Гороскоп Ваги на Березень

Практичні і оптимістичні Ваги зустрінуть весну 2017 року радісно й натхненно. Веся ніби вийдуть із зимової сплячки і почнуть оживати. У березні представники вашого знаку Зодіаку будуть оточені загальною увагою, авторитет зміцниться, а впевненість у собі в рази зросте. В цей час вас чекають приємні зміни в житті, які стануться практично у всіх сферах життя. Ви зможете розглянути реальні можливості там, де раніше їх в упор не бачили. Оптимізм і гарний настрій самим позитивним чином будуть впливати на оточуючих, тому ви завжди будете в центрі загальної уваги. Дотепність і кмітливість допоможуть впоратися з будь-якими безглуздими ситуаціями, які траплятимуться на вашому шляху. Будьте максималістами і не бійтеся ставити перед собою великі цілі. Удача на вашому боці і використовувати її по максимуму. Початок березня буде досить спокійним і розміреним, тому постарайтеся в цей час розібратися в собі і визначитися з пріоритетами. Середина березня буде насичена яскравими подіями і новими знайомствами, які вплинуть на ваші життєві цінності і наповнять ваше життя різноманітністю. Нудьгувати, в будь-якому випадку, не доведеться. Постарайтеся викластися на всі сто, щоб досягти набагато більшого, ніж ви очікуєте. Відмінне почуття гумору стане вашим козирем при зустрічах і посиденьки з друзями і родичами. Вам буде неймовірно легко знайти підхід до будь-якій людині, використовуйте цю якість з вигодою.

У першій декаді березня 2017 в робочих питаннях Ваги будуть як риба у воді. Ви зараз поглянете на свою роботу по-новому і почнете відчувати задоволення від того, що робите. Це найкращим чином вплине на вашу продуктивність і професійне зростання, внаслідок чого вам, швидше за все, буде запропоновано підвищити свою кваліфікацію. Не відмовляйтеся. Можливо, після курсів ви отримаєте пропозицію зайняти більш високу посаду з гідною оплатою праці. Будьте толерантні і поблажливі по відношенню до своїх колег. Не відмовляйте їм допомоги та підтримки. Це допоможе заручитися підтримкою практично всього колективу. Сприятливий вплив аспектів Юпітера і Меркурія на професійну сферу життя представників вашого знаку Зодіаку значно поліпшить фінансове становище, що у свою чергу відкриє перед вами нові перспективи. Всі питання і завдання будуть вирішуватися швидко і легко. Завдяки відмінним організаторським здібностям та комунікабельності Ваг, комусь із вас запропонують організувати корпоратив. Прикладіть максимум зусиль і постарайтеся виконати це завдання на відмінно і вас чекає чудове винагороду. Вам більше сподобається колективна робота, яка принесе не тільки гідний результат, але і згуртує колектив. З’являться нові друзі серед колег, а можливо і шанувальники.

Ваги по своїй натурі люди прагматичні, тому вони і не особливо романтичні. Але у другій декаді березня 2017 вас буде просто тягнути якась внутрішня сила на романтичні пригоди. Всю середину березня багато Ваги проведуть весело і невимушено в компанії цікавих представників протилежної статі. Розташування Венери матиме позитивний вплив на розвиток вже існуючих відносин. Деякі з Терезів візьмуть важливе рішення у своєму житті і захочуть пов’язати своє життя шлюбними узами. В середині місяця існує ймовірність романтичної подорожі, яке зміцнить відносини і наповнить їх довірою, теплотою і щирістю. У поїздці ви зможете ще більше дізнатися один одного.

У третій декаді березня 2017 сімейним зірки обіцяють Терезам дуже гармонійну і стабільне життя. Але, щоб як-небудь її урізноманітнити, постарайтеся прислухатися до побажань своєї коханої людини і проводите дозвілля разом в колі близьких друзів. Також можете влаштувати сюрприз і організувати романтичну вечерю на двох. Спільне проведення часу допоможе зрозуміти один одного і відродити колишні почуття. Приділіть увагу вихованню та розвитку власних дітей, провідайте хрещеників, порадуйте їх невеликими презентами. Проявіть фантазію і будьте уважнішими до своїх рідних. В кінці березня Ваг потягне на екстрим, вам буде не вистачати адреналіну, який дозволяє насолоджуватися життям всім своїм страв, тому зірки радять зайнятися яким-небудь екстремальним видом спорту і виплеснути всю свою енергію на отримання задоволення.


Залишити відгук