Гороскоп Козеріг на Листопад

Козерогам в листопаді 2017 року потрібно бути обережнішими у висловлюваннях. Постарайтеся нікого не посвячувати в свої плани і не хвалитися своїми досягненнями, щоб не злякати удачу, яка буде супроводжувати вам в цей період на шляху до досягнення цілей. В цей останній осінній місяць життя представників вашого знаку Зодіаку буде досить насиченою і цікавою, в деякому роді, вами здолає азарт, і ви будете ставити перед собою всі великі і великі цілі. З кожним новим досягненням у Козерогів буде додаватися натхнення і бажання підкорювати нові вершини, і з кожним неподоланою перешкодою завдання будуть легше і простіше. У вас є всі можливості реалізувати свої плани і багато чого досягти, але при цьому зберігайте пильність і уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас. Мовчки, спостерігайте за подіями, людьми, збирайте інформацію та аналізувати її, така тактика допоможе вам зробити правильні висновки і вбереже від здійснення помилок.

У першій декаді листопада 2017 Козерогів чекають нові знайомства та зустрічі зі старими друзями. Ви будете прагнути оточити себе цікавими та приємними людьми, з якими ви будете проводити багато часу, спілкуючись і ділячись досвідом. Ваші комунікативні здібності на початку місяця будуть на висоті, у вас відкриється талант розташовувати до себе людей і входити до них в довіру. Тільки потім не варто скаржитися на те, що багато знайомих поспішають поплакатися вам в жилетку. Будьте готові до того, що вам доведеться менше говорити і більше слухати. Просто з кожної ситуації виймайте якусь користь для себе, робіть висновки і аналізуйте отриману інформацію, адже тільки мудрі вчаться на помилках інших людей. Можливо, деякі з ваших співрозмовників захочуть втертися до вас у довіру з не зовсім благими намірами, але ви відмінно розбираєтеся в людях, тому відразу обчисліть нещиру людину і надалі будете обережні з ним. Вам потрібно зайняти позицію вичікування і чекати, поки не настане ваш зоряний час. Вирішальним подією може бути будь-яка ситуація, яка не властива звичного для вас способу життя, в будь-якому випадку, ви зрозумієте, що настав час діяти і показати всім і самому собі, в першу чергу, чого ви стоїте. Своїм напором і цілеспрямованістю ви здивуєте своїх близьких і рідних, які до кінця не були впевнені в благополучному закінченні вашої затії, але результати перевершать всі ваші очікування, що підніме вас на вершину слави і зміцнить авторитет.

Друга декада листопада 2017, під впливом Меркурія, стане сприятливим періодом для будь-яких починань у сфері роботи. Якщо вас давно відвідувала ідея зайнятися чимось або організувати свій особистий бізнес, то зараз самий вдалий для цього час. Відмінний результат будуть мати і підписані в цей період договори, контракти і розпочаті проекти. Ваше вплив на оточуючих людей допоможе легко і швидко знайти однодумців і потенційних партнерів, які принесуть у ваш бізнес хороші інвестиції. Намагайтеся виконувати свої обов’язки і вирішувати питання самостійно, не делегуючи свої повноваження і відповідальність партнерам чи колегам по роботі. Тільки так ви зможете бути впевненими в якості виконаної роботи і в її своєчасності. Та й хто краще вас може впоратися з вашою роботою? Якщо вам буде не вистачати часу, то складіть пріоритетний список важливих справ, де на початку списку найбільш важливі, а далі другорядні. Це допоможе не тільки ефективно організувати свою роботу, але й раціонально використовувати час. На початку листопада у Козерогів є всі можливості отримати надбавку до місячного окладу або зайняти більш високу посаду, обговоріть це питання з начальником.

У третій декаді листопада 2017 особисте життя представників знака Зодіаку Козеріг буде досить спокійним і розміреним, однак вам не завадить якась емоційний струс, яка пожвавить почуття і розпалить вогнище кохання з новою силою. Влаштуйте романтичний вечір з переглядом старих фотографій, де ви познайомилися, де проводили час з друзями, весільні фото, народження дитини. Все це допоможе повернути колишні почуття і зробить відносини більш міцними і глибокими. Одиноких Козерогів в кінці листопада чекає приємна зустріч з людиною, яка стане їх супутником життя. Головне, не квапити події і не поспішати з узаконенням стосунків, так і з громадянським шлюбом теж краще почекати. Вплив Венери позначиться на стані Козерогів таким чином, що вони будуть більше йти в себе, про щось думати, мріяти, планувати, тому відпочинок в галасливих компаніях краще відкласти на більш відповідний період. Зараз вам потрібно більше бути у вузькому колі рідних людей.


Залишити відгук