Гороскоп Скорпіон на Травень

У травні 2017 року Скорпіони проявлять небувалу кмітливість, чим сильно здивують оточуючих людей. Та й не тільки їх, але і самі від себе будуть в дикому захваті. А це вже багато значить! Скорпіони від природи мають один дивовижний талант – з мухи робити слона. Але в цьому місяці у них як би відключиться дана функція, і вони зможуть тверезо оцінювати ситуацію. У словах і вчинках з’явиться глибокий і здоровий глузд, який змусить повірити в їх здатності навіть найзапекліших скептиків. Звичні для вас справи та завдання знайдуть логіку, і ви зможете легко і швидко з ними справитися. Тільки от незвичним для вас чином. Пам’ятаєте, як у школі задавали вирішити задачу двома різними способами? Так от, зараз ви відчуєте цей підхід на практиці, що, до речі, буде досить ефективно.

У першій декаді травня 2017 Скорпіони перестануть жити за загальновизнаним негласними правилами, проявлять свою індивідуальність і нестандартне мислення. І, повірте, це гідно оцінять. Особливо успішним буде початок травня для представників творчих професій з числа представників вашого знаку Зодіаку. Вони відчувають справжню ейфорію від своїх численних маленьких і великих перемог. А все тому, що знайдуть лазівки навіть із самих хитромудрих і начебто тупикових ситуацій. Зірки радять підходити до виконання кожної справи, навіть самого елементарного, з оптимізмом і фантазією. Звичайно, вас будуть відвідувати не дуже веселі думки і припущення, але постарайтеся їх відразу фільтрувати, щоб залишити тільки світле і радісне. Ваше життя перетвориться на тривалий свято, де немає турбот і приводів для переживань. Все буде влаштовувати, а навіть якщо і ні, то ви зробите все для того, щоб змінити цей фактор на сприятливий. Надихати Скорпіонів будуть близькі родичі й дорогі серцю люди. Тому постарайтеся не відштовхувати їх від себе, але, при цьому, навіть не намагайтеся пояснити свій хід думок. Навряд чи вони його зрозуміють. Енергії у вас буде, хоч відбавляй, головне, направити її в правильне русло.

Друга декада травня 2017, під впливом аспектів Меркурія і Сатурна, стане тим часом, коли Скорпіони по-новому подивляться на свою роботу. Ви просто будете отримувати задоволення від виконання звичних завдань. Незважаючи на те, що деяких представників вашого знаку Зодіаку і не влаштовує їх оклад, вони вкладуть всю душу в свою роботу, із-за чого продуктивність підвищиться, а разом з нею і оплата праці. Можливо, хтось буде удостоєний і хороших преміальних. Не бійтеся проявляти ініціативу на колективних зборах. Начальство обов’язково оцінить ваші оригінальні ідеї. Швидше за все, в середині місяця вам доручать важливий проект, до якого варто залучити якомога більше людей. Свіжі думки ніколи не завадять. Поцікавтеся думкою своїх друзів, членів сім’ї та інших родичів. Можливо, хтось із них наштовхне вас на потрібну думку або ідею. Або зробіть хід конем і самі запропонуйте свій план дій, а також розподіліть обов’язки між співробітниками і навіть керівництвом. Таким чином, ви позбавите себе від зайвої роботи, все зроблять за вас, а ви тим часом добре відпочинете і будете насолоджуватися успіхом реалізованих ідей. Ваш успіх у професійній діяльності безпосередньо залежатиме від вашого фізичного стану. Тому постарайтеся дотримуватися режиму і добре висипатися. Це додасть вам бадьорості і сил на нові звершення.

У третій декаді травня 2017 у сфері кохання і сімейних стосунків, під сприятливим впливом Венери і Марса, Скорпіони відчують на собі турботу і ознаки уваги з боку свого коханого. Буде приємно повертатися з роботи додому, усвідомлюючи, що вдома вас чекає приємний романтичний сюрприз і кохана людина. Постарайтеся не забувати говорити слова подяки і здійснювати якісь відповідні вчинки, щоб він відчував, що його почуття взаємні. Тоді ви можете бути повністю впевнені, що ваші відносини будуть будуватися на повному взаєморозуміння і гармонії. Будьте обережнішими у висловлюваннях, адже одним тільки словом можна завдати людині сильну душевну біль, навіть не усвідомлюючи цього. Рецепт вашого щастя в цьому місяці досить простий: трохи уваги, подяки, щирості і все буде на вищому рівні. Зірки радять Скорпіонам в кінці цього місяця прагнути до своєї мрії, ігнорувати будь-які зауваження та поради тих людей, які живуть не так, як хочете ви. Кожен день робіть крок назустріч своєму щастю і незабаром ви прибудете в пункт призначення.


Залишити відгук