Гороскоп Ваги на Травень

Весь травень 2017 року народжені під знаком Зодіаку Терези перебуватимуть у відмінному настрої. З’явиться маса нових можливостей заявити про себе всьому світу і довести, що ви чогось варті. У цей період Терезам потрібно набратися терпіння і тримати себе в руках. Хоча деякі результати ваших старань і будуть миттєвими, проте більшу частину з них потрібно буде чекати. Зірки радять представникам вашого зодіакального знаку радіти кожному прожитому моменту, кожній зустрічі з друзями, кожному новому знайомству і навіть яскравому сонечку за вікном. Ваги повні сил і впевненості в собі, а це найголовніше.

Перша декада травня 2017 для Терезів – сприятливий період розвитку нових здібностей, відкриття нових талантів та пошуку захоплень. Чим активніше життя ви будете вести, тим більше буде успіх і загальне визнання. Зараз з’явиться багато однодумців, які з радістю підтримають будь-які ваші ідеї та допоможуть втілити їх у життя. Не варто відмовлятися від допомоги, лаври все одно будуть ваші. Ваша поведінка з боку здаватиметься, ніби ви в якомусь зовсім іншому світі, де вам добре і спокійно. Ваги просто будуть випромінювати найпотужнішу енергетику і оптимізм. Всі, хто буде знаходитися поблизу з вами, випробують море позитиву і отримають сильний енергетичний заряд, тому будьте готові до того, що весь час будете в центрі уваги. У Терезів у цей період все буде просто горіти в руках. До чого б не доторкнулися, все перетвориться в справжній шедевр, що призведе навколишніх подив. Перед вами відкриються нові перспективи, використовуйте цей шанс, щоб повністю змінити своє життя. Тільки постарайтеся розсудливо ставитися до будь-якої критики і порад. Ніхто вас чіпати не бажає, вам бажають тільки добра. Приймайте до уваги будь-які зауваження та побажання, обдумуйте їх, а потім вже приймайте своє остаточне рішення або робіть відповідні висновки. Залишайтеся вірними своїм моральним принципам і переконанням, доброзичливо ставтеся до оточуючих, будьте чуйними і безкорисливими. Незабаром ви побачите, як світ навколо вас почне кардинально змінюватися.

Одні гуляють, інші працюють. Ось і рух Сатурна у другій декаді травня 2017 вплине на сферу професійної діяльності Ваг, причому найкращим чином. Багато хто з представників вашого знаку Зодіаку отримають привабливі пропозиції та вигідні контракти, які суттєво поліпшать добробут і платоспроможність. Постарайтеся правильно розставити пріоритети і не братися за виконання тієї роботи до якої у вас не лежить душа. Також варто звернути увагу на короткострокові ділові пропозиції. Вони допоможуть швидко і ефективно вирішити фінансові проблеми і дадуть можливість розрахуватися за кредитними боргами. Середина травня піднесе вам вигідні та результативні пропозиції, але вибрати все одно доведеться, і це вже на ваш розсуд. Безробітним представникам вашого знаку Зодіаку зірки обіцяють, що вони зможуть знайти підходящі вакансії, а деяким доля посміхнеться і вони відкриють свій невеликий бізнес. Щоб все пішло як треба, варто змінити свій імідж на більш діловий. Пам’ятаєте прислів’я: «Зустрічають по одягу, проводжають по розуму»? І ще, плануйте свої справи та зустрічі завчасно. Це допоможе вам утриматися на плаву і все встигнути.

У третій декаді травня 2017 весь свій вільний від роботи час представники знака Зодіаку Терези проведуть в ніжних обіймах своєї другої половинки, а тим, хто ще її не зустрів, гороскоп обіцяє кілька романтичних знайомств, одна з яких стане доленосним. Деякі Ваги повстречают свою колишню велику любов, і угасшие почуття знову воскреснуть. Ви будете відчувати себе на сьомому небі від щастя. Кінець травня ви проведете досить цікаво і різноманітно, навряд чи ви захочете сидіти вдома, коли за вікном вирує життя. Ваг весь час буде тягнути на божевільні вчинки, щоб здивувати свого обранця, але постарайтеся уникати всіляких авантюр, щоб потім не кусати лікті. Можливо, вас потягне на любовні пригоди, але пам’ятайте, що у вас є ваше щастя в особі вашої другої половинки. Бережіть його! Терези володіють чудовими організаторськими здібностями, а в останній період травня буде багато можливостей проявити цей талант. Будьте поблажливіші до своїм рідним і близьким які беруть безпосередню участь у вашій долі. Прислухайтеся до їхньої думки, поважайте його, і життя навколо вас стане світлим і безхмарним.


Залишити відгук