Гороскоп Лев на Травень

Леви в травні 2017 року будуть відчувати себе володарями та повелителями світу. І це цілком зрозуміло. Адже кожне їх слово, кожна дія буде мати неймовірний успіх. Протягом усього місяця владні Леви будуть перебувати в чудовому настрої, що в свою чергу пробудить сильне бажання попрацювати над помилками минулого і удосконалити своє життя. Ніщо і ніхто не зможе перешкодити Левам досягти своєї мети. Цілком ймовірно, що представники вашого знаку Зодіаку захочуть підлаштувати під себе і свої принципи і оточуючих людей, і це в них непогано вийде.

У першій декаді травня 2017 у Львів буде достатньо часу переосмислити все своє життя і зрозуміти, що треба щось міняти. Багато Леви настільки категорично будуть налаштовані на зміни, що відразу візьмуться за планування найближчого майбутнього. Але, незважаючи на цілеспрямованість і тверде бажання змінити життя на краще, вони не стануть проявляти агресію і, більш того, будуть ніжні і ласкаві по відношенню до оточуючих. Домагатися успіху набагато простіше, якщо діяти не силою, а розумом. Вроджене впертість допоможе Левам не зламатися і витримати будь-які випробування, які постають на їхньому шляху, з почуттям гідності і гордості. Левам слід бути тактовними і толерантними з оточуючими, щоб не провокувати конфлікти. Приклавши зовсім небагато зусиль, представники вашого знаку Зодіаку заручаться підтримкою близьких людей і зможуть розраховувати на допомогу в будь-який час доби. Леви після ретельного самоаналізу зможуть розставити пріоритети і визначити першочергові речі у своєму житті. Це допоможе стати на правильний шлях і рухатися в потрібному напрямку. Початок травня буде періодом яскравих примирень. Не варто чекати, коли ображений друг або родич сам попросить вибачення, просто зателефонуйте йому і запитайте, як його справи. Ваші відносини самі налагодяться, варто тільки цього захотіти.

У другій декаді травня 2017 Левам доведеться впоратися з досить складними і відповідальними завданнями. Це буде відмінна можливість продемонструвати свої професійні якості і здібності нестандартного мислення. Рішення завдань прийде зовсім несподівано, зі стороннього ресурсу. При цьому буде досить простим і легким. Якщо вам все-таки здається, що виходу з положення немає, постарайтеся поглянути на ситуацію під іншим кутом. Рішення прийде саме собою. А взагалі, в роботі Левам зірки радять робити ставку не на кількість, а на якість. Саме від якості результатів виконаних завдань буде залежати просування по кар’єрних сходах. Вдале розташування Меркурія сприятливо позначиться на загостренні шостого почуття, тому зірки рекомендують прислухатися до інтуїції, щоб уникнути фатальних помилок. Левам варто також подумати про варіанти додаткового заробітку. Є ймовірність зірвати великий куш, практично не докладаючи жодних зусиль. Пробуйте свої сили в різних напрямках, відкривайте нові таланти і розвивайте здібності. А час покаже, в якій ніші вам варто зупинитися. Фінансове становище буде досить стабільно, а ось у самотніх представників вашого знаку Зодіаку воно істотно покращиться, адже вони одружені на своїй роботі і весь свій час і сили віддають їй, тому і результативність набагато вище.

У третій декаді травня 2017 особисте життя Львова буде радувати своєю різноманітністю і повнотою відчуттів. Вас чекають бурхливі стосунки з вашим коханою людиною. Леви у відносинах проявлять свою дитячу безпосередність і наївність, ніж завоюють довіру свого партнера. Вони як малі діти будуть радіти і дивуватися кожному жесту, кожному слову і маленького сюрпризу від коханої людини. Сімейне життя Львова буде сповнена пристрасті в кінці травня, після чого бурі пристрасті кілька затихнуть і життя наповниться повною гармонією і взаєморозумінням. Львів буде оточувати неймовірна притягальна сила, вони просто будуть випромінювати найпотужнішу енергетику, тому від настирливої опіки партнера втекти не вдасться. В заключний період місяця Леви отримають свою порцію ніжності і романтики, що змусить воскреснути давно угасшие почуття першої закоханості. Подружжя, які прожили разом більше десяти років, подивляться один на одного зовсім іншими очима, відкриють нові грані душі і заново закохаються. Леви з народження пред’являють не тільки до оточуючих, але і до себе дуже високі вимоги. Постарайтеся в травні дещо знизити планку, і ви побачите, наскільки жити стало простіше.


Залишити відгук