Гороскоп на Листопад

У листопаді 2017 року світ вирішить відпочити від всіх психологічних катаклізмів, які мали місце місяцем раніше. Якщо жовтнем правил руйнівний дух, то у фіналі осені настрої жителів нашої планети зміняться в діаметрально протилежну сторону. Більше не буде несподіваних сварок, бажань зруйнувати свої багаторічні підвалини, та й взагалі на зміну жовтневому анархизму прийдуть досить творчі настрої. Хтось почне облаштовувати побут, хтось задумається про потомство, а хто піде далі за всіх інших і саме на листопад призначить будівництво нового будинку, реєстрацію шлюбу, відкриття особистого бізнесу і зачатье немовляти. Загалом, масштаб листопадових творчих настроїв залежить тільки від вас і від того, що ви конкретно хочете від життя.

Обставини в свою чергу будуть благоволити всьому, що ви намітите. Втомилися ходити на роботу і отримувати жалюгідний оклад? Що ж, у листопаді 2017 ви можете сміливо спробувати свої сили у підприємницькій діяльності! Не можна сказати, що успіх в цьому нелегкому питанні прийде до вас, як за помахом чарівної палички (вам попрацювати все ж доведеться). Доведеться вам підвищити свій професіоналізм у сфері ведення бізнесу, а ще знайти підходящих соратників, стартовий капітал та інше. Готові багато працювати заради втілення своєї заповітної мрії? Значить, сміливо приступайте до справ, ні хвилини не сумніваючись у тому, що все у вас неодмінно вийде!

Якщо ви вже кілька років «плаваєте» в океані малого або середнього бізнесу, в листопаді 2017 вам також не варто сидіти, склавши руки. Поки ви літаєте в хмарах, ваші більш активні конкуренти можуть взяти і впровадити ряд найперспективніших інновацій, після яких їх підприємства різко просунуться вгору, а ваше так і залишиться на колишніх позиціях. Боятися інновацій не варто, адже вони і тільки вони можуть стати для вас тим самим ключем від дверей, за якою знаходиться успіх і процвітання вашої фірми.

Перед великим бізнесом в листопаді відкриється ще більше привабливих перспектив, і цьому є ряд простих пояснень. Саме наприкінці осені світовий капітал об’єднається між собою, і ця інтеграція буде проходити на диво дружно і безконфліктно. Давно хотіли відкрити філію десь у Лондоні чи в Нью-Йорку? У вас з’явиться така можливість, якщо ви уважно, немов досвідчений стратег, прорахуєте до дрібниць кожен свій крок у вибраному напрямку.

Але не тільки для фінансових справ листопад 2017 року виявиться напрочуд перспективним періодом! Якщо ваша головна мета – почати щасливий любовний роман, довести його до стін найближчого Загсу, а потім багато років насолоджуватися спілкуванням зі своїм любимим обранцем і виховувати спільне потомство, не запирайтесь в домашніх стінах. Так, листопад мало підходить для жвавих тусовок, але йдеться не про них, а про простому людському спілкуванні, якому в кінці цієї осені слід відкритися всім одиначкам. Хто знає, бути може «той самий» хлопець з кафе чи дівчина з перукарні і є вашою ідеальної другою половинкою…

Людям сімейним варто присвятити цей спокійний і неквапливий листопад наведення порядку в стінах свого будинку або квартири. Цю пораду слід сприймати буквально – почніть з генерального прибирання, звільніть свій житловий простір від завалів непотрібних речей, а весь непотріб, багато років зберігався на балконі, викиньте без найменшого жалю! Як тільки ви наведете навколо себе повний порядок, у ваш дім повернеться затишок і спокійна, спокійна атмосфера. Це відбудеться не за помахом чарівної палички, а на основі самих що ні на є логічних законів (у будинку, де все розкладено по місцях, де немає мотлоху, про який всі спотикаються, ніщо не заважає позитивної енергії рухатися спокійно і легко від одного члену родини до іншого). Ви зрозумієте, про що саме йде мова, як тільки замість ранкових сварок за чергу в душ у вашій сім’ї з’явиться місце для жартів, усмішок і дружніх розіграшів. Це всього лише приклад, покликаний показати – побут перестане заважати вашому сімейному щастю, як тільки ви повністю налагодите побут і позбудетеся від усього, що ви звикли вважати необов’язковою дрібницею. У листопаді 2017 року перевірити на практиці цю пораду, і ви здивуєтеся, наскільки він ефективний!


Залишити відгук