Гороскоп Близнюки на Листопад

Близнюкам в листопаді 2017 року потрібно буде розставити пріоритети, визначити головну мету і сміливо її домагатися. Близнюків будуть відвідувати геніальні ідеї та думки, а під сприятливим впливом планет ви будете енергійні і креативні. Не варто соромитись і применшувати власні здібності. У цей період ви будете дивувати всіх своїм креативом і мудрістю прийнятих рішень. Останній осінній місяць буде сприятливий для відкриття і розвитку нових талантів, яких у вас величезна безліч. Перед вами постануть питання і завдання, від вирішення яких буде залежати ваше благополуччя в майбутньому, будьте сміливіше і наполегливіше, саме від вашої рішучості і твердості характеру залежить успіх. У листопаді вам вдасться легко і швидко вирішити всі проблеми і питання, пов’язані з роботою і родиною. Якщо щось здасться вам складним і неоднозначним, не поспішайте робити висновки, залиште рішення цього питання до більш сприятливого часу. Всі серйозні рішення приймайте, тільки будучи в прекрасному настрої.

У першій декаді листопада 2017 постарайтеся стримувати свої емоції і не встрявати в конфліктні ситуації. Зірки радять не піддаватися сторонньому впливу і покладатися виключно на своє шосте почуття. Ви повинні зробити все для того, щоб врівноважити своє життя з внутрішнім світом. Лише за умови досягнення балансу між внутрішнім і зовнішнім світом можна повністю розкрити свій потенціал і раціонально використовувати свої ресурси. Всі важливі зустрічі, укладення контрактів та договорів потрібно буде перенести на другу половину місяця, коли всі справи вгамуються і у вас з’явиться достатньо вільного часу для роздумів і прийняття зважених рішень. Близнюкам в цей період варто навести порядок у своєму житті, розкласти все по поличках, прояснити свої думки. Вас будуть оточувати люди, чия думка для вас зіграє вирішальну роль у прийнятті важливих рішень. Не відмовляйтеся від допомоги тих, хто вам доріг, хто робить це тільки з найкращих спонукань. Будьте дуже обережні і уважні з новими знайомими, які намагаються втертися до вас в довіру. Перші дні листопада пройдуть в активному спілкуванні з друзями, колегами і родичами. Можливі і нові знайомства, а також зустрічі зі старими приятелями.

У другій декаді листопада 2017 Близнюки відчують приплив енергії і сил, захочеться творити і підкорювати нові вершини. Близнюки будуть з великим задоволенням і передчуттям цікавих подій щоранку поспішати на роботу. Вам буде здаватися, що час біжить невблаганно, а ви катастрофічно нічого не встигаєте. Але варто тільки зупинитися, перестати поспішати, і ви самі здивуєтеся, як багато всього ви встигли зробити. Вплив планет на професійну життя Близнюків зробить її більш яскравою і насиченою. Перед вами відкриються нові можливості та хороші перспективи. Зірки не радять починати свій бізнес в цей період, але дуже непогано, якщо в середині місяця ви продумаєте все до найдрібніших деталей і підготуєте грунт для початку самостійної діяльності. Колективні роботи можуть принести великий успіх і прибуток. До вашої думки будуть прислухатися, і рахуватися з ним. У Близнюків в цей період буде багато планів та ідей, які є всі можливості реалізувати і добитися відмінних результатів. Будьте уважними при підписанні документів і не приймайте участі в сумнівних операціях. Також зірки застерігають вас від зайвої довірливості та щирості.

У третій декаді листопада 2017 сім’я, любов, стосунки, діти, все це займе у житті Близнюків перше і найважливіше місце. Розташування Венери сприятливо позначиться на стосунках з близькими і коханими людьми. Ви сміливо можете їм довіритися і покластися на них. Велику частину часу ви будете проводити на роботі і в роз’їздах, тому постарайтеся кожну вільну хвилину приділяти своїм рідним. Навіть якщо немає можливості знаходитися поруч, поспілкуйтеся з ними по телефону. Одиноким представникам вашого знаку Зодіаку взагалі не про що переживати. Вас оточать увагою представники протилежної статі, один з яких давно дивиться в вашу сторону. Поставте собі мету завести серйозні і стабільні відносини, і йдіть до неї напролом. У щоденній суєті не забувайте стежити за своїм здоров’ям. Вам потрібно десь брати сили і енергію. Якщо є така можливість, сходіть з друзями в басейн або спортзал, а ще краще запишіться на розслабляючий екзотичний масаж. Прогулянки на свіжому повітрі теж підуть на користь.


Залишити відгук