Гороскоп Козеріг на Травень

Багато Козероги в травні 2017 року будуть неймовірно щасливі, але всі свої емоції і хвилювання будуть приховувати під маскою абсолютної байдужості. І все тому, що будуть боятися злякати удачу. На щастя, побоювання виявляться марними, ніхто не зможе завадити насолоджуватися успіхом і радісними моментами. У цьому місяці Козероги зможуть розпрощатися зі своїм минулим і відпустити його. Пора провести генеральне прибирання у своєму житті і внутрішньому світі. Якщо у вас щось не буде виходити, залиште це на піклування своїм близьким. Вже вони-то зможуть зробити ваше життя яскравішим і цікавішим. Розвивайте свої сильні сторони, набирайтеся досвіду, покращуйте навички і примножуйте знання. Скоро ваше улюблене заняття стане справою всього вашого життя. Не варто навіть намагатися злитися з сірою масою і прогнутися під укорінені соціальні підвалини. Скрізь і всюди проявляйте свою індивідуальність, будьте оригінальними і сміливо відстоюйте свою думку. Воно має право бути! Будьте просто собою і не потрібно ніякі грати ролі.

Козероги – унікальні творіння і в своєму роді єдині екземпляри, які не перемагають завдяки чомусь, а перемагають всупереч. У першій декаді травня 2017 дійте в тому ж дусі і не бійтесь ніяких перешкод. Вам все під силу, головне в це вірити. Дозвольте собі мріяти, адже мрії збуваються. Ні в якому разі не озирайтеся назад, хіба що тільки, щоб подивитися і згадати деякі важливі уроки життя. Вас попереду чекають тільки приємні зустрічі, душевні розмови і багато веселощів. Пам’ятайте, що сміх продовжує життя. Ставтеся до всіх курйозних ситуацій і проблем з почуттям гумору, і ви побачите, як проблема стане проблемою, а тільки питанням, відповідь на який у вас вже давно готовий. Проводячи багато часу в спілкуванні зі своїми знайомими та близькими, уникайте контактів з людьми, яких називають енергетичними вампірами. Вони висмокчуть з вас всі сили і оптимізм. Будьте уважніше. Не допускайте, щоб користувалися вашою безвідмовністю.

Козероги – люди далекоглядні і завбачливі. Вони люблять заглядати в своє життя на багато років вперед. Але повірте, якщо ви зараз, з другої декади травня 2017 почнете жити так, як бачите це в далекому майбутньому, то вам не потрібно буде чекати десятки років. Почніть сьогодні змінювати своє життя і не потрібно відкладати на потім. Адже найкращий час – це зараз. Почніть зараз шукати високооплачувану роботу, вистачить задовольнятися копійками! Змініть старі і шкідливі звички на нові і корисні. Ставте перед собою великі цілі і не сумнівайтеся в реальності їх здійснення ні на одну мить. Рух Меркурія в Тільце говорить про те, що з середини травня 2017 у вас є всі можливості втілити в життя велику частину своїх грандіозних планів. І навіть, якщо поруч хтось буде сміятися над вашими роздумами, посмійтеся з ним від душі. Адже удача наступає вам на п’яти, тільки встигайте мріяти і планувати. Багато Козероги в цей період можуть просунутися по кар’єрних сходах завдяки своєму нестандартному мисленню та ініціативності. Ваша активність і цілеспрямованість обов’язково приведуть вас до успіху. Вкладайте душу у все, що ви робите, і все навколо вас буде справжнім, непідробним і щирим. Козероги дуже акуратні люди, а це якість відмінний інструмент для того, щоб продемонструвати свій професіоналізм і компетентність.

Козероги настільки люблять чистоту і порядок, що їм дуже важко пустити в своє життя сторонньої людини, нехай навіть і коханого. Але в третій декаді травня 2017, під впливом Венери, вони нарешті відкриють не тільки у своєму серці щільно зачинені двері, але і в своєму будинку для великої і щирої любові. Ваші стосунки з коханою людиною будуть на грані неможливого. Тільки Козероги здатні на такі почуття, повністю поринаючи в них з головою. Ваші обранці просто стануть для представників вашого знаку Зодіаку невід’ємною частинкою, з якої вони складають одне ціле. Незважаючи на все це постарайтеся не втрачати голову і тверезий розум як би не одурманювали вас почуття. Треба думати, що буде завтра і звичайно не забувати про те, що є і інші сторони життя, які вимагають вашої безпосередньої участі. І дивіться не задавите своєї коханої людини настільки сильним напором почуттів. Все має бути в міру. Зірки радять Козерогам трохи зменшити швидкість і не бігти попереду паровоза, адже ви можете просто не встигнути розглянути найважливіші життєві моменти, які відбудуться з вами.


Залишити відгук