Гороскоп Лев на Березень

Леви в березні 2017 року проявлять кмітливість і неймовірну хватку. Лідерські якості допоможуть досягти багатьох результатів, які докорінно змінять життя. Зараз важливо постаратися уникати конфліктних ситуацій, які можуть зіпсувати ваш бойовий настрій. Не варто приймати близько до серця думка оточуючих вас людей. Дотримуйтеся власних принципів і дійте у відповідності з вашою совістю. Не варто робити те, до чого не лежить душа, знайдіть собі те заняття, яке приносить задоволення і приносить радість. Тільки при такому розкладі ви зможете досягти серйозних результатів та зайняти лідерську позицію. Ваш авторитет буде стрімко зростати і зміцнюватися. Не варто виправдовуватися перед оточуючими, оскільки вже в третій декаді місяця ви зможете довести свою правоту. У всіх своїх справах ви будете слідувати чітким планом, і приймати виключно практичні рішення. Ви повинні зберігати спокій і розсудливість.

У першій декаді березня 2017 Левам представиться можливість стабілізувати і покращити своє фінансове становище, завдяки чому вони зможуть зробити собі довгоочікуваний подарунок. Емоції будуть брати своє, але не варто їм піддаватися. Прислухайтеся до голосу розуму і ретельно обмірковуйте кожен свій крок. Будьте готові до радісним і позитивним змінам, які повністю змінять ваше ставлення до життя. Вже в перших числах березня ви доведете свій професіоналізм і компетентність. Нестандартний підхід до вирішення завдань виведе вас на абсолютно новий рівень. Під сприятливим впливом аспектів Меркурія Леви отримають вигідну пропозицію, завдяки якому знайдуть фінансову незалежність. Не варто боятися помилитися і брати на себе відповідальність. Пам’ятайте, що кожна помилка підносить вам безцінний урок і життєвий досвід.

У другій декаді березня 2017 Левам варто провести самоаналіз і переглянути свій спосіб життя, щоб зуміти вчасно уникнути нових перешкод на шляху до успіху. Леви знайдуть багато однодумців і заручаться підтримкою з боку впливових людей. Більшість проблем будуть легко вирішувані чи вирішаться самі собою. В середині місяця багатьом з вас належить ділова відрядження або переговори, які пройдуть досить успішно і принесуть відмінне винагороду. Фінансове становище представників вашого знаку Зодіаку буде поступово стабілізуватися і рости, що дасть відмінні можливості для відкриття свого бізнесу. Всі питання, що стосуються вкладень і інвестицій, краще вирішувати у другій половині місяця.

У третій декаді березня 2017 в особистому житті Леви будуть переможцями. Вони зможуть завоювати прихильність людини, який давно подобається, і зав’язати нові стосунки. Ваше життя під впливом Марса і Венери наповниться яскравими фарбами і незабутніми враженнями. Самотні Леви випробують нові, раніше незнайомі почуття, що в свою чергу вплине на їхні життєві принципи. Ваш новий партнер створить чудову романтичну обстановку і оточить вас турботою й увагою. У відносинах буде панувати довіра і взаєморозуміння, а інтимне життя буде наповнена дикою пристрастю. Сімейним Левам варто приділити увагу своїй другій половинці і здивувати яким-небудь приємним сюрпризом. В кінці березня Левам представиться можливість спільної подорожі або поїздки зі своєю коханою людиною, що додасть ще більше романтики у сімейних стосунках. Незважаючи на щільну зайнятість і хороші перспективи в професійному житті, представникам вашого знаку Зодіаку варто більше часу проводити зі своєю родиною. Тим, чиї відносини знаходяться на межі, варто знайти спільні інтереси і захоплення, щоб відновити колишні почуття.


Залишити відгук