Гороскоп Риби на Травень

Риби в травні 2017 року будуть досить зібраними і цілеспрямованими, щоб досягти хороших результатів. Залиште всі забобони і відмовки і візьміться за справу впритул. Те, що ви давно все так ретельно спланували і про що мріяли, в цьому місяці може втілитися в життя. Вам всього лише варто прикласти всі свої зусилля і зосередитися на головному, не витрачаючи сили на всілякі дрібниці відволікають. Пам’ятайте, що щоденні побутові клопоти і поточні проблеми будуть і завтра, і через тиждень і завжди. Але зараз зберіть свою силу волі в кулак і зробіть те, що давно пора. Постарайтеся не пояснювати хід своїх дій і напрям думок стороннім. Ви тільки дарма витратите свій дорогоцінний час. Чим швидше буде ваша реакція і дії у відповідь, тим більше у вас буде шансів на успіх. Зараз важливо змінити своє сприйняття навколишнього світу і по-іншому поглянути на проблеми. Тільки так ви зрозумієте, що проблем як таких і не було зовсім, а все ви просто перебільшували і накручували себе.

У першій декаді травня 2017 зірки радять Рибам в конфліктних ситуаціях поставити себе на місце супротивника, щоб побачити ситуацію його очима, а відповідно і боротися його ж зброєю. Не варто робити з мухи слона. Адже велика частина перепон і перешкод на вашому шляху просто вигадана вами. Сконцентруйте свою увагу на досягненні головної мети. Зараз у вас великі можливості на успіх. Постарайтеся раціонально використовувати час, оскільки в цей період буде не вистачати. В основному, розташування планет говорить про те, що всі неприємності обійдуть Риб стороною, вам тільки потрібно прагнути і наполегливо рухатися назустріч своєму щастю. Не варто жертвувати собою, своїм часом і здоров’ям заради дріб’язкових результатів. Націльте на «велику рибку» і зовсім скоро вона попадеться на гачок.

У другій декаді травня 2017 професійна сторона життя представників знака Зодіаку Риби повинна бути досить насичена. Положення Меркурія говорить про те, що Риби отримають прекрасне винагороду за своє благородство і безвідмовність. Але в цей період вам доведеться змінити тактику, щоб змусити оточуючих людей поважати вашу гідність. Не беріть на себе відповідальність за помилки своїх товаришів по службі і не погоджуйтеся надавати їм послуги, якщо це суперечить вашим переконанням або негативно позначиться на вашому самопочутті або особистого життя. Виявляйте твердість у своїх рішеннях. Зрештою, заявіть всьому світу про себе. У вас є ті якості, яких багатьом не вистачає – ви досить працьовиті і розумні. А цього цілком достатньо, щоб завоювати загальну повагу і зміцнити свій авторитет. В середині травня вам, ймовірно, запропонують взяти на себе деякі зобов’язання, які не вказані у вашій посадовій інструкції. Якщо боїтеся образити начальство, постарайтеся якомога тактовніше відмовити. Припиніть бути суперменом, який завжди і всіх виручає, а сам позбавлений навіть найменшого винагороди та подяки. Живіть в своє задоволення. Відпочивайте як можна більше, не варто навантажувати себе сторонніми проблемами. Найголовніше в успіху на професійному терені, це з бадьорим духом і в прекрасному настрої приступати до вирішення поточних справ. І все, що для цього потрібно – просто гарненько виспатися. Попереду у вас багато приємних моментів, в тому числі і підвищення окладу або переведення на відповідну посаду, а може і щедрі преміальні.

У третій декаді травня 2017 Риби в любові будуть як вареник у маслі. Прийшов час розставити все по своїх місцях і по душам поговорити зі своєю коханою людиною. Вплив аспектів Венери самим сприятливим чином позначиться на взаєморозуміння і гармонії у ваших стосунках. Тому не варто мовчати і переживати всередині себе всякі дратівливі вас дрібниці. Спокійно і без емоцій повідомте про наболіле вашому обранцеві. Він вас зрозуміє і підтримає. Уникайте розподілу сімейного бюджету на мій і твій. Це може призвести до образ. Нехай гроші будуть загальними. Просто плануйте свої витрати спільно і приймайте одноголосні рішення. Риби по своїй натурі потайливі, і звикли діяти самостійно, а ви візьміть і просто заради чистоти експерименту спробуйте перед кожним своїм рішенням запитати ради у вашого партнера. Побачите, як зміняться ваші стосунки, та й сам кохана людина. Так, доведеться важкувато, але, повірте, це того варто. Вам сподобається, і ви навряд чи захочете повернутися до колишнього способу життя. Тим більше, у вас добрі адаптивні здібності, скористайтеся цим.


Залишити відгук