Гороскоп Рак на Листопад

Ракам в листопаді 2017 року потрібно змінити спосіб мислення, щоб добитися своїх цілей і поліпшити якість життя, тільки за умови позитивного настрою Раки зможуть реалізувати всі свої плани і здійснити мрії. Це відмінний час для підбиття підсумків, завершення справ та усунення помилок. Можливо, у вас є люди, спілкування з якими вас пригнічує, расторгните всі зв’язки, які висмоктують з вас енергію і віднімають сили. Оточіть себе тими особистостями, від одного вигляду яких хочеться жити і радіти, хочеться щось робити. Перестаньте бути енергетичним донором для всіх песимістів, в оточенні яких ви проводите останнім часом, це допоможе відновити втрачену енергію, повернути натхнення і спрагу до життя. Як тільки ви позбудетеся від усього зайвого, з вами почнуть відбуватися дивні зміни, цікаві події, з’явиться багато часу і сил для досягнення успіху, і втілення своїх ідей у життя.

У першій декаді листопада 2017 зірки рекомендують вам остерігатися тих людей, які дуже гарно говорять і обіцяють, а за словами ніяких дій не слід. Обережність і уважність стануть надійною гарантією вашої безпеки і благополуччя. Не поспішаєте виливати душу першому зустрічному, поговоріть про наболіле з близькими друзями або членами своєї сім’ї. Якщо ви не впевнені в тому, що вони зрозуміють і підтримають чи бажаєте їх вберегти від зайвих переживань, заведіть собі щоденник. Як кажуть, папір все стерпить і нікому не розповість зайвого. Вплив Нептуна позначиться на представників вашого знаку Зодіаку неймовірним чином – Раки стануть пустотливими, грайливими і азартними. Вам буде мало адреналіну і, швидше за все, ви будете шукати його в інших місцях. Це буде сприяти тому, що ви завжди будете в центрі найцікавіших та захоплюючих подій, які надихнуть вас віру в те, що в житті все можливо, було б бажання. А у вас воно є. Віра у власні можливості і успіх стануть надійними супутниками на шляху до вашої мрії. Кожен день ваші погляди будуть змінюватися, ставати більш здоровими і мудрими. Ви станете відкритими для всього нового, а життя почне поступово перетворюватися.

У другій декаді листопада 2017 Ракам зірки радять позбутися від накопиченого негативу і негативних емоцій, але не шляхом нервового зриву і образ всіх, хто під руку потрапить, а більш мирним і консервативним способом. Наприклад, сходіть в спортзал і вихлюпніть всю негативну енергетику на боксерську грушу або відвідайте тир. Цілячись в мішень, уявляйте, що стріляєте в те, що вам заважало відкритися, розвиватися і рости, що перешкоджало на шляху до досягнення цілей та здійснення мрії. Відразу після активного заняття ви відчуєте сильне полегшення, думки проясняться і жити стане набагато легше. Час від часу кожній людині необхідно якось позбавлятися від того вантажу, який накопичується з часом.

Третя декада листопада 2017, останнього періоду осені, буде для Раків досить результативною. Вони зможуть зібратися з думками, скласти чіткий план дій і раціонально використовувати свій час і сили. Цей період місяця буде насичений різними текучими справами, зустрічами і питаннями, які необхідно буде вирішити у термін, і у вас не буде часу для розробки стратегій і безглуздих мрій. Але як тільки ви розберетеся з поточними справами, вас чекає заманливу пропозицію, яка може вплинути на вашу кар’єру. Щоб все пройшло, як по маслу, постарайтеся не занадто акцентувати увагу керівництва на власній персоні. Нехай начальство зривається і завантажує власними маячними ідеями інших. А у вас є справи важливіші. Можливо, не всі вас підтримають при виборі такої позиції, але зате ви підвищите свою продуктивність у декілька разів, а фінансові результати вашої роботи стануть об’єктом заздрості для більшості колег по роботі. Адже поки вони сперечалися, розводили спори і конфлікти, ви наполегливо працювали і не витрачали час даремно. Самою надійною опорою і тилом для Раків в кінці листопада стануть їх рідні і кохані люди, заради яких і будуть трудитися в поті чола представники вашого знаку Зодіаку. Раки сміливо можуть присвячувати їх у свої плани, шукати в них підтримку і просити про допомогу. Розташування Венери передбачає підвищення романтизму у відносинах і розташовує до одкровення. Особливо успішним у плані відносин кінець листопада стане для тих пар, які ніяк не могли знайти компроміс і спільну мову. В цей період вони нарешті зможуть виговоритися, обговорити всі нюанси і прийти до спільного вирішення проблем. А найголовніше, що вас почують і підтримають у всіх ваших прагненнях і починаннях. Адже наскільки простіше йти в бій, кидати виклик долі, коли за спиною такий потужний і надійний тил!


Залишити відгук