Гороскоп Телець на Березень

Початок весни 2017 року для Тельців дуже райдужним. Багато представників вашого знаку Зодіаку випробують масу нових і яскравих емоцій і вражень. Енергія буде бити ключем. Зараз саме головне зуміти направити її на правильний шлях, щоб використовувати свої можливості по максимуму. У всіх сферах життя представників вашого знаку Зодіаку будуть очікувати приємні зміни. У житті відбудеться подія, яка суттєво вплине на світогляд і життєві цінності. Ви по-іншому почнете ставитися до життя і життєвим труднощам. Тельці отримають впевненість у своїх силах і зможуть добитися великих результатів. Вам варто бути уважнішими, щоб зуміти розгледіти можливості там, де їх раніше не помічали. Доля вам буде підносити подарунки один за іншим, тому навчитеся цінувати кожну мить свого життя і бути вдячними за все, що у вас є. Тільки тоді, коли ви почнете радіти і насолоджуватися своїми щоденними маленькими досягненнями, вам випаде шанс здійснити свою заповітну мрію.

У першій декаді березня 2017 Тельцям варто відкинути всі забобони і марновірства і стати реалістами. Не бійтеся мріяти і будувати великі плани, все у ваших руках, якщо ви не будете лінуватися і почнете діяти. Тельці радісно і з розпростертими обіймами приймають будь-які зміни, оскільки зміна обстановки штовхає їх на нові звершення і наповнює натхненням. Будьте мудрими і розсудливими. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дійте у власних інтересах та в інтересах своєї сім’ї. Тельці по своїй натурі люди педантичні. Але зараз потрібно навчитися бути кілька розкутіше. Не варто приймати близько до серця всякі дрібниці. Сконцентруйте свою увагу на найважливішому й завзято рухайтесь до своєї мети. Сприятливе розташування Юпітера дозволить Тельцям добитися відмінних результатів. Існує ймовірність переведення на нову посаду з більш високою оплатою праці. Творчі особистості знайдуть себе в якійсь новій справі, яка вимагає концентрації уваги та креативу.

Максималістські погляди у другій декаді березня 2017 допоможуть Тельцям реалізувати свій потенціал по максимуму. Не варто погоджуватися на мале. Ви гідні кращого і прагнете до цього. Зараз знадобиться ваше природжена завзятість, щоб довести всьому світу і себе в першу чергу те, що ви здатні на більше. Підвищуйте свій рівень знань в галузі своєї професійної діяльності. Це призведе до того, що вам довірять виконання серйозного проекту і за результатами виконання винагородять пропозицією переходу на більш високу посаду. Матеріальна сторона життя Тельців буде радувати своєю стабільністю і міцністю. Зараз ви можете дозволити зробити собі подарунок і побалувати себе зміною гардеробу.

Вплив аспектів Венери і Марса в третій декаді березня 2017 наповнить особисте життя Тельців гармонією. Вас чекають численні романтичні знайомства та зустрічі, які наповнять сірі будні яскравими фарбами. Самотні Тельці зустрінуть свою долю досить несподіваній обстановці, після чого відносини почнуть стрімко розвиватися. Думками і вчинками представників вашого знаку Зодіаку будуть керувати емоції. Ви будете перебувати в центрі уваги протягом усього кінця березня. Тельці досить вимогливі як до себе, так і до оточуючих, тому увійти в коло вибраних, дано не кожному. Вони дуже ретельно відбирають супутника життя. Тельці звикли брати всю відповідальність на себе і самостійно приймати важливі рішення. Але зараз для тих представників вашого зодіакального знаку, хто перебуває в шлюб, варто прислухатися до думки і потреб дружина, знаходити компромісні рішення, щоб зберегти і зміцнити стосунки. Проводьте більше часу разом, діліться своїми думками і переживаннями. Це допоможе достукатися до партнера і знайти взаєморозуміння. Не перебільшуйте ситуацію і дивіться на неї більш відсторонено. Заключний період березня — саме час зайнятися зміцненням власного здоров’я. Уникайте стресових ситуацій, ведіть активний спосіб життя, з.


Залишити відгук