Гороскоп Стрілець на Травень

Стрільці в травні 2017 року зможуть легко знайти вихід з будь-якої ситуації, в цьому вам допоможе сприятлива астрологічна обстановка. Стрільці перестануть витати в хмарах і подивляться на життя без рожевих окулярів. Постарайтеся в кожній ситуації знаходити компромісне рішення, яке б задовольнило всіх учасників процесу і тим самим трохи зняло відповідальність з ваших плечей. Стримуйте свої емоційні пориви і будьте поступливішими. Врівноваженість і спокій, яке притаманне вашому знаку Зодіаку з народження, у травні зміняться ініціативністю і розумними амбіціями. Такі зміни в настрої і ставлення до життя допоможуть Стрільцям розчистити шлях до успіху і завоювати загальну повагу.

У першій декаді травня 2017 Стрільці зуміє взяти себе в руки і навчаться контролювати свій емоційний запал. Тепер кожне рішення буде чітко виважено і мати оптимістичні нотки. Кожен раз, коли вас долатиме меланхолійний настрій, з допомогою веселих і винахідливих друзів і заводний музики, ви зможете подолати цей стан без особливих зусиль. Прислухайтеся до свого тіла, до внутрішніх відчуттів, робіть так, як велить серце. Тоді навряд чи ви помилитеся. Початок травня стане досить напруженим і насиченим часом. Адже ви почали змінювати своє життя не ззовні, а зсередини, змінюючи свої погляди, ставлення і світосприйняття. Справ буде багато, але якщо підійти до вирішення цієї проблеми (хоча, і проблемою-то назвати складно) дотримуючи послідовність у діях, то ви впораєтеся із завданням на п’ять з плюсом. В основному всі ваші справи зійдуться на вирішенні поточних робочих і побутових питань та усунення хвостів, які волочаться за вами вже кілька місяців. Будьте готові, що у вас практично не залишиться часу на повноцінний відпочинок і розваги, але результат того вартий. І, зрештою, не цілодобово ж ви будете вирішувати свої справи! Будуть і у вас вільний час, коли ви зможете побалувати себе релаксуючою масажем, зануритися у Нірвану.

У другій декаді травня 2017 Стрільці не зможуть повністю захистити себе від рішення ділових питань. І це зрозуміло, адже не кожен день надходять такі вигідні пропозиції або на кону стоїть кар’єрне зростання. Вплив Юпітера сприятливим чином позначиться на фінансовому благополуччі представників вашого знака Зодіаку. Добробут почне стабільно поліпшуватися, а багато Стрільці, в свою чергу, зможуть дозволити собі покупки, про які давно мріяли. Але не витрачайте все накопичене відразу. Краще вкладіть гроші в якесь прибуткове діло або відкрити депозит у банку. Зірки обіцяють вам вигідні умови для інвестицій в цей період. Використовуйте цей шанс для отримання нового джерела збагачення. Ті Стрільці, хто активно шукає підходяще місце роботи, знайдуть його, причому в самому несподіваному місці. Удача буде посміхатися вам у багатьох професійних і фінансових справах. Доведеться трохи пожертвувати своїм особистим часом для того, щоб вже в наступному місяці насолоджуватися безтурботним життям і ні в чому собі не відмовляти. Саме зараз ваші зусилля будуть найбільш результативними і принесуть вам величезні плоди. Тому вже постарайтеся не упустити таку можливість.

У третій декаді травня 2017 є ймовірність надходження до легких грошей. Можливо, це буде виграш у лотерею або просто презент від далеких родичів. Пам’ятайте, що гроші прийшли, так і підуть, будьте розсудливими і не робіть необдуманих покупок. Багато Стрільці, кого не влаштовував оклад, зможуть змінити місце роботи, а деякі й вид діяльності. Це стане першим серйозним кроком назустріч світлому майбутньому. Особисте життя представників вашого знаку Зодіаку в третій декаді місяця, під впливом Венери, буде досить насиченою і яскравою. У відносинах буде панувати взаєморозуміння і довіру, а закохані поринути в річку пристрасті і нескінченної романтики. Самотніх представників вашого знаку Зодіаку то і справа буде тягнути на всілякі пригоди, завдяки чому з’явиться багато нових знайомих протилежної статі. Сімейні Стрільці захочуть урізноманітнити звичний для них спосіб життя і внести якісь корективи. Швидше за все, це будуть подорожі, поїздки, спільні розваги і ночі дикої пристрасті безперервно. Можна навіть сказати, що кінець травня стане для вас другим медовим місяцем, а це вже непогано. Головне уникати будь-яких розмов, які будуть пов’язані з питаннями про сімейний бюджет. Відверніть свого обранця невеликим подарунком або сюрпризом. Зірки настійно радять Стрільцям якомога більше відпочивати. Адже енергія і сили не безмежні, а вам зараз вони, ой як знадобляться! А питання, як відпочивати і, тим більше, з ким, тут вже вирішувати тільки вам!


Залишити відгук