Гороскоп Рак на Травень

Травень 2017 року стане для Раків досить благополучним періодом у всіх відносинах, ніж вони будуть зобов’язані своїм близьким та рідним людям. У цьому місяці вами опанує дике бажання перемагати і завойовувати, а девізом травня стане фраза: «На війні всі засоби хороші». Але не заграйтеся, тримайте себе під контролем. Зараз важливо правильно розставити пріоритети, щоб не витрачати свої сили на безглузді рухи тіла. Вам необхідно прощупати під собою грунт і здобути максимум важливої інформації, яка допоможе чітко все спланувати і намалювати карту майбутніх дій.

У першій декаді травня 2017 постарайтеся терпиміше ставитися до членів своєї сім’ї і близьким друзям. Навіть якщо вони втручаються в справи проти вашої волі, вам слід розуміти, що це не зі зла, а навпаки. Ваші близькі бажають вам щастя і щиро хочуть вам допомогти, правда, поки не знають, чим і яким чином. Використовуйте це обставина з вигодою. У ваших руках направити волонтерський дух дорогих вам людей в потрібне русло, де вони зможуть принести максимум користі, та й вам власне заважати не будуть. Початок травня стане для представників вашого знаку Зодіаку часом авантюр, ризиків і божевільних експериментів. Жага екстриму і дефіцит адреналіну – це вроджені якості Раків. Але зараз у вас є всі можливості дійти до точки призначення, втамувати свою спрагу, якщо ви будете тверді у своєму рішенні і не звернете на півдорозі на іншу стежку. Щоб ваші авантюри не приводили в замішання рідних та коханих, постарайтеся залишатися самі собою при будь-яких обставинах і не виходити за рамки дозволеного.

У другій декаді травня 2017 Раками буде керувати внутрішнє чуття, яке підкаже, як діяти в тій чи іншій ситуації. Ваша впевненість у собі буде з кожним днем зростати неймовірними темпами, але постарайтеся уникати зіркової хвороби, особливо, коли ви оточені загальним увагою. Пам’ятайте, що тільки ви і ніхто більше не несе відповідальність за ваші вчинки. Будьте розсудливими і трішки хитріше, щоб обійти всі виверти долі. Вплив Меркурія сприятливим чином позначиться на професійній стороні життя Раків. Успіх і досягнення будуть залежати виключно від вас самих. Зрозуміло, що на саму ситуацію ви навряд чи зможете вплинути, але змінити своє ставлення до неї, так це цілком у ваших силах. Перед вами будуть поставлені завдання, рішення яких ви намагаєтеся впритул не помічати. Але якщо відкрити очі ширше і оцінити ситуацію з боку і більш глобально, то рішення здасться до смішного простим і нехитрим. Ви самі будете дивуватися, як раніше до цього не додумалися.

У третій декаді травня 2017 зірки обіцяють задовольнити всі ваші бажання і запити. Тому, якщо маленькі цілі ставите перед собою, на більшу можете не розраховувати. Будьте сміливіше і не бійтеся відповідальності. Чим більше мета, тим більше шансів буде її досягти. Зараз найголовніше скласти чіткий та конкретний план, але не тільки на цей період, а й на все літо. Далекоглядність ваших планів допоможе вам у самоорганізації і самоконтролю. Ви зможете управляти власними інстинктами і потягами. Раки з народження володіють дивовижним талантом виконувати відразу кілька справ. Використовуйте це якість, з благими намірами, на роботі, на ділових переговорах, а також успішно поєднуйте розвиток, роботу й особисте життя, хоч фахівці і не рекомендують це робити. Вплив аспектів Венери безпосередньо вплине на результати пошуку другої половинки одинокими представниками вашого зодіакального знаку. Зірки настійно радять відпустити ситуацію і нікому не нав’язувати свою персону. Повірте, багато людей протилежної статі воздыхают за вами, але ви відмовляєтеся це бачити. Охолоньте, зупиніться на деякий час. Доля сама пошле вам супутника життя. Наберіться терпіння і чекайте. Довго вам всі одно бути в самоті не доведеться. Насолоджуйтеся спокоєм і свободою, поки вони у вас є. Сімейним представникам знаку Зодіаку Рак належить відчути на собі, що таке трепетна турбота і сильна пристрасна любов. Партнер подарує вам справжню казку і море незабутніх вражень. Ракам варто пам’ятати, що їхня думка – це тільки їхня думка. Не варто нав’язувати його кому-то ще, навряд чи вас хто-небудь зрозуміє. Тому не варто нагнітати ситуацію, а сміливо рухайтеся вперед, щоб довести всім свою правоту не словом, а ділом.


Залишити відгук