День Народження 13 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Гордість Лева і почуття високої відповідальності, властиві числа народження, роблять, що народилися в цей день надзвичайно компетентних і досвідчених працівників. Амбітний і заповзятливий, ви віддаєте перевагу бути попереду всіх, володієте прекрасною діловою хваткою, умінням вселяти повагу та прагненням до співпраці. Однак, незважаючи на свої організаторські вміння, вам складно передати кому-небудь свої повноваження. Ви просто не можете повірити, що людина здатна зробити роботу так само добре, як і ви.

Зазвичай народжені 13 серпня мають власні уявлення про те, що приносить користь здоров’ю. Що стосується режиму сну, народжені в цей день зазвичай дотримуються традиційної мудрості і намагаються спати по сім-вісім годин практично щоночі. Це цілком зрозуміло, оскільки для багатьох народжених 13 серпня їх життя уві сні, на рівні несвідомого, має величезну важливість, і вони підуть на все, щоб охороняти її. Ведуть вони активний або, навпаки, малорухливий спосіб життя, народжених 13 серпня зазвичай не турбують проблеми, з якими часто стикаються інші люди. Якщо їм доводиться долати фізичні недуги або вони мають найменшу необхідність в операції, то, як правило, все закінчується благополучно, в першу чергу завдяки їх досвіду боротьби з нерівними шансами.

насправді число 13 зовсім не є нещасливим саме по собі, але народженим 13 серпня часто доводиться стикатися з більш ніж дивними обставинами у боротьбі за те, щоб зійти на вершину і залишитися там. Бажаючи досягти певного становища, ці люди, добиваючись поставлених цільна, здатні перевернути світ. Народжені вони незвичайними, або їх такими зробили обставини, але народжені 13 серпня мають воістину унікальними поглядами на життя.

Знак Зодіаку 13 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Вогняних знаків, які відрізняються наступними якостями: впевненість, гармонія, привітність, незлобивість, вміння прощати.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву яскравість особистості, цілісність. Сонце сприятливо для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за брак незалежності, а також надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі.

Леви, народжені 13 серпня, ніколи не покладаються на оточуючих. Незалежність відкриває перед ними безліч можливостей. Але не завжди самостійність хороша. А допомога приймати представники знака не вміють і не поспішають вчитися цьому. Народжених 13 серпня Львів відрізняють натхненність, вірність своїм ідеалам. Вони відкриті, щедрі, чутливі. Але при цьому такі люди не схильні фонтанувати емоціями. Вони вміють стримуватися і роблять це навіть занадто часто.

Можна подумати, що величезна кількість проблем чи завдань, неодмінно потребують вирішення, піддасть народжених в цей день в глибоку зневіру. Проте, хоча вони можуть періодично страждати від досить глибоких депресій, що цілком зрозуміло, і відчувати себе побитими життям, найчастіше вони зберігають веселий норов і дивовижне самовладання навіть у найскладніших ситуаціях. Дуже чутливі до критики і схильні припускати про себе найгірше, тим не менш вони вміло приховують свою невпевненість і залишаються доброзичливими, відкритими і передусім активними людьми. І все ж не слід помилятися і вважати народжених 13 серпня такими простаками, відкритими всім і кожному, підняти завісу над своїм приватним життям вони можуть лише після багатьох місяців або навіть років знайомства.

Будучи унікальними особистостями, хоча і не позбавленими дивацтв, народжені 13 серпня притягаються до іншим, таким же незвичним індивідуумів; спілкування зі звичайними людьми іноді навіває на них нудьгу. Незважаючи на те, що народжені в цей день може вознестися до найвищих форм ідеалізму у власній філософії чи проектах, вони, як правило, з підозрою ставляться до тих, чиї ідеї здаються нереальними або надмірно оптимістичними. Це день відзначений владної необхідністю повставати проти будь-якої форми позбавлення волі або пригнічення. Однак, володіючи яскраво вираженими якостями лідера, народжені 13 серпня повинні тримати під контролем свої авторитарні тенденції. Багатьох народжених 13 серпня приваблює небезпека, яка полягає не стільки в ризику загинути або одержати каліцтво, скільки в одержании перемоги над найбільшими несправедливостями. Їх мета — досягнення неможливого, і навіть боязкі люди, народжені в цей день, зазвичай відмовляються від спокійного життя, гарантує їм повну безпеку.

Всі народжені 13 серпня мають сили на стайерский забіг — вони готові дочекатися того, чого їм хочеться, і найчастіше вміють вибирати правильний момент для • удару. До нещастя, те, чого вони домагаються або набувають ціною чималих зусиль, не завжди володіє дійсною цінністю, так як прикрі невдачі, здається, йдуть за ними по п’ятах. Ті з народжених в цей день, хто усвідомлює свою незвичайність і отримує від цього задоволення, зазвичай навіть не вважають за потрібне досягненням соціальної стабільності або громадського визнання, але воліють прокладати свій дивний шлях по життю.

Чоловік Лев — народився 13 Серпня

Чоловіки, народжені 13 серпня — володіють наступними характеристиками: такий чоловік — добросердечний, творчий, ніжний, лояльний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 13 Серпня

Жінки, що народилися 13 серпня, виділяються особливими гранями темпераменту: така жінка творча, яскрава, виключна, надійна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 13 Серпня

13 серпня народжуються неординарні, емоційні особистості. Природа нагородила їх палким характером і подарувала величезний запас життєвої енергії. Без любові вони втрачають сенс життя. Вона потрібна їм як повітря. Якщо її немає, вони впадають у відчай. З-за свого незвичайного зухвалої поведінки важко завоювати чиюсь симпатію. Число 13 відіграло значну роль в житті людей народилися 13 серпня знак зодіаку Лев. На шляху до досягнення поставлених цілей їх часто переслідують невдачі. Піднімаючись на вершину успіху, вони стикаються з дивними містичними обставинами, доводиться боротися, щоб домогтися щастя. Певне положення в суспільстві не дається їм так просто. Їм потрібно перевернути світ, щоб це сталося.

13 серпня народжуються люди з незвичайними поглядами на життя. Незважаючи на всі труднощі та перешкоди, з якими вони зустрічаються, Леви залишаються оптимістами. Важкі завдання для них – не привід повісити ніс. Депресії і поганий настрій – дуже рідкісне явище для них. Вони йдуть по життю з посмішкою на обличчі, залишаються холоднокровними у дуже складних ситуаціях. У людей, які з’явилися на світ у цей день, є якась загадка. Просто так вони ніколи не розкриють свої таємниці і секрети. Їм дуже важливо, що про них думають оточуючі. Народжені 13 серпня знак зодіаку Лев, емоційно реагують на критику, часто недооцінюють себе. Не впадають у відчай, якщо оточуючих у них щось не влаштовують. Вислухавши зауваження, вони будуть працювати над собою.

Народжені 13 серпня знак зодіаку Лев, вміло маскують свою невпевненість, залишаючись активними, товариськими, відкритими особистостями. Свої таємниці і секрети вони відкривають лише обраним людям. Про своє особисте життя розповідають лише тим, з ким знайомі тривалий період. В душі вони добрі і чуйні. Якщо знайдуть своє місце в житті, будуть щасливі. Для цього у них є всі можливості. Найбільше вони цінують правду. Ніколи не підуть на обман з-за власної вигоди. Це чесні люди з підвищеним почуттям справедливості. Це унікальні особистості. В них є якісь дивацтва. Для спілкування вони підбирають таких само неординарних осіб. Звичайні люди їм нецікаві. В їх суспільстві їм нудно. У професійній діяльності частіше керуються своїми ідеями, підозріло ставляться до самовпевненим і оптимістичним колегам, їх ідеї вважають нереальними.

Народжені 13 серпня знак зодіаку Лев, не люблять, щоб порушували їх особистий простір. Вони протестують проти гноблення і позбавлення волі. У теж час в їх характері присутні якості лідера. Вони володіють організаторськими здібностями. Цим людям легко організувати роботу всіх членів колективу. Але нерідко їм хочеться командувати і підкоряти собі інших. Їм слід забути про марнославстві. Багато хто з народжених 13 серпня авантюристи, яких приваблює небезпека. Вони не можуть жити спокійно. Їм неодмінно потрібно досягти неможливого. Рутина навіває їм тугу. Ці люди можуть вибрати підходящий момент, щоб реалізувати свої плани. Вони цінують те, чого їм вдалося досягти. Розумно використовують свої сили.

Любов і Сумісність

Леви влюбливі. У близьких стосунках ви теплий, пристрасний і надзвичайно щедрий, проте можете бути вимогливим і виявляти риси власника по відношенню до партнера. Ви вимагаєте емоційної турботи і щасливі тільки тоді, коли отримуєте необхідну увагу і запевнення у відданості, про які мріяли. З партнерами вони вимогливі, позначається власницький характер царя звірів. Кращим партнером для Лева, справжнім другом може стати тільки людина, здатний і готовий підтримувати амбіції представника знака, розділяти його пристрасть до багатства, комфорту.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народилися 13 серпня горді, вперті і дуже відповідальні. Вони незалежні, самостійні. Такі люди рідко просять допомоги і приймають запропоновану. Для них самостійне вирішення проблем, досягнення цілей – справа честі. Народилися 13 серпня сповнені ідей. Вони щиро вірять в успіх кожної справи. Це допомагає домагатися бажаного. При цьому можуть використовуватися різні засоби. Люди, що народилися 13 серпня, відрізняються унікальними адаптивними здібностями. Немає такої сфери, яка б не скорилася. Головне – чітко сформулювати цілі і завдання.

Лев вселяє повагу, професійний в обраній сфері, готовий до співпраці. В командній роботі він швидко бере на себе обов’язки лідера. Відповідальності представник знака не боїться. У Львів-керівників трапляються проблеми з делегуванням повноважень. Реалізовувати свої організаторські таланти їм заважають самостійність, незалежність.

Здоров’я і Хвороби

На рахунок здоров’я у Лева, який народився 13 серпня, є власна думка. Він може дотримуватися загальних медичних рекомендацій, а може розробити свою систему боротьби зі стресовими факторами та їх наслідками. Вкрай важливим для Лева є повноцінний відпочинок. Сон не менше 7 годин щодня – одна з небагатьох речей, від яких представник знака не відмовиться ніколи.

Доля і Удача

В цей день народжуються пристрасні й чуттєві натури. Їх життя сповнене протиріч. Їм властиві дивні вчинки, відсутність такту і різкі манери, що буде дуже заважати їм у житті. Постійна потреба в любові ускладнить їх життя, і на цьому грунті можливі думки про самогубство. Вони наділені великою розумовою енергією, швидкі і активні. Якщо вони направлять свої здібності на благо і скористаються ними правильно, то зможуть змінити своє життя і стати щасливими.

Поради Левам, Народженим 13 Серпня

Досягати поставлених цілей Леву часто заважає впертість. Представнику знака варто навчитися знаходити компроміси. Безкомпромісний підхід – не найкраще рішення для ефективної комунікації. Отримаєте максимум з того, що ви маєте, і ніколи не дозволяйте світу взяти над вами верх. Знайдіть собі подібних — з такими ж смаками і поглядами на життя. Остерігайтеся гніву і тиранічних тенденцій. Постарайтеся залишатися відкритими і відвертими; чи не занадто віддаляйтеся у свій особистий світ.


Залишити відгук