Гороскоп Телець на Травень

Тельці в травні 2017 року стануть дуже сприйнятливі до будь-якої інформації, яку будуть вбирати як губка. Останній весняний місяць подарує унікальну можливість здійснити свої плани чужими руками, тобто, Тельці зможуть взяти кермо влади в свої руки і керувати оточуючими з максимальною вигодою для себе. Також вони зуміють взяти в руки себе і навчитися бути дещо стриманіший. Тельці – люди настрою. Сьогодні вони гори згорнути можуть, а завтра їх і з ліжка не піднімеш. Але в цей період вони навчаться упоратися зі своїми емоційними поривами і контролювати свої почуття.

У першій декаді травня 2017 багато чого з того, до чого так довго прагнули Тельці і про що мріяли, нарешті стане можливо, завдяки такому славному якості, як управління самим собою. Звичним відмовок і виправданням вже не буде місця в житті людей, народжених під знаком Зодіаку Телець. Вони зможуть самим ефективним чином організувати свій час і використовувати його раціонально. Завдяки цьому підвищиться якість справ і продуктивність в цілому. Зараз домогтися мети допоможе ваше звичне ігнорування всебічної інформації. Тельці залишать всі забобони і будуть діяти наперекір усім, хто в них не вірить. У такої негласної боротьбі Тельці з неймовірною легкістю отримають бажану перемогу, що сильно зміцнить авторитет і впевненість у власних силах. Головне – це зрозуміти, що ви не гірше інших. Потім, ви зможете довести це всьому світу і, в першу чергу, собі.

У другій декаді травня 2017 Тельці на тлі своїх успіхів і досягнень стануть об’єктом загальної заздрості і захоплення. Не варто засмучуватися, оскільки все це в хорошому сенсі. У більшої частини представників вашого знаку Зодіаку в цьому місяці буде день народження. Зірки рекомендують провести цей знаменний день в суспільстві надійних, рідних і дорогих вам людей. Нехай це буде гучна компанія друзів або велика дружна родина, або й друге, і перше, разом узяте, але ви будете відчувати дивне умиротворення і відчуття безмежного щастя. На роботі Тельці будуть, як ніколи, уважні, прагнути до підвищення рівня професійних знань і досвіду. Тельці постійно кудись біжать, поспішають, не встигають, незважаючи на те, що часу греблю гати. Але особливим терпінням цей знак Зодіаку охарактеризувати дуже складно. Тельці по своїй натурі живчики, в яких вічно вирує кров, зароджуються нові геніальні ідеї і нездійсненні плани. Тому, безробітним представникам вашого знаку Зодіаку відразу варто відмовитися від вакансій, які вимагають посидючості і немислимою витримки. Найсприятливішим періодом професійної діяльності стане у Тельців середина місяця, навіть незважаючи на численні святкові дні. У цей період Тельці досягнуть успіху у вирішенні робочих питань та у виконанні своїх посадових обов’язків. Друга декада травня – оптимальний час для прийняття серйозних і глобальних рішень, пов’язаних з професійною сферою життя. Цей час краще витратити на вирішення поточних і нескладних завдань. Особливу роль у вашій кар’єрі зіграють ділові зустрічі, відрядження і переговори з потенційними партнерами.

У третій декаді травня 2017 гороскоп кохання під розташуванням Венери радить Тельцям бути більш розважливими і ставити на перше місце власне щастя, а не лестощі і тваринні інстинкти. Це повинно стати основним і рушійним правилом, яке призведе самотніх представників вашого знаку Зодіаку до зустрічі зі своєю другою половинкою, а також до справжнім і глибоким взаємним почуттям. Тим Тельцям, хто пов’язав своє життя шлюбними узами, зірки обіцяють досить спокійний і гармонійний період у відносинах з партнером. Вам варто уникати будь-яких сторонніх втручань у вашу родину та порад, які можуть негативним чином позначитися на взаєминах. Для цього Тельцям при будь-яких обставинах варто відсторонитися від емоцій і діяти розсудливо. Якщо абстрагуватися від миттєвих відчуттів, з’явиться можливість по-іншому поглянути на ситуацію і оцінити її. Будьте щирими зі своїм партнером, проявляйте свої почуття без будь-яких утисків, не стримуйте себе в пристрасних романтичних поривів, і тоді ваше життя істотно зміниться, наповниться новими відчуттями і емоціями. Будьте обережні у висловлюваннях зопалу, пам’ятайте, що словом можна вбити». Будьте активними, проявляйте ініціативу і будьте щасливими.


Залишити відгук