Гороскоп Стрілець на Березень

Березень 2017 року принесе Стрільцям багато радісних подій, які урізноманітнюють повсякденне життя і наповнять її веселощами і радістю. Зміни відбудуться у всіх сферах життя представників вашого знаку Зодіаку, тільки в якійсь більше, який менше. Навряд чи вам варто чекати кардинальних змін, просто на початку весни ви будете перебувати в прекрасному настрої, сповнені сил, нових ідей та ентузіазму. Стрільці просто не зможуть сидіти на місці. Увесь час буде тягнути на пригоду і на нові досягнення. Такий оптимістичний настрій стане вірним супутником на тернистому шляху до успіху, роблячи його м’яким і гладким. Ви самі будете у величезному захваті від себе і своїх здібностей, про які раніше навіть не підозрювали.

У першій декаді березня 2017 ви зробите необхідні висновки, які стануть в нагоді в майбутньому. Стрільці зрозуміють, як спосіб мислення і настрій можуть змінити результат. Ваша впевненість у власних силах з кожним днем буде рости з неймовірною силою і навряд чи хто зможе на це вплинути. Ви твердо переконані в своїй правоті, і ніхто не встане на вашому шляху. Ваше дружелюбність приверне увагу сторонніх і незнайомих вам людей, багато з яких захочуть познайомитися і навіть подружитися. Дружньої підтримки вам в цей період не займати. Ви зрозумієте, що тільки віра в найкраще може привести до кращого життя, що змінивши погляди і ставлення до неї зміниться і вона сама. Це дасть вам сильний поштовх для продовження дій в тому ж дусі і ні на крок не сходити зі свого шляху.

Стрільці по своїй натурі люди стримані і терплячі. Але, у другій декаді березня 2017, потрібно буде проявити особливу твердість і діяти згідно своїм принципам і переконанням. Не варто ігнорувати поради колег і керівників, однак, якщо ви твердо переконані в тому, що ваша пропозиція буде більше вигідно і вірно, то дійте так, як велить розум. В кінцевому підсумку ви доведете свою правоту і утрете носа тим, хто радив застосувати інші способи вирішення даної задачі. Якщо на вас вішають додаткові завдання та обов’язки, які не зовсім відповідають вашої посадової інструкції, можете повноправно відмовитися від їх виконання і при цьому нічого не втратити. Важливо зробити це в культурній та неупередженій манері, щоб не образити начальство і в той же час підтримати почуття власної гідності. Ваш відмова буде сприйнятий цілком адекватно і з повагою до вашої думки, тому не варто боятися нажити собі ворогів на роботі. Також не приносите себе в жертву обмежуючи свої інтереси на користь вигоди для когось із колег. У кожному колективі знайдуться «ентузіасти», які бажають щоб їх роботу, зробив хтось інший. Уникайте корисливих і егоїстичних особистостей. Фінансові справи Стрільців під впливом аспектів Сатурна і Юпітера почнуть покращаться за рахунок нової посади або підвищення ставки оплати праці. Також в середині березня деяких Стрільців чекають грошові надходження з несподіваного джерела, які допоможуть здійснити вашу давню мрію.

У третій декаді березня 2017 в особисте життя людей, народжених під знаком Зодіаку Стрілець, очікує бурхливе і насичене життя. Події, які відбудуться в заключний період місяця, будуть носити позитивний і розважальний характер. Стрільцям, які ще не зустріли свого партнера, життя піднесе масу нових цікавих знайомств, деякі з яких переростуть в романтичні відносини. Стрільці будуть весело і невимушено проводити своє дозвілля в компанії веселих і бешкетних представників протилежної статі. Однак серйозні почуття навряд чи виникнуть у цей період, що вирують гормони візьмуть своє. Не варто зав’язувати серйозні стосунки і обнадіювати людини. Насолоджуйтеся спілкуванням і не підганяйте події, життя саме розставить все по своїх місцях. Тим Стрільцям, хто перебуває у шлюбі, зірки обіцяють відродження згасаючих почуттів. Будьте більш лояльними один до одного і з повагою приймайте думку свого обранця. Даруйте любов і турботу, і вам повернеться в кілька разів більше. Деяких Стрільців наприкінці березня здолає почуття азарту, і вони почнуть грати з долею, але ігри будуть зовсім невільними, а ризики виправданими. Зберігайте здоровий глузд і розсудливість і все у вас буде чудово.


Залишити відгук