Гороскоп Водолій на Листопад

Водоліям у листопаді 2017 року потрібно подбати про те, щоб урізноманітнити своє життя, змінити звичну обстановку. Можливо, це буде поїздка в інше місто, або відпочинок на дачі, а може і зміна інтер’єру вашого житла. Постарайтеся кожний вільний вечір проводити не так, як попередній. Прогулюйтеся з дітьми і коханим чоловіком, запрошуйте друзів і самі ходіть в гості, провідайте батьків або запишіться на якісь новомодні курси за інтересами. Все залежить тільки від вашої фантазії, чим яскравіше буде ваше життя, тим більше у вас з’явиться можливостей.

Перша декада листопада 2017 принесе Водолієм багато позитивних емоцій та радісних моментів, а також можливість втілити в життя найзаповітніші мрії і домогтися гучного успіху. Усі ваші починання обов’язково будуть мати приголомшливий результат, який здивує не тільки оточуючих, але й вас самих. В вирішенні питань вам не потрібно прагнути, у що б то не стало, знайти вихід зі складної ситуації, постарайтеся обійти її стороною. Така тактика допоможе раціонально і максимально ефективно використовувати свої ресурси і не витрачати сили даремно. Уникайте негативних людей і конфліктних ситуацій, щоб не псувати собі настрій, пам’ятайте, що будь-яке спірне питання можна вирішити без криків і скандалів, а полюбовно, знайти компроміс і дійти спільної згоди. Важливо включити кмітливість і знайти підхід до людини. Розвивайте в собі ораторські здібності та талант переконувати людей, ці навички скоро знадобляться для досягнення ваших цілей, адже щоб мінімізувати витрату фізичної сили, досить включити в роботу мозок.

Найбільш важливі та серйозні справи і питання відкладіть на другу декаду листопада 2017. У цей період у Водоліїв буде набагато більше шансів прийняти вірне рішення і отримати відмінний результат. Розташування Меркурія посприяє вашій знайомства з впливовими людьми, які допоможуть втілити в життя ваші ідеї. В середині місяця можете сміливо відправлятися за покупками, на які давно збирали гроші, всі придбання будуть вигідними і ефективними. На решту суми можете побалувати своїх рідних невеликими подарунками або замовте столик в ресторані і запросіть кохану людину, він неймовірно зрадіє несподіваного сюрпризу і зробить крок у відповідь. Можливо, в цей період відбудеться якась подія, яке вплине на ваше усталений світогляд і життєві принципи. Висновки, які ви для себе зробите, допоможуть подивитися на своє життя з іншого боку, і ви захочете щось змінити в ній.

Багато перспектив у третій декаді листопада 2017 буде у тих Водоліїв, хто займається творчою діяльністю. Бізнесмени також зможуть поліпшити і розширити свій бізнес за рахунок залучення додаткового капіталу і нових партнерів. В заключний період місяці Водолії, під впливом аспектів Юпітера, будуть більш продуктивно трудитися, завдяки чому результативність праці значно підвищиться. Але, як не дивно, заслугою представників вашого знаку Зодіаку буде не фізична праця, а нові і геніальні ідеї. Ваша професійна життя стане бурхливим і насиченим. В цей період вас чекають численні переговори, проекти, зустрічі та поїздки. Такий щільний графік і різноманітність допоможуть Водоліям трохи розвіятися і привести свої думки в порядок. Зірки рекомендують уникати аудієнції з начальством, особливо, якщо хто-то или что-то вже зіпсувало йому настрій, будьте уважніше і слідкуйте за внутрішньою обстановкою. Про підвищення заробітної плати або кар’єрного росту краще розмовляти з керівництвом у невимушеній неформальній обстановці, коли шеф зможе повністю розслабитися і буде перебувати в прекрасному настрої. Єдиним джерелом щастя і безмежної радості для Водоліїв в кінці місяця стане сім’я. Тільки заради рідних Водолії будуть здатні на подвиг і справжній вчинок, тільки заради них представники вашого знаку Зодіаку будуть поспішати піти з роботи раніше. Кохана людина оточить турботою, подарує тепло і затишок, де Водолії зможуть відпочити від всіх робочих проблем і справ, а діти будуть дарувати позитивні емоції і надихати на нові досягнення. Дуже непогано буде, якщо ви запропонуєте своєму супутнику відправитися куди-небудь, хоч на тиждень відпочити.


Залишити відгук