Гороскоп Лев на Листопад

Левам у листопаді 2017 року гороскоп радить направити всю свою ніжність, любов та турботу на своїх близьких. Саме вони стануть для вас невичерпним джерелом позитивних емоцій, сил, енергії та натхнення в останній осінній місяць. Маючи все це Левам вдасться перевернути кардинально свій внутрішній світ, своє життя і досягти найкращих результатів. Удача буде допомагати в кожному вашому починанні, але не варто покладатися виключно на везіння, щоб отримати, треба щось віддати. Левам потрібно вкласти терпіння, працьовитість і мудрість, щоб домогтися того, до чого прагнуть. У цьому місяці хтось із наближених друзів надасть вам цінну послугу, сам того не підозрюючи, можливо, це буде раціональне пропозицію або ідея, яка вирішить найголовнішу ваше завдання. Будьте вдячні одному за це, хай він і не доклав жодних зусиль, але факт залишається фактом, ви у виграші, а це вже багато чого варте.

У першій декаді листопада 2017 розташування планет наповнить Львів бажанням змінити світ і життя на краще. Вам весь час буде хотітися щось зробити приємне і корисне для інших. Щоб задовольнити свою спрагу в альтруїзмі, можете відвідати дитячий будинок, подарувати діткам іграшки або порадувати їх солодощами, або підберіть кинутого напризволяще кошеня. Чим більше добрих і безкорисливих справ ви зробите в цей період, тим краще підуть ваші справи. Іншими словами, чим більше ви віддаєте, тим більше отримаєте, такий закон Всесвіту. Те ж стосується вкладень у власний розвиток і самореалізацію. Не женіться за часом, його все одно не наздогнати, будьте мудрішими. Живіть тут і зараз, роблячи своє життя більш цікавою, захоплюючою і насиченою приємними моментами. Щастя не полягає в постійній гонитві за матеріальними благами, воно складається з короткострокових миттєвостей радості, задоволення та задоволеності своїм життям. Колекціонуйте такі моменти. Чим більше їх буде, тим більше ви будете щасливі і задоволені собою. Роблячи добро, будьте уважними, адже вашими добрими мотивами можуть скористатися шахраї і аферисти. Допомагайте тільки тим, хто дійсно цього потребує, таким чином, ви примножите позитивні емоції, позитивну енергетику та подаруйте надію на щасливе майбутнє знедоленим. На початку місяця можливі несподівані фінансові надходження, а може і очікувані, тільки в значно більшому розмірі. Виходячи з цього, про фінансове становище і матеріальне благополуччя турбуватися вам не доведеться.

У другій декаді листопада 2017 професійне життя Львова, під впливом аспектів Юпітера і Нептуна, буде досить активною і енергійною. Ви весь час будете при справі, то в роз’їздах, то на зустрічах, співбесідах або виконуючи який-небудь проект. Щільний робочий графік допоможе позбутися від негативних думок і налаштує вас на успіх. Відмінним стимулятором для високої продуктивності стануть результати ваших праць, які не змусять себе чекати і підштовхнуть вас на ще більш активні дії. Ви зможете зосередитися на виконанні важливих справ, сконцентрируете всю свою увагу на результатах, завдяки чому перевершите самого себе. Краще всього вам будуть даватися самостійні завдання, тому якщо вам запропонують взяти участь у спільному проекті або взяти на себе частину колективної роботи, краще знайдіть привід відмовитися від пропозиції. Для концентрації уваги Левам необхідний повний спокій і тиша, а в колективі цього не доб’єшся. Самотність у роботі ніяк не стосується корпоративів. Такі розважальні заходи підуть вам на користь, допоможуть налагодити контакт з колегами і руководствующим складом, що також важливо для кар’єрного зростання. Та й вам все одно необхідно час від часу відпочивати і спілкуватися з людьми, не всі же час сидіти в гордій самоті потіти над черговим завданням шефа. У справах проявіть всю свою індивідуальність і будьте оригінальні за будь-яких обставин.

У третій декаді листопада 2017 в сімейних відносинах Леви, під впливом Венери, стануть більш терплячими, і легко будуть йти на компроміс. Така поведінка дасть свої результати, внаслідок яких відносини стануть більш щирими і теплими. Самотнім представникам вашого знаку Зодіаку зірки не радять лізти на рожен і напористо шукати свою другу половинку. Прийде час, вона сама з’явиться, а ви займайтеся собою, розвивайтеся, спілкуйтеся, розважайтеся. Саме час, щоб перейти від льотних до зимових видів спорту, можливо, є сенс обзавестися парочкою тренажерів або купити абонемент у фітнес-клуб. Також спробуйте не їздити на транспорті на роботу, а добиратися пішки. Відмовтеся від ліфта, піднімайтеся по сходах. Фізичні вправи дуже ефективні не тільки в плані зміцнення організму, але і в плані отримання позитивного заряду енергії та боротьби з поганим настроєм.


Залишити відгук