Гороскоп Близнюки на Травень

Травень 2017 року для людей, народжених під знаком Зодіаку Близнюки, стане часом відпочинку, веселощів і безтурботності. На перше місце за пріоритетністю у представників вашого знаку Зодіаку стане сім’я, друзі і відносини. Протягом усього місяця багато Близнюки будуть перебувати в досить бездеятельном стані. Близнюки вже достатньо зробили і втомилися від постійної безперервної погоні за досягненнями, а зараз настав час, коли вони можуть розслабитися та поніжитися в ліжку з коханою людиною або просто побути наодинці з собою. Максимум, на що Близнюки погодяться, так це на вечірку в компанії близьких і надійних друзів.

У першій декаді травня 2017 Близнюки зможуть досить успішно вирішити всі конфлікти і спірні питання. Оточуючі будуть приємно здивовані настільки спокійним і умиротвореним поведінкою своїх знайомих. Ваша поступливість і гнучкість стануть основними якостями характеру на початок цього місяця. Ви ніби пориньте в Нірвану, де будете насолоджуватися тишею, спокоєм і відпочивати від мирської суєти. У цей період усі проблеми і конфлікти обійдуть вас стороною, оскільки не буде ні найменшого бажання витрачати свої сили на безглузді суперечки і непотрібні докази. Близнюки зроблять все, погодяться з усім, тільки щоб ніхто не порушував їх спокій. Та й навряд чи хто насмілиться посягнути на вашу недоторканну територію без вашого дозволу. Тому можете бути спокійними і побалуйте себе довгоочікуваним відпочинком, шопінгом, спілкуванням у приємній дружній компанії. У цей період Близнюкам, які народилися в травні, зірки радять ґрунтовно підійти до організації власного дня народження і запросити на це свято всіх своїх друзів і родичів. Краще віддати перевагу застілля на свіжому повітрі.

Близнюки у другій декаді травня 2017 під впливом Сатурна і Меркурія будуть достатньо розслаблені, тому буде здаватися, що вони зайняті глибокими роздумами і зосереджені на виконанні своєї роботи. Навряд чи хтось із колег або руководствующего складу здогадається, що вони байдикують. Але не варто випускати з уваги той факт, що начальство може розкусити вас з-за низької продуктивності. Тому постарайтеся, як можна лояльніше ставитися до вимог і вказівок керівництва, і демонструвати хоч найменші докази своєї праці. Будуйте стратегічні плани, ставте перед собою великі цілі, які можна розтягнути на невизначений період. Таким чином, ви виграєте дорогоцінний час і не впадете в очах начальства. Головним вашим козирем стане відмінна ідея, яку підтримає керівництво і весь колектив. На тлі нетривалої слави у вас з’явиться час для відпочинку і насолоди цим досягненням. Та й ситуація в середині травня складається таким чином, що основну роль у розвитку вашої кар’єри зіграє не старанність, а генератор нових ефективних ідей. Дайте волю фантазії і просто створюйте працює вигляд, в результаті все одно ви будете на висоті і внесете свою лепту в розвиток компанії. Фінансове становище Близнюків у другій декаді травня буде досить задовільний. Грошей вистачатиме на всі потреби, Близнюкам не про що турбуватися. Всіх грошей все одно не заробити, а відпочивати коли потрібно.

У третій декаді травня 2017 Близнюки більшу частину свого часу, найімовірніше, проведуть на м’якому і зручному дивані з пультом від телевізора. Але домашня життя зовсім не буде нудною. Якщо вам не хочеться покидати стіни свого житла, то завжди можна запросити гостей до себе додому. Що Близнюки і зроблять. Їх будинок не буде пустувати. Весь час у ньому буде чути щирий сміх і веселощі. Це будуть сімейні вечори, романтичні вечері з коханими, ігри з дітьми та дружні посиденьки. Одним словом, під сприятливим впливом аспектів Венери, Близнюки будуть смакувати кожну мить свого життя. У відносинах з своєю другою половинкою представники вашого знаку Зодіаку будуть досить поступливими, тому конфліктів і сварок бути не повинно. Самотні Близнюки віддадуть перевагу домашнім вечірок, де не потрібно танцювати до упаду, а можна просто примоститися на дивані в зручному положенні і отримувати задоволення від приємної веселій компанії. Більшу роль зіграють в долі Близнюків їх друзі. Зірки настійно рекомендують уважно ставитися до їхніх порад і погоджуватися на їхні пропозиції. Десь тут вас чекає приємний доленосний сюрприз.


Залишити відгук