Гороскоп Скорпіон на Березень

Скорпіони у березні 2017 року проявлять небувалу енергійність, внаслідок чого підвищиться ефективність ваших дій у багатьох сферах життя. Все, за що не візьмуться Скорпіони буде даватися досить легко. У цей період будь-яка задача буде вам по зубах. З’явиться можливість виконати план передчасно і отримати в своє розпорядження достатню кількість часу для розваг і відпочинку. Тільки не варто проводити своє дозвілля на дивані біля телевізора. Займіться чимось корисним, що принесе задоволення і для душі, і для тіла. Постарайтеся не форсувати події і не приймати поспішних рішень, у вас і так все вийде в найкращому вигляді. Робіть все на совість і якісно, вкладаючи всю душу і знання. Тільки тоді ви зможете пишатися і насолоджуватися отриманими результатами. Не поспішайте робити висновки. Поспостерігайте за ситуацією, дізнайтеся, як можна більше точок зору серед своїх близьких і знайомих, все проаналізуйте і тільки потім можете зробити остаточний висновок. Будьте доброзичливими до тих, хто від усієї душі бажає вам добра і намагається допомогти, така підтримка вам зараз піде на користь. Уникайте стресових ситуацій і перевтоми. Будьте терпиміше, результат того вартий. Вміння чекати і завжди робити справи своєчасно нададуть вам велику послугу.

У першій декаді березня 2017 ваше життя почне поступово змінюватися на краще. Зараз слід навчитися правильно сприймати конструктивну критику, адже це чудовий шанс виправити всі свої недоліки і максимально ефективно використовувати свій потенціал. У професійній діяльності Скорпіонів чекає низка подій, які, хоч і незначно, але змінять ставлення до своєї роботи. Ті з вас, хто мріяв змінити місце роботи, отримають такий шанс, а кар’єристам зірки обіцяють легкий шлях у кар’єрному зростанні.

У другій декаді березня 2017 під впливом аспектів Урану ви зможете проявити себе з іншого боку, чим сильно, в позитивному сенсі цього слова, здивуйте керівний склад і зміцните свій авторитет серед товаришів по службі. Ті Скорпіони, яким випаде можливість зайняти більш високу посаду, повинні бути готові до того, що з підвищенням заробітної плати очікується і підвищення рівня відповідальності, яка ляже на ваші плечі. Не варто сумніватися у власних здібностях, ваша впевненість з часом значно зросте, а самооцінка підвищиться. Але вам варто дотримуватися субординації, щоб професійно управляти підлеглим персоналом і вміти організувати злагоджену колективну роботу. Розвивайте свої здібності в даному напрямку, вивчайте менеджмент, підвищуйте кваліфікацію і з вас вийде чудовий керівник. Скорпіонам-підприємцям зірки обіцяють цілий потік геніальних ідей в області розширення і вдосконалення бізнесу. Цілком імовірно, що ви познайомитеся з потенційними інвесторами, які будуть готові спонсорувати реалізацію ваших ідей.

Третя декада першого місяця весни 2017 року стане самим романтичним періодом життя Скорпіонів у березні. Скорпіони будуть сильно мати потребу в увазі своєї другої половинки і активно домагатися його, що буде вельми успішно. Кохана людина оточить вас турботою і увагою, а також зробить приємний сюрприз. Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій і шукайте компромісні рішення. Тільки таким шляхом можна досягти гармонії і балансу в особистому житті. Будьте більш уважні до потреб і бажань свого партнера, але не варто жертвувати власними принципами та інтересами, а також відмовлятися від власних переконань заради інших. Пам’ятайте, що кожна людина індивідуальна, щоб не втратити індивідуальність і не перестати бути цікавим, ставте на перше місце свої особисті переконання і життєві цінності. У відносинах повинен бути баланс, тому дотримуйте його. Ніяких труднощів у цей період виникнути у вас не повинно, насолоджуйтеся товариством один одного, даруйте любов і будьте щасливі.

Насичене життя Скорпіонів в березні 2017 року може призвести до перевтоми. Тому постарайтеся як можна частіше відпочивати. Тільки відпочинок повинен бути якісним і корисним. Займіться, наприклад, йогою. Це допоможе розслабитися, відновити витрачену енергію і зібратися з думками.


Залишити відгук