. У прийнятті рішень постарайтеся прислухатися до думки своїх близьких, вам необхідна допомога і підтримка, а свіжі ідеї нікому і ніколи шкоди не приносили.

Друга декада листопада 2017 подарує Терезам багато можливостей і перспектив, скориставшись якими, ви досягнете набагато більше, ніж планували. Залишайтеся собою, зніміть всі маски і не підлаштовуйтесь під оточуючих. Пам’ятайте, що ви індивідуальні і пишайтеся цим, не зливайтеся з загальною масою. Так ви зможете легко заявити про себе всьому навколишнього світу та досягти успіху. В середині місяця почнуть надходити ділові пропозиції, які зажадають від вас багато часу на роздуми і зосередженості. Вам це здасться привабливим і ви, швидше за все, захочете його прийняти. Але не варто цього робити. Є ймовірність того, що не все так прозоро, як про це говорять, та й навряд чи у вас зараз є бажання займатися новими проектами, брати на себе додаткову роботу і відповідальність. Не варто переживати, що такий шанс може більше не повторитися. Вже в кінці другої декади листопада перед вами відкриються прекрасні перспективи, які подарують набагато більше, ніж це пропозиція. Ваги в середині листопада, під впливом Плутона і Меркурія, будуть не настільки продуктивними. На роботі все буде спокійно і нічого надприродного не передбачається, але представники вашого знаку Зодіаку можуть реабілітуватися і надолужити згаяне своїм креативним мисленням та новими ідеями. Не варто дивуватися, якщо ви раптом помітите, що посеред робочого дня ваші думки попливли кудись дуже далеко, саме в такі моменти вас відвідають геніальні ідеї, втілення яких у життя принесе користь не тільки вам, але і всієї компанії, в якій ви ретельно працюєте.

Третю декаду листопада 2017 зірки радять Терезам провести роботу над своїми недоліками і аналізом своєї діяльності за останній квартал цього року. Будьте уважніше при роботі з звітністю та іншими документами. Середина місяця дуже вдалий час для збору та обробки необхідної і важливої інформації. Тому будьте уважними до всього, що говорять і транслюють навколо вас, можливо, щось з почутого допоможе ефективно застосувати це у справі і змінити якість свого життя в кращу сторону. У любові представників вашого знаку Зодіаку в кінці листопада настають великі зміни. Швидше за все, це буде пов’язано з поповненням у сімействі (мова може йти не тільки про народження нового члена сім’ї, але і про приїзд далеких родичів або друзів), або з переїздом. У будь-якому випадку, обстановка зміниться і ваші стосунки стануть більш романтичними і довірчими. Кохана людина оточить вас увагою і турботою, завдяки чому ви будете відчувати у себе за спиною надійний і міцний тил, що додасть впевненості в завтрашньому дні і світлому майбутньому. Одиноким Терезам слід з крайньою обережністю вибирати супутника життя, адже ваша чарівність і привабливість можуть притягувати не тільки щирих людей, але і тих, хто має не зовсім благі наміри, слухайте своє серце, воно не обдурить.


Залишити відгук