Гороскоп Риби на Березень

Риби в березні 2017 року почнуть ламати стереотипи та знаходити справжню свободу. Вони розпрощаються з усіма забобонами і нав’язаним суспільством думкою і почнуть життя повноцінним життям, якої розпоряджатися можуть тільки вони. Декому з представників вашого знаку Зодіаку зірки обіцяють поїздки в інші міста або країни. У більшості випадків це будуть ділові відрядження, але також є ймовірність подорожі з метою відпочинку і розширення свого кругозору.

У першій декаді березня 2017 Риби зможуть знайти спільну мову і відновити довірчі стосунки з рідними, з якими до цього у вас були напружені стосунки. Будьте сміливіше і не стримуйте себе у мріях і бажаннях. Удача зараз з вами. Використовуйте цей факт на свою користь. Поставивши перед собою мету, ви зможете її легко досягти, якщо не будете кричати на всі сторони про своїх плани на найближче майбутнє. Не варто вплутуватися в серйозні і масштабні проекти, вони повністю поглинуть все ваш робочий час. Краще відкладіть їх виконання на більш сприятливий період, а зараз займіться дрібними повсякденними клопотами і вирішенням поточних питань. Уникайте обіцянок, які ви фактично не в змозі виконати, а також навчитеся говорити «ні», якщо прохання суперечить вашим принципам і переконанням чи піде вам в збиток або збиток. Перегляньте свій щоденний графік і виправте його таким чином, щоб у вас було більше часу для розваг і відпочинку.

У другій декаді березня 2017 Риби повністю з головою порине в роботу. Весна принесе багато натхнення та енергії, тому представники вашого знаку Зодіаку будуть перебувати у піднесеному настрої, будувати далекоглядні плани. Атмосфера в колективі буде як ніколи, сповнена гармонії і взаєморозуміння. Ніхто з колег не буде вам заважати добиватися своєї цілі і йти вперед, назустріч своїй мрії. Ніяких проблем виникнути не повинно, а всі питання, які встануть на вашому шляху будуть легко і порівняно швидко вирішуватися самим кращим чином. Старанність і пунктуальність звернуть на вас увагу начальницького складу, за що будете винагороджені хорошими преміальними. З фінансами у вас в цей період буде все чудово і навіть більше, ви зможете дозволити себе побалувати чимось, про що давно мріяли, але ніяк не могли собі цього дозволити. Якщо на роботі з’явиться віконечко, приділіть цей час для підвищення рівня знань і кваліфікації. Розвивайте свої здібності, це допоможе вам вийти на абсолютно новий рівень і досягти набагато більшого, ніж раніше. Зараз найголовніше чітко розставити пріоритети, щоб не витрачати свої сили і енергію на виконання другорядних справ, що віднімають багато часу. Якщо вас влаштовує нинішнє становище справ і займана посада, насолоджуйтеся своїм успіхом, а якщо ви прагнете підкорювати найвищі вершини, тоді вперед!

У третій декаді березня 2017 Риби в особистому житті під впливом Венери нарешті зазнають якісь незрозумілі почуття, про які раніше могли лише в книжках читати. Риби змінять своє мислення, а разом з ним і спосіб життя, що позитивно позначиться і на особистому житті цих мовчазних і укритті представників зодіакального кола. Неодруженим і незаміжнім Рибам кінець місяця подарує любов, яка буде повільно, але впевнено переростати в щирі, справжні почуття. А для тих Риб, які давно пов’язали свою долю шлюбними узами зі своєю коханою людиною, зірки обіцяють вельми цікавий і романтичний період з моментами спалаху пристрасті і ніжних почуттів, які ще більше згуртують подружжя і зміцнять їх відносини. Ті Риби, які знаходяться на межі розлучення і ніяк не вирішуються на серйозний крок, нарешті зроблять його і, швидше за все, зустрінуть людину, з якою їм по-справжньому буде добре і комфортно. Вам не варто боятися змін, а навпаки, гідно і з вдячністю прийняти нове життя, як подарунок Долі. Риби постійно замовчують про своїх переживаннях, думках і радощах. Але кінець березня подарує їм нових знайомих і друзів, яким представники вашого знаку Зодіаку зможуть відкрити свою душу і довіритися, що значно полегшить життя і сповнить її радістю.


Залишити відгук