Гороскоп Овен на Травень

Овнів у травні 2017 року чекають привабливі пропозиції, на багато з яких варто негайно погодитися. В іншому випадку є ймовірність того, що ви пропустіть свій шанс змінити життя на краще і досягти своєї мети. Овнам доведеться діяти оперативно і швидко. Всі пропозиції, які будуть надходити, потребують негайного вирішення, тому будьте готові швидко і чітко подумати, зважити всі вигоди і втрати, і дати остаточну відповідь. Не варто при першому реченні піддаватися почуттю розгубленості і сум’яття. Будьте впевненіше в собі і пам’ятайте, що удача ходить за вами по п’ятах.

Перша декада травня 2017 стане в життя Овнів періодом позитивних емоцій і вражень, тому не чекайте якогось підступу. Його не буде. Доля підносить вам дійсно шикарні подарунки. Проявіть мудрість і будьте відкритими для таких щедрих дарів. На першому місці в життя Овнів стануть питання, стосуються взаємин з близькими людьми – рідними, коханими, друзями і колегами. Саме в цій сфері свого життя представники вашого знаку Зодіаку знайдуть щастя і абсолютну гармонію, а атмосфера навколо наповниться взаєморозумінням, допомогою, підтримкою, вдячністю і вдячністю. До кінця цієї декади в Овнів буде чудова можливість налагодити відносини з усіма дорогими вам людьми і вирішити будь-які спірні питання, які раніше негативним чином позначалися на взаєминах. Протягом усього початку травня у Овнів буде оптимістичний настрій і море натхнення. Ваш позитив приємно здивує оточуючих людей. Бадьорість і сила духу допоможуть Овнам стати на правильний шлях і домогтися гучного успіху. Зараз найважливіше — правильно розставити пріоритети і при цьому прислухатися до свого серця. Воно вас не обдурить. Не варто набивати зайвих шишок тільки заради безцінного досвіду. Нехай необхідні знання і мудрість приходять зі сторонніх джерел.

другій декаді травня 2017 професійна сторона життя народжених під знаком Зодіаку Овен стане досить різноманітною і багатообіцяючою. Цей період більшість Овнів буде долати творчу лінь. Воно і зрозуміло, адже на вулиці весна, кохання, та ще й святкова атмосфера. Про яку роботу може йти мова? Тому постарайтеся залишатися в стороні і не привертати до себе особливої уваги, щоб знайти можливість уникнути зайвих завдань та доручень. Постарайтеся не відстоювати свою думку в суперечці з начальством. Ви самі знаєте і твердо переконані у своїй правоті. Тому не витрачайте свої нерви і сили на безглузді переконання і доказу, вам вони знадобляться для більш важливих справ і вчинків. Для того щоб уникнути двозначних поглядів працьовитих колег, проявіть своє вроджене почуття гумору. Так ви завоюєте авторитет серед колег і запобіжите появі неоднозначних ситуацій. Під впливом Меркурія ваше чарівність і товариськість ще більше розквітнуть, завдяки чому ви постійно будете перебувати в центрі уваги будь-якої компанії. Не відмовляйтеся, якщо раптом начальство вирішило, що саме ви повинні з’їздити на конференцію або взяти участь у важливих ділових переговорах. Якщо у вас підвішений язик, то це якість допоможе досягти неможливого. Ніхто з цим завданням краще за вас не впорається.

Завдяки Венері Овни в третій декаді травня 2017 не залишаться надовго в самоті. Вас постійно будуть оточувати представники протилежної статі. Варто зазначити, що особисте життя стане для представників вашого знаку Зодіаку головним пріоритетом у заключний період місяця і всі думки будуть зайняті лише нею. Овни перебуватимуть весь кінець травня в піднесеному настрої, а це, в свою чергу, допоможе вирішити масу питань, що накопичилися і розбіжностей. Зірки радять відповідати на всіляке прояв негативу забійної порцією позитиву. Ваш оптимізм заразливий. Тому він стане основним вашим зброєю, притому дуже потужним. Третя декада травня стане чудовим часом для створення нових відносин, і навіть сім’ї. Сімейним Овнам зірки рекомендують зайнятися формуванням свого особистого комфортного і затишного сімейного гніздечка. Ідеальний час для капітального ремонту в квартирі. Багато Овни відчують справжню насолоду від вирішення повсякденних і звичних справ, що від надлишку емоцій голова піде кругом, в позитивному сенсі цього слова. Проводите весь свій вільний час у колі дорогих і близьких вам людей, вони – сенс вашого життя і невичерпне джерело гарного настрою.


Залишити відгук